Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

33 безкоштовних шаблону для інтернет-магазину на wordpress в 2018

 1. 1 Leto
 2. властивості
 3. 2 TheShop
 4. Особливості
 5. 3 Shop Isle
 6. Особливості
 7. 4 Mystile
 8. Особливості
 9. 5 Vantage
 10. властивості
 11. 6 Artificer
 12. Особливості
 13. 7 RestImpo
 14. параметри
 15. 8 SKT Biz
 16. параметри
 17. 9 Intuition
 18. Особливості
 19. 10 AyoShop
 20. Особливості
 21. 11 EightStore Lite
 22. властивості
 23. 12 Klasik
 24. Особливості
 25. 13 Make
 26. властивості
 27. 14 NanoShop Lite
 28. параметри
 29. 15 AccessPress Store
 30. 16 SaleJunction
 31. параметри
 32. 17 Base WP
 33. параметри
 34. 18 Llorix One Lite
 35. Особливості
 36. 19 Virtue
 37. властивості шаблону
 38. 20 MaxStore
 39. властивості теми
 40. 21 Mesocolumn
 41. властивості шаблону
 42. 22 eSell
 43. властивості шаблону
 44. 23 Market
 45. Властивості
 46. 24 Seller
 47. Особливості
 48. 25 Responsive
 49. Особливості
 50. 26 Highwind
 51. Властивості
 52. 27 SmartShop Lite
 53. властивості шаблону
 54. 28 WooShop Lite
 55. властивості теми
 56. параметри шаблону
 57. 30 Terrifico
 58. властивості теми
 59. 31 ITEK
 60. властивості теми
 61. 32 i-Transform
 62. властивості шаблону
 63. 33 Simpleo
 64. властивості шаблону
 65. 34 Woostroid2
 66. 35 Jazzy
 67. 36 Certionix
 68. 37 Naturio
 69. 38 Elitario

З розширенням інтернету і зростанням онлайн-покупок все більше людей починають свій власний онлайн-бізнес. Якщо ви вважаєте себе підприємцем, продаж онлайн-продуктів - один з найдоступніших способів запуску і ведення власного бізнесу.

Це прийнято називати електронною комерцією, а WordPress - ідеальна платформа для запуску інтернет магазину. Чому? В значній мірі це пов'язано з величезною колекцією шаблонів для інтернет магазинів, деякі з яких представимо вам сьогодні. І все це завдяки фантастичному плагіну електронної комерції: WooCommerce.

WooCommerce дозволяє легко конвертувати веб-сайт в машину для продажу. Для початку ви можете додати сторінки товарів на сайт, із зображенням продуктів, послуг, описом, специфікаціями і цінами. Відвідувачі вашого сайту можуть потім додати ці товари у віртуальну кошик, і, коли будуть готові, перейдуть на сторінку оплати. Все це може здатися неймовірно важким, але завдяки WooCommerce це стає дивно легко організувати. Навіть починаючі користувачі WordPress не матимуть проблем, додаючи функціональність електронної комерції на свій сайт завдяки інтуїтивно зрозумілому плагіну WooCommerce.

Плагін WooCommerce російською мовою доступний тут . Однак до цього вам ще потрібна тема WordPress, яка добре поєднується з WooCommerce. Ось що являє собою сьогодні список: вас чекає 38 кращих безкоштовних шаблонів інтернет магазинів, повністю сумісних з WooCommerce.

1 Leto

1 Leto

На головної сторінки цього безкоштовного шаблону представлені наступні розділи: кращі продажу, нові надходження, Побірка колекцій і анонс статей з блогу. Ідеально підійде для інтернет магазину одягу, сумок і капелюхів.

властивості

 • липкий хедер
 • слайдер
 • Схожі товари

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

2 TheShop

2 TheShop

TheShop - чудова тема електронної комерції. Шаблон стильний, мінімалістський дизайн робить його ідеальною темою для демонстрації ваших продуктів і збільшення обсягу продажів. Вражаючі функції домашньої сторінки включають в себе приголомшливий слайдер зображення, карусель товарів і можливість безпосередньо посилатися на категорії товарів. TheShop поставляється з вражаючими варіантами настройки і стилів дизайну. Для початку ви можете змінити колір для кожного елемента сайту, який можна переглянути в режимі реального часу, використовуючи інтуїтивно зрозумілий настроювач WordPress. Також є більше 600 шрифтів Google, спеціальний шаблон домашньої сторінки і можливість закріпити розділ блогу в вашому магазині електронної комерції.

