Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

39-річний Павло Воля спростував інформацію про свою госпіталізацію

7:27, 05.10.2018

Минулого вечора ряд ЗМІ повідомили, що Павло Воля був госпіталізований після концерту в Іркутську з підозрою на апендицит. Шанувальники артиста всерйоз занепокоїлися, однак уже вночі Воля прокоментував те, що трапилося. Він записав відеозвернення з готельного номера і спростував чутки про те, що знаходиться в лікарні.

«Хлопці, привіт. Кудись злетіло попереднє відео, тому я прокинувся і записую ще одне відео. Друга хвиля почалася якась зараз ... Я поясню. Я в Іркутську, у мене заболів живіт. Я поїхав в лікарню, мене подивилися і сказали, що нічого немає: «Їдь додому і спи». І я вдома, лежу в номері і сплю, тому, журналісти, припиніть писати, будь ласка, все це. Друзі, знайомі, не дзвоніть. Я в висівок! Я в порядку. Завтра Красноярськ, побачимося на сцені! »- розповів резидент Comedy Club в своєму мікроблозі в Instagram (орфографія і пунктуація автора тут і далі дані без змін. - Прим. Ред.).

39-річний Павло Воля спростував інформацію про свою госпіталізацію

У раніше опублікованому відео, яке, за словами Павла Волі, «злетіло», він розповідав, що в лікарні йому зробили УЗД і порадили їсти поменше солоної риби на Байкалі. До слова, ніколи раніше живіт у артиста не хворів, тому ситуація стурбувала його і змусила звернутися за допомогою до лікарів. «Я перебуваю в Іркутську, а тим часом ЗМІ передрукували одну і ту ж хрень про те, що Павло Воля госпіталізований, виплюнув апендицит прямо на сцені, відрізали полжівота йому, заодно і ногу відмахнувся», - зіронізував Павло.

«Я перебуваю в Іркутську, а тим часом ЗМІ передрукували одну і ту ж хрень про те, що Павло Воля госпіталізований, виплюнув апендицит прямо на сцені, відрізали полжівота йому, заодно і ногу відмахнувся», - зіронізував Павло

Павло Воля

Також Воля нагадав журналістам, що їх робота - не передруковувати недостовірну інформацію, а перевіряти її. «Прикиньте, так раніше було», - заявив артист. Звернувся він і до медиків, нагадавши їм про існування поняття «лікарська таємниця». Інформацію про те, що госпіталізація шоумену не знадобилася і все обмежилася оглядом і УЗД, підтвердили і в Міністерстві охорони здоров'я Іркутської області. 4 жовтня Павло Воля виступав в Іркутську зі своїм шоу «Великий Stand Up». Концерт відбувся на стадіоні «Труд», а днем ​​перед виступом артист з'їздив на Байкал.

Читайте також:

33-річна Ляйсан Утяшева спровокувала чутки про проблеми у відносинах з Павлом Волею

Павло Воля присвятив неймовірно зворушливе визнання в любові Ляйсан Утяшева в честь їх дерев'яної весілля

Ляйсан Утяшева розповіла, що у їх з Павлом Волею 5-річного сина вже є подружка

Новости