Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

4 Кращих SEO плагіна WordPress

 1. вступ
 2. 4 Кращих SEO плагіна WordPress
 3. Yoast WordPress SEO
 4. All-In-One SEO Pack
 5. The SEO Framework
 6. HeadSpace 2 SEO
 7. SEO Ultimate

вступ

У списках розширень WordPress є безліч плагінів спеціально розроблених для оптимізації. Знайти їх не проблема. Однак, потрібно розуміти, щоб знайти SEO плагін саме для вирішення своїх завдань оптимізації будуть потрібні серйозні практичні дослідження. Новий плагін доданий в огляд 10-09-2018.

4 Кращих SEO плагіна WordPress

Запропоновані 4 кращих SEO плагіна WordPress перевірені мною на своїх ресурсах. Але, незважаючи на це настійно рекомендую перед використанням уважно вивчити їх опис та інструкції, а також зробити резервне копіювання вашого WordPress.

SEO плагіни для WordPress я б розділив на дві групи. Перша це цілеспрямовані плагіни, для вирішення однієї, двох конкретних SEO завдань. Наприклад, для стеження за ранжированием своїх ключових слів. Друга категорія SEO плагінів це багатофункціональні, об'ємні SEO платформи з великим набором налаштувань і можливостей. Пропоновані 4 Кращих SEO плагіна WordPress, відносяться до багатофункціональних SEO плагинам.

Yoast WordPress SEO

Плагін Yoast WordPress SEO має 24 мови, російська включений. Оновлюється плагін постійно, заслужена популярність плагіна зашкалює. Сторінка плагіна Yoast WordPress SEO: https://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-seo/

Yoast WordPress SEO плагін, безсумнівно фаворит серед плагінів оптимізації WordPress. Це потужний, постійно розвивається SEO плагін вирішує всі головні завдання оптимізації, як статей, так і загальної структури. Функції плагіна включають в себе більше 40 налаштувань, включаючи настройку заголовків блогу, статей, категорій, сторінок, медіафайлів і масу інших налаштувань.

Налаштування включають вибіркову установку тегів noindex і nofollow, інтегрує роботу блогу з соціальними мережами facebook та twitter. Дозволяє вносити зміни в файл [.htaccess] безпосередньо з адміністративної панелі блогу. Плагін Yoast WordPress SEO дозволяє легко налаштовувати постійні посилання блогу, включаючи канонічні настройки.

All-In-One SEO Pack

Цей плагін скачали з 2007 року 30 мільйонів разів. Російський переклад є. Сторінка плагіна All-In-One SEO Pack .

Плагін All-In-One SEO Pack є одним з найвідоміших SEO плагінів WordPress. Він має безліч SEO функцій: автоматично оптимізує ваші назви для пошукових систем і автоматично генерує мета-теги. Ви також можете перевизначити будь заголовок, встановити будь-які мета-опису і будь-які мета ключові слова, які ви хочете. Це лише невелика частина налаштувань плагіна. В роботі плагін простий для новачків і має хороший функціонал для досвідчених користувачів.

The SEO Framework

плагін The SEO Framework несподіване моє відкриття 2018 року. Плагін добре оновлюється, і за останні роки набрав хороший функціонал по автоматичної оптимізації і SEO налаштувань сайту.

На сайті автора ТУТ , Ви можете розширити функціонал і за 5 $ в місяць придбати платну версію плагіна з розширеним функціоналом.

Однак і в безкоштовному варіанті плагін справляється з завданнями оптимізації не гірше розкрученого плагіна YoastSEO.

Не буду розповідати про можливості плагіна, просто покажу «онучу» його налаштувань. Там насправді є все, що потрібно.

При додаванні статей і сторінок плагін оцінить основні SEO параметри матеріалу і повідомить про це в полях пошукової оптимізації під редактором.

Важко не помітити, що плагін The SEO Framework дуже схожий з YoastSEO, однак по набору безкоштовних функцій обходить це плагін. Крім цього у SEO Framework немає нав'язливих щотижневих оновлень і постійно акценту на покупку pro версії, що останнім часом страждає YoastSEO.

Більш того на сайті автора https://theseoframework.com/extensions/ є додаткові плагіни поліпшують оптимізацію сайту за окремими напрямами (AMP, Articles, Monitor і т.д.).

HeadSpace 2 SEO

Модуль не тестувався більш 2-х років. Це означає, що автор його закинув. До рекомендації не рекомендую.

Російський переклад є. Офіційно не протестований для WordPress 3.5.1. Чи не тестувався для WordPress 3.8. Сторінка плагіна HeadSpace 2 SEO (http://wordpress.org/extend/plugins/headspace2/).

Плагін HeadSpace 2 SEO це, мабуть, був найпотужніший SEO плагін, правда, вимагає серйозного вивчення. Цей плагін дозволяє налаштувати практично все, що можна придумати в SEO оптимізації. Це стосується і внутрішньої оптимізації сайту і інтеграції сайту з основними SEO інструментами інтернет. Можна налаштувати метадані для повідомлень, сторінок, категорій, головної сторінки, авторів постів, пошуку сторінок, 404 сторінки. Ви також можете вказати: Ключові слова (Keywords) і опис (Descriptions).

Правда плагін вимагає деякого вивчення і може бути важкий для новачків. Але після вивчення ви зможете оцінити весь його функціонал по достоїнству. На жаль повинен повторитися, доданок не протестований для Worpress 3.8.

SEO Ultimate

Модуль не тестувався більш 2-х років. Це означає, що автор його закинув. До рекомендації не рекомендую.

Мова англійська. В останній версії плагіна, частково переведено меню. Останнє тестування для WordPress 3.9. Сторінка плагіна SEO Ultimate .

Плагін SEO Ultimate також входить в 4 Кращих SEO плагіна WordPress для оптимізації сайту WordPress. У ньому зібрано корисний набір SEO інструментів, який дасть вам купу функцій SEO оптимізації. SEO Ultimate дозволяє формувати оптимізовані заголовки (Title Tag) відмінні від заголовком статей, також є редактор мета опис (Description) яке можна створити при написанні статті, редагувати файли robots.txt і .htaccess безпосередньо з адмін панелі, автоматично розмістити в статтях кнопки поділися від AddThis і Share багато іншого. Це все 4 Кращих SEO плагіна WordPress.

© www.wordpress-abc.ru

Інші статті розділу: Модулі


Статті пов'язані з теми:

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,