Особливості

 • слайдер
 • Схожі товари
 • адаптивна
 • шрифти гугл
 • Налаштування кольору

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

3 Shop Isle

3 Shop Isle

Тема The Shop Isle WordPress надає гарну безкоштовну розкладку для власників магазину eCommerce. Тема заснована на Bootstrap, добре працює з плагіном WooCommerce. Таким чином, вам не потрібно витрачати багато часу на форматування, підключення платіжної системи або публікації ваших товарів. Ви можете створити веб-сайт з Shop Isle і повноекранний макет обов'язково переконає людей робити покупки в вашому магазині. Ефект паралакса - це те, що потрібно вашому бізнесу. Ми рекомендуємо помістити заклик до дії або трохи тексту поверх фону параллакса, щоб він виділявся.

Наступні доданки були протестовані і готові до установки з темою Shop Isle: Photo Gallery Grid, Contact Form 7, Meta Slider, SiteOrigin Page Builder і JetPack. Тема Shop Isle WordPress є одним з кращих варіантів для створення інтернет-магазину. Найкраще розглянути тему Shop Isle, якщо ви думаєте про продаж одягу, ювелірних прикрас або чогось ще, де зображення дійсно мають значення. Якщо на головній сторінці є великий заголовок і професійні сітки галереї, у вас не повинно виникнути проблем із залученням клієнтів.

Особливості

 • ефект паралакса
 • Адаптіний
 • Безкоштовний

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

4 Mystile

4 Mystile

Прекрасна тема Mystile в стилі мінімалізму для електронної комерції від розробників WooTheme. Як і слід було очікувати від теми Mystile, вона легко інтегрується з WooCommerce, дозволяючи вам в повній мірі використовувати всі можливості плагіна електронної комерції.

Тема повністю адаптивна і поставляється з різними настройками. Mystile легка і добре закодована, плюс вона включає в себе безліч користувальницьких віджетів, які відповідають потребам будь-якого магазину електронної комерції. Відмінна тема, Mystile може використовуватися магазинами електронної комерції в самих різних нішах.

Особливості

 • Липкі пости у верхній частині вашого сайту.
 • Адаптіная.
 • Налаштування кольорів.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

5 Vantage

5 Vantage

Vantag красивий, багатофункціональний шаблон для інтернет сайту, розроблений SiteOrigin. Домашня сторінка відмінно виглядає зі слайдером на повну ширину з красивими іконками і жирним заголовком. Для безкоштовної теми Vantage пропонує безліч функцій, включаючи деякі функції, зазвичай зарезервовані для преміальних тим. Ви можете створити слайдер зображення за допомогою MetaSlider, ваш макет сторінки за допомогою Drag-and-Drop Page Builder, і, звичайно ж, продавати продукти з вашого сайту за допомогою WooCommerce. Завдяки тісній інтеграції з Page Builder у вас є можливість зробити свій сайт оригінальним, і це означає, що він може використовуватися в самих різних нішах.

властивості

 • Слайдер.
 • Налаштування головної сторінки.
 • Іконки.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

6 Artificer

6 Artificer

Ще одна приголомшлива тема від WooThemes, Artificer - стильна, елегантна тема WordPress, орієнтована на престижні магазини електронної комерції в стилі бутика, такі як ювелірні. Тема підтримує 11 різних колірних схем, надаючи вам гнучкість для створення веб-сайту, відповідного вашого бренду. Існує також безліч цікавих функцій, в тому числі перегляд тимчасової шкали, химерні галереї зображень і пов'язані з ними пости.

Зрозуміло, головна мета Artificer - продати. Ви можете створювати прості, стильні сторінки товарів, а тісна інтеграція з WooCommerce означає, що ваш інтернет-магазин буде простий в навігації. Тема включає в себе кнопки швидкого завантаження і перевірки, так що відвідувачі можуть купити у вас товар без зволікань. Тема чиста, повністю адаптивна і ідеально підходить для тих, хто хоче створити приголомшливий шикарний магазин онлайн.

Особливості

 • 11 різних колірних схем.
 • Кнопки швидкого продажу.
 • Адаптивна.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

7 RestImpo

Тема RestImpo з її красивим мінімалістичним дизайном підходить для корпоративних веб-сайтів, але при повній інтеграції з WooCommerce ви також можете створювати елегантні магазини електронної комерції.

Безкоштовний шаблон RestImpo підтримує безліч параметрів налаштування. Включає в себе шість колірних схем, більше 200 шрифтів Google і вибір між одно- і двоколонковому макетами. Шаблон був розроблений з урахуванням зручності використання, в ньому дуже легко додати свій власний логотип, фавікон і приголомшливе повнорозмірне зображення заголовка головної сторінки. Менш досвідчені користувачі WordPress дійсно оцінять все це. Це дуже розумна тема, плюс вона повністю адаптивна, тому користувачі на всіх пристроях можуть оцінити дизайн в повній мірі.

параметри

 • 6 колірних скінів.
 • 200+ шрифтів від гугла.
 • Адаптивний шаблон.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

8 SKT Biz

8 SKT Biz

SKT Biz красивий і професійний шаблон WordPress, який ідеально підійде для бізнесу або корпоративного блогу. Він поставляється з фіксованою синій кольоровій схемою - що може не влаштувати деякі компанії. Якщо ви бажаєте працювати з синім кольором, то цей шаблон варто розглянути ближче. Домашня сторінка підтримує гарний слайдер зображень - безкоштовна версія теми дозволяє додати до п'яти слайдів. Також можна накладати текст на свої зображення, щоб ви могли донести важливі повідомлення для відвідувачів.

Шаблон SKT Biz добре кодується, швидко реагує, а також підтримує багаторівневу навігацію. Незважаючи на те, що в основному це шаблон для блогу, ви можете легко інтегрувати WooCommerce, що дозволить додати функціональність електронної комерції на ваш сайт.

параметри

 • Колірна гамма тільки синій.
 • Слайдер.
 • Готова до перекладу.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

9 Intuition

9 Intuition

Intuition - красива, елегантна, безкоштовна тема, з великою універсальністю. Її можна легко використовувати для будь-якого типу бізнес-сайту. Для початку ви можете вибрати свою колірну схему з нескінченного набору кольорів, всього одним натисненням кнопки. Тема підтримує багато варіантів макета: 5 макетів бічних панелей, з двома окремими бічними панелями, доступними для кожної сторінки, відображеними по обидва боки екрану. Intuition дає вам вибір з більш ніж 100 кращих шрифтів Google. Для домашньої сторінки є чудовий слайдер зображень, що дозволяє додати на свою сторінку трохи більше квітів і красивих зображень.

Звичайно, включення Intuition в цей список уже говорить вам, що вона повністю сумісна з WooCommerce. А також сумісна з плагіном Easy Digital Downloads, який дає вам ідеальну платформу для продажу цифрових продуктів.

Особливості

 • Підтримує широкий діапазон налаштувань.
 • Налаштування кольору шаблону.
 • 100+ шрифтів гугл.
 • Слайдер.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

10 AyoShop

AyoShop - шикарна, спрощена, спеціальна тема для інтернет магазину.

Тема використовує красивий, чистий дизайн з великою кількістю білого простору. Шаблон досить універсальний, щоб використовувати інтернет-магазини в широкому діапазоні ніш. Ви можете налаштувати тему відповідно до вашим іміджем бренду за допомогою необмеженої кількості квітів. Шаблон також містить детальну документацію, щоб допомогти користувачам отримати максимальну віддачу від своєї нової теми.

Зверніть увагу!

Хоча AyoShop є безкоштовною дочірньої темою, для цього вам знадобиться платний шаблон Genesis Framework.

Особливості

 • Налаштування кольорів.
 • Адаптивна.
 • Детальна документація.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

11 EightStore Lite

11 EightStore Lite

Якщо ви подивіться на тему EightStore, то помітите чимало цікавих особливостей інтерфейсу. Перш за все, це візуальний інтерфейс, з великими заголовками, повзунками і ескізами зображень і посилань. Тут є прекрасні рекламні банери, які дуже до речі при проведенні рекламних акцій і заходів. Тому у вас є шанс зробити все це з простим безкоштовним шаблоном електронної комерції. Функції EightStore добре поєднуються з плагіном WooCommerce. Гарний дизайн має регульований домашню сторінку і слайдер. Слайдер товарів - одна з видатних особливостей шаблону, тому що є можливість помістити багато товарів і послуг.

властивості

 • Слайдер.
 • Підтримка bbPress.
 • Адаптивний.
 • Вбудовані рекламні банери.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

12 Klasik

12 Klasik

Klasik Framework - це візуально приголомшлива тема, яка може використовуватися для самих різних цілей. Klasik дозволяє додавати на вашу сторінку безліч красивих візуальних елементів, з чудовим повнорозмірним слайдером, красивими галереями зображень і ефектом паралакса.

Тема включає 6 областей віджетів, в які ви можете додати один з 12 готових користувальницьких віджетів, підтримуваних темою. Ці призначені для користувача віджети включають останні новини, кнопки спільного доступу і події календаря. Klasik закодований за найвищими стандартами і може бути повністю інтегрований з WooCommerce, що дозволяє вам продавати товари прямо з вашого сайту.

Особливості

 • Ефект паралакса.
 • Слайдер.
 • Галерея зображень.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

13 Make

13 Make

Вау! Що ще можна сказати про Make, з його елегантним дизайном, вражаючим списком функціональності і можливістю інтеграції з безліччю найпопулярніших плагінів WordPress, включаючи WooCommerce, Gravity Forms і Jetpack. Шаблон Make є досить універсальним для використання в самих різних цілях, включаючи блог, портфоліо або в якості бізнес-сайту.

Ви можете створити власний макет для сторінок завдяки інтуїтивно зрозумілій функції перетягування сторінок Make. Існує також 110 різних параметрів настройки, включаючи необмежені кольору, більше 600 шрифтів Google і призначені для користувача фони. Make добре закодований і використовується багатьма сайтами в блогосфері, включаючи ChrisLema.com.

властивості

 • Переведений на російську мову.
 • 110 різних параметрів настроювання.
 • 600+ шрифтів гугл.
 • Адаптивний.
 • Безкоштовний.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

14 NanoShop Lite

14 NanoShop Lite

Якщо ви шукаєте кращий спосіб продати технологічні або наукові продукти, NanoShop Lite ідеально підходить для цього. NanoShop - прекрасна, легка тема, яка включає адаптивний дизайн, кращі методи SEO і багатомовні можливості.

Тема відмінно виглядає з привабливим слайдером, стильними галереями зображень і чіткої синій кольоровій схемою. Шаблон підтримує два макети: ви можете перемикатися між повною шириною і фіксованою шириною одним натисканням кнопки. Ви можете використовувати NanoShop Lite для створення красивих сторінок товарів за допомогою кнопок загального доступу. Відмінна тема для тих, хто хоче продавати товари з використанням сучасного дизайну сайту.

параметри

 • SEO оптимізований.
 • Слайдер зображень.
 • Адаптивний дизайн.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

15 AccessPress Store

15 AccessPress Store

Шаблон AccessPress Store має досить простий макет, але ви отримуєте гарний слайдер з зображеннями з високою роздільною здатністю. Слайдер включає в себе накладений текст і кнопки для створення послідовності продажів і підштовхування покупців до сторінок, які будуть сприяти збільшенню прибутку в майбутньому. WooCommerce добре поєднується з темою, дозволяючи вам створювати власні товари, отримувати платежі. Реалізована розширена функціональність списку бажань, враховуючи, що для користувачів неймовірно зручно думати про те, що вони хочуть купити в майбутньому. Деякі теги можуть бути поміщені в списки товарів. Наприклад, ви можете мати тег "Новий" або "Розпродаж", щоб підштовхнути користувачів клікнути по ним. Шаблон підійде для інтернет магазину одягу, годинників, трикотажу, кепок і капелюхів.

 • З російським перекладом.
 • Слайдер.
 • Рекламні банери.
 • Розширена функціональність списку бажань

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

16 SaleJunction

SaleJunction фантастична WooCommerce-сумісна тема WordPress для продажу цифрових і фізичних продуктів. У цій безкоштовної версії теми використовується стильна помаранчева колірна схема, а на головній сторінці представлений слайдер зображень на повну ширину.

Тема дозволяє вам вести блог разом з вашим магазином електронної комерції. Використовуючи чистий, простий макет - ви можете просувати свій контент в блозі, показуючи свої останні пости в сітці з декількома стовпцями на головній сторінці. У правій частині екрана є бічна панель, яка може використовуватися для додавання користувацьких віджетів, що підвищить функціональність вашого сайту.

параметри

 • слайдер
 • Сітка анонсів блогу на головній.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

17 Base WP

17 Base WP

Base WP безкоштовний шаблон в стилі мінімалізму, сумісний з WooCommerce, що дозволяє вам встановити онлайн магазин на вашому сайті. Простота цього шаблону - його найбільша сила. Base WP - блискуче добре закодована тема. Вона сумісна з крос-браузером, багатомовна, з сіткою для анонсів записів, оптимізована для SEO і повністю адаптивна. Це означає, що, хто б не був вашим відвідувачем, вони зможуть переглядати ваш сайт у всій красі. Гарна, стильна тема, яка дійсно буде працювати для тих, хто хоче об'єднати блог і магазин електронної комерції.

параметри

 • Адаптивний дизайн.
 • Мікроформати.
 • Налаштування кольорів.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

18 Llorix One Lite

18 Llorix One Lite

Тема Llorix One пропонує більш професійний шаблон з інтригуючою списком послуг. Цей шаблон сподобається компаніям, які намагаються продавати як сервіси, так і товари. Ви можете реалізувати красивий слайдер нагорі, розповісти про свої послуги (з відповідними іконками) і розмістити повний список товарів прямо під всією цією інформацією. Як ви вже бачите, тема абсолютно безкоштовна, але у вас є можливість перейти на преміум варіант.

Настроюється стрічка зручна для оголошень і продажів, в той час як прокрутка параллакса обов'язково приверне увагу і змусить людей перейти на інші сторінки веб-сайту. Поряд з останніми новинними модулями, вбудованими картами і кнопками в соціальних мережах, набір функцій Llorix One досить вражаючий.

Особливості

 • Підтримка іконок.
 • Адаптивний дизайн.
 • Паралакс.
 • Кнопка із закликом до дії.
 • Соціальні кнопки.
 • Вбудовані карти.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

19 Virtue

19 Virtue

Дивовижний шаблон для інтернет магазину від розробників Kadence Themes.Его можна використовувати для самих різних цілей і в нього входять настройки і функціональність, які зазвичай надаються тільки в преміальної темі. Шаблон використовує красивий, сучасний, адаптивний дизайн. Включає в себе чудовий слайдер зображень, стильну карусель зображень.

Зверніть увагу!

Цей шаблон переведений на російську та українську мову.

Тема такоже підтрімує широкий спектр функцій, прямо з коробки. Включає в себе кнопки соціального обміну, вбудовані карти і стильну галерею портфоліо, в комплекті з ефектом зависання. Шаблон блискуче працює з WooCommerce.

властивості шаблону

 • Переклад: російський, український.
 • Слайдер і карусель.
 • Адаптивний дизайн.
 • Паралакс.
 • Соціальні кнопки.
 • Вбудовані карти.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

20 MaxStore

20 MaxStore

Тема MaxStore WordPress має сучасний і захоплюючий дизайн, а також можливість інтеграції з WooCommerce. Це зроблено тільки для WooCommerce, тому ваші товари з'являються в красивих галереях на головній сторінці. На яких сайтах встановлювати: від модних магазинів до магазинів спортивних товарів. Адаптивний дизайн дозволяє продавати на мобільних пристроях, а функції перекладу гарантують, що ви зможете розширити свою діяльність в інших країнах по всьому світу. Підтримка списку побажань - це те, чого ви зазвичай не побачите в безкоштовній темі, допомагаючи клієнтам, які хочуть зберегти продукти на потім.

Деякі з інших функцій включають праві і ліві бічні панелі, обидві з яких прекрасно поєднуються з віджетами. Призначений для користувача фон налаштовується в залежності від типу бренду, який ви хочете відобразити. Крім того, шаблон має інформаційний верхній бар для відображення деталей нових товарів і рекламних акцій.

властивості теми

 • Переклад: чеська.
 • Список бажань.
 • Лівий і правий сайдбар.
 • Призначений для користувача фон, шапка і меню.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

21 Mesocolumn

21 Mesocolumn

Тема Mesocolumn має значну кількість функцій, включаючи слайдер з коротким зображенням і великі кольорові зображення для кожної категорії. Також є безліч областей віджетів, соціальні кнопки обміну, фотогалереї Flickr, розміщені записи, призначені для користувача бічні панелі і останні коментарі. Ви можете встановити колір фону, верхній колір навігації і основну колірну схему з необмеженої кількості квітів. Є дві основні області меню, друга - дозволяє додавати індивідуальний колір в кожну категорію для створення красивих, різнокольорових меню. Існує вибір сотень шрифтів Google, що дає вам можливість додавати призначену для користувача типографіку в кожну область сторінки - рідко можна побачити подібну гнучкість від безкоштовної теми. Тема добре працює разом з плагіном WooCommerce, дозволяючи вам додати функціональність електронної комерції на ваш сайт.

властивості шаблону

 • Соціальні кнопки.
 • Різноманітність кольорів.
 • 100+ гугл шрифтів.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

22 eSell

22 eSell

eSell - вражаюча безкоштовна тема WordPress, яка була разработанадля інтеграції з двома дуже популярними плагінами WordPress: WooCommerce і bbPress. Це означає, що ви можете легко додавати функції eCommerce і форуму на свій сайт.

Зверніть увагу!

Цей шаблон переведений на російську мову.

Тема використовує привабливий дизайн в стилі журналу, він ідеально підходить для публікації великої кількості контенту разом з вашим інтернет-магазином. Тема також сумісна з Google AdSense, надаючи вам різні способи монетизації вашого сайту. Тема дуже проста в роботі, плюс оптимізована для SEO і швидкості.

властивості шаблону

 • Російський переклад.
 • Підтримка адсенс і форуму bbPress.
 • SEO оптимізована.
 • 100% в google speed (швидка і легка).

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

23 Market

23 Market

Market- красива, мінімалістична тема WordPress, розроблена спеціально для використання магазинами електронної комерції. Мінімалістський дизайн прекрасно доповнюється безліччю зображень і чудовими анімаціями CSS3. На головній сторінці є стильний слайдер зображення, в комплекті з привабливими ефектами переходу. Тема дозволяє додавати стильну галерею продуктів і сторінки товарів на ваш сайт, в комплекті з призначеним для користувача простором віджетів. Ви можете додавати свої останні пости на бічну панель або найпопулярніші товарів для прискорення кліків і конверсій. Крім цього, ви можете додати два окремих меню в область заголовка, а також відобразити безліч яскравих барвистих кнопок для спільного використання. Шаблон Market підтримує до дев'яти соціальних мереж. Дійсно елегантна, стильна тема. Market ідеально підходить для тих, хто хоче запустити інтернет-магазин, незалежно від вашої ніші.

Властивості

 • Анімація CSS3.
 • Слайдер.
 • Ефект забавного наведення.
 • Оцінка 5 зірок на wordpress.org

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

24 Seller

24 Seller

Тема Seller повністю сумісна з WooCommerce, дозволяючи вам побудувати красивий, повністю функціональний магазин. Тема Seller - як і її попередниця, тема «Ринок», трохи вище - використовує приголомшливий мінімальний дизайн, але також дозволяє включати безліч зображень. Ви можете додати стильну повнорозмірну галерею зображень на свою домашню сторінку, а також відобразити ряд обраних зображень в красивих сітках з декількома стовпцями.

Тема підтримує гарну суму областей віджетів, включаючи сайдбар і підвал з чотирма колонками. Ви можете додавати власні віджети в ці простору, надаючи вашому веб-сайту необхідні функції для максимізації продажів. Існують також різні макети, область вітрини, і ви можете додати свої контактні дані і кнопки шаринга в панель заголовка.

Особливості

 • Сітка на головній сторінці.
 • Адаптивний дизайн.
 • Липка запис.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

25 Responsive

25 Responsive

Responsive - це проста, але ефективна тема WordPress, що дозволяє відображати ваш заклик до дій голосно і гордо. Ця фантастична безкоштовна тема включає в себе безліч елементів для виклику, щоб допомогти вам максимально підвищити коефіцієнт конверсії. Для початку є красиві кнопки CSS, які ви можете використовувати в різних кольорах і розмірах. Потім є інформаційні поля CSS, що дозволяють відображати яскраві, потужні записи для ваших відвідувачів - наприклад, дозволяючи їм дізнатися про просування і акціях, яке ви проводите.

Крім заклику до дій, Responsive може похвалитися більш вражаючими функціями. Як видно з назви, тема повністю адаптивна, плюс вона поставляється з різними варіантами макета. Включає в себе чотири позиції меню, дев'ять шаблонів сторінок (з різними варіантами макета для кожного) і 11 для користувача областями віджетів. В якості додаткового бонусу тема також підтримує набір соціальних кнопок обміну такими даними, які ви можете відобразити в підвалі вашого веб-сайту.

Особливості

 • Красиві кнопки CSS.
 • Прибита запис.
 • Інформаційні поля CSS.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

26 Highwind

26 Highwind

Highwind просто приголомшливий шаблон з прекрасними м'якими тонами. Це простий, легкий шаблон, побудований без наворотів, які ви можете побачити в багатьох інших темах в сьогоднішньому списку. Без цього надлишкового списку функцій Highwind дійсно легко працює і забезпечує ідеальну платформу для вашого контенту.

Highwind підтримує досить налаштувань, щоб уникнути почуття обмеженості. Ви можете встановити кольору вашого сайту, фон і заголовок. Існує також багато областей для віджетів, що дозволяє вам додати додаткову функціональність, необхідну вашому веб-сайту. Highwind повністю адаптивний, 100% сумісний з WooCommerce, а також підтримує свою власну дочірню тему Clear Tranquil.

Властивості

 • Адаптивний дизайн.
 • Налаштування кольору шаблону.
 • 5 зірок оцінка в депозитарії wordpress.org

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

27 SmartShop Lite

27 SmartShop Lite

Хоча багато тем WordPress сумісні з WooCommerce, це не означає, що вони оптимізовані для продажів eCommerce. Якщо ви серйозно ставитеся до продажу, вам, ймовірно, потрібна спеціальна тема для інтернет магазину, така як блискуча тема SmartShop Lite. Шаблон SmartShop Lite був розроблений спеціально для відображення красивих сторінок товарів і галерей. Він повністю сумісний з WooCommerce, а також працює з плагіном Easy Digital Downloads, дозволяючи вам продавати цифрові продукти, такі як електронні книги і MP3.

Шаблон підтримує гарну галерею зображень, область для міні-програм на головній сторінці, а також красиві мініатюри продуктів в комплекті зі стильними анімаціями наведення. Існує також багато можливостей для настройки областей віджетів, унікальними квітами фону і призначеними для користувача фоновими зображеннями. Ви можете бачити зміни, які ви робите в режимі реального часу, завдяки функції попереднього перегляду в реальному часі. Красива тема з великим потенціалом, рекомендуємо вам ознайомитися з демо SmartShop Lite.

властивості шаблону

 • Галерея.
 • Анімаційні мініатюри.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

28 WooShop Lite

28 WooShop Lite

Безкоштовний шаблон WooShop Lite. Як випливає з назви, тема прекрасно працює з WooCommerce, дозволяючи вам створювати стильні, повністю функціональні магазини електронної комерції. Ви можете додати яскраві галереї зображень на свою домашню сторінку, а також галерею пропонованих товарів - ідеально підходить для показу найбільш популярних продуктів на головній сторінці, щоб ще більше збільшити конверсію. Ви можете додати рекламні банери на свою домашню сторінку так само легко, як вставка простого шорткода.

Незважаючи на те, що демо використовує переважно синю кольорову схему, WooShop Lite дозволяє вам налаштовувати фон, і додати свій власний брендинг на сайт. Є стильні, сірі соціальні кнопки обміну такими даними, що означає, що вам не потрібно буде додавати ще один плагін на ваш сайт - занадто багато плагінів можуть дійсно сповільнити роботу вашого сайту.

властивості теми

 • Адаптивний дизайн.
 • Демо-контент.
 • Швидкий шаблон.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

WooThemes створили дійсно чудову, легку тему. Швидкість конвертації магазину eCommerce сильно залежить від часу завантаження, тому Storefront повністю оптимізована. Це означає, що немає непотрібних шорткодов, слайдерів або плагінів для створення сторінок, пов'язаних з темою, але якщо ви хочете цю функціональність, ви можете встановити для неї плагін з рекомендованого списку. Сама тема виглядає чудово, з приголомшливим зображенням параллакса повної ширини на головній сторінці, а також слайдами категорій продуктів і приголомшливими галереями продуктів. Щоб створити впізнаваний «бренд» для вашого магазину, Storefront дозволяє вам змінювати кольорову схему для ключових областей сторінки з вибором необмежених квітів.

параметри шаблону

 • Паралакс
 • адаптивна
 • Вибір палітри.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

30 Terrifico

30 Terrifico

Тепер Terrifico, красива, стильна, багатоцільова тема WordPress, яка може бути повністю інтегрована з WooCommerce для роботи з електронною комерцією. Terrifico дозволяє додати на ваш сайт два окремих стилю слайдера: повзунок повнорозмірною картинки в верхній частині екрану або повзунок, що відображає ваші останні записи у блогах. Зручна для новачків тема: за допомогою інтуїтивно зрозумілій панелі параметрів, що дозволяє перемикатися між рамкою в коробці / повної ширині, необмеженими квітами і шириною поля верхнього і нижнього полів.

Шаблон дуже добре поєднується. Він використовує адаптивний дизайн, тому коректно відображається на всіх пристроях, він сумісний з крос-браузером і повністю готовий до перекладу. Terrifico підтримує безліч користувальницьких віджетів, тому ви можете додати додаткові функції на свій сайт, в тому числі до десяти стильних кнопок для спільного використання.

властивості теми

 • слайдери
 • панель параметрів
 • віджеті

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

31 ITEK

31 ITEK

iTek - ще одна гарна тема WordPress, яка ідеально підходить для бізнесу або веб-сайту електронної комерції. Шаблон поєднує в собі візуально приголомшливе зображення заголовка з чудовим ефектом паралакса за замовчуванням. Тема використовує переважно синю кольорову схему і включає в себе простір для двох розкривних меню. Ви також можете додати барвисті іконки соціального обміну в свою панель заголовка.

властивості теми

 • Паралакс
 • соціальні іконки
 • Мініатюри з анімацією.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

32 i-Transform

32 i-Transform

Тема пропонує безліч приголомшливих функцій прямо з коробки. Включає необмежені слайдери, галерею портфоліо, послуги та відгуки клієнтів. Ця додаткова функціональність робить її відмінною універсальної темою, яка буде називатися бізнес-сайтом. Тема орієнтована на контент і на головній сторінці домінують різні фрагменти блогу і мініатюри - відображаються як по вертикалі, так і по горизонталі. Якщо ви хочете закріпити онлайн-магазин на своєму сайті, i-Transform прекрасно працює з WooCommerce.

Красива, чиста тема, i-Transform також поставляється з хорошою глибиною налаштувань, доступною лише одним натисканням кнопки. Включає в себе фіксований розмір / повнорозмірну компоновку, 5 фонових текстур і 5 попередньо побудованих колірних схем.

властивості шаблону

 • Портфоліо
 • послуги
 • Відгуки КЛІЄНТІВ
 • 5 скінів

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

33 Simpleo

33 Simpleo

Тема Simpleo використовує безліч сміливих сегментованих розділів для створення сучасного професійного сприйняття веб-сайту. Включає в себе приголомшливий слайдер зображень, виділені секції коментарів, призначені для користувача області віджета бічній панелі і зміст блога з великими ескізами. Тема також підтримує необмежені кольору, дозволяючи вам змінити колірну схему відповідно до брендингом вашого сайту.

Тема дозволяє інтегрувати безліч корисних функцій з вашим сайтом. Включає в себе соціальні кнопки обміну і функціональність електронної комерції, причому останні завдяки тісній інтеграції з WooCommerce. Тема використовує повністю адаптивний дизайн і працює з усіма основними браузерами. Дуже хороша, безкоштовна тема, настійно рекомендуємо вам ознайомитися з демо, перейшовши за посиланням нижче.

властивості шаблону

 • Cлайдер зображення
 • великі мініатюри
 • Соціальні кнопки.

Завантажити + Демо + Інфо | Замовити настройку шаблону

34 Woostroid2

34 Woostroid2

Багатоцільовий шаблон, який можна використовувати для створення різноманітних інтернет-магазинів. Ви отримаєте безліч демо, які розроблені для самих різних бізнес-ніш. Дане готове рішення включає в себе функцію порівняння товарів, список бажань, мега-меню і різні макети блогу.

деталі | демо | Замовити настройку шаблону

35 Jazzy

35 Jazzy

Jazzy - це привабливий і стильний шаблон, який ідеально підійде для створення інтернет-магазину чоловічого одягу. Ви можете працювати з зовнішнім виглядом сайту, використовуючи Elementor-билдер. Можна також включити на сайт різноманітні бонусні зображення, які вже включені в пакет шаблону.

деталі | демо | Замовити настройку шаблону

36 Certionix

36 Certionix

Certionix - це шаблон для створення інтернет-магазин здорового харчування. Тема встановлюється лише в один клік. А для того, щоб попрацювати з квітами або шрифтами шаблону, можна використовувати найпростіший WordPress Live Customizer.

деталі | демо | Замовити настройку шаблону

37 Naturio

37 Naturio

Шаблон для створення продуктового інтернет-магазину на WordPress. Ви отримаєте просто неймовірна кількість потужних і корисних інструментів: WooCommerce порівняння і список бажань, швидкий перегляд і Ajax Filter. Всі товари можна розділити на безліч категорій, використовуючи прекрасне мега-меню.

деталі | демо | Замовити настройку шаблону

38 Elitario

38 Elitario

Неймовірно стильний шаблон, який можна назвати міксом елегантного дизайну і потужного функціоналу. Ви зможете вибрати серед п'яти варіантів готових сторінок, кожен з яких миттєво зацікавить потенційних клієнтів. А відмінний Cherry Search дасть шанс знайти необхідні товари в одну мить.

деталі | демо | Замовити настройку шаблону

Дивіться також наші добірки:

(Всього відвідувачів 35 248, сьогодні: 1)

Чому?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают