Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

3 способи завантажити антивірус Касперського безкоштовно і абсолютно легально «Не хвилюйтеся, я зараз все поясню!

 1. 3 способи завантажити антивірус Касперського безкоштовно і абсолютно легально «Не хвилюйтеся, я зараз...
 2. Trial version of Kaspersky Anti-Virus 2010 року (9.0.0.736) (English) 66.63 MB
 3. 2. Спільна акція, або антивірус в навантаження?
 4. 3. Візьми на тестування.
 5. У процесі бета-тестування тестеру необхідно:
 6. 3 способи завантажити антивірус Касперського безкоштовно і абсолютно легально «Не хвилюйтеся, я зараз...
 7. 1. Тріал може тривати нескінченно?
 8. Trial version of Kaspersky Anti-Virus 2010 року (9.0.0.736) (English) 66.63 MB
 9. 2. Спільна акція, або антивірус в навантаження?
 10. 3. Візьми на тестування.
 11. У процесі бета-тестування тестеру необхідно:
 12. 3 способи завантажити антивірус Касперського безкоштовно і абсолютно легально «Не хвилюйтеся, я зараз...
 13. 1. Тріал може тривати нескінченно?
 14. Trial version of Kaspersky Anti-Virus 2010 року (9.0.0.736) (English) 66.63 MB
 15. 2. Спільна акція, або антивірус в навантаження?
 16. 3. Візьми на тестування.
 17. У процесі бета-тестування тестеру необхідно:

3 способи завантажити антивірус Касперського безкоштовно і абсолютно легально «Не хвилюйтеся, я зараз все поясню!

08 Май 2010

В розділі Поради

З вовками жити по вовчому вити… З вовками жити по вовчому вити…

Сьогодні я не уявляю людини, який спокійно працював би в Мережі на комп'ютері, що не захищеному хорошим антивірусом. Звичайно, іноді можна «схалтурити», не ставлячи постійно сидить в пам'яті антивірусний монітор, а лише періодично очищаючи сканером залетіли на комп'ютер віруси (я завжди рекомендую для цих цілей безкоштовні утиліти CureIt від Dr.Web і AVZ). Але все ж це - напівзаходи. Для захисту комп'ютера хороший антивірус необхідний. Сьогодні не проблема знайти гідну безкоштовну програму (я писав про них в статті «Підказати безкоштовний антивірус?» ). Але традиційно у народу довіри більше до платних програм. Справді - там, де я плачу гроші - я можу вимагати і якість. Біда в тому, що по грошах програми ці «кусаються».

Що ж робити, якщо платити повну вартість не охота, а продукт отримати все ж хочеться? Качати зламану програму? Чи не вихід.

Чи не вихід, тому, що зламана програма - може, мало того, що відмовити в найвідповідальніший момент, так ще і сама стати джерелом вірусів. Не вірите? А ось агентство Reuters з посиланням на дослідження Symantec повідомляє, що. Компанія Symantec виявила тільки в США 250 варіацій помилкового ПО. Протягом минулого року такі програми були завантажені близько 43 млн раз.

Виробник антивірусного ПО компанія F-Secure знайшла цікаву модифікацію вірусу SymbPS / Skulls.C. Новинка має назву Skull.L і відрізняється від попередника тільки однієї дрібницею: він поширюється як піратська копія антивіруса Mobile Anti Virus від F-Secure. Цей троян можна легко відрізнити за наявністю привітального повідомлення на безграмотного англійською: «F-Secure Antivirus protect you against the virus. And don`t forget to update this! ».

Однак скачати ліцензійну (і, природно, платну) програму антивірусного захисту цілком реально. Причому зробити це можна на цілком законних підставах. Треба тільки знати де і як.

Спробуємо розглянути три можливі способи.

1. Тріал може тривати нескінченно?

Найпростіший і безпечний спосіб завантажити безкоштовно антивірус - це скористатися пробної його версією. Більшість комерційних антивірусів мають повнофункціональні версії з обмеженим терміном роботи. Зазвичай це близько місяця.

Просто завантажуєте з сайту виробника пробну версію і встановлюєте її на своєму комп'ютері.

Ось, наприклад, посилання на триальную версію Касперского 2010:

Trial version of Kaspersky Anti-Virus 2010 року (9.0.0.736) (English) 66.63 MB

Ця версія буде активна 30 днів, а потім її доведеться видалити, після чого завантажити і встановити заново.

На жаль, багато тріальні версії навіть при повному видаленні з комп'ютера залишають в реєстрі інформацію про те, що цю програму ви вже пробували один раз, і терміни тестування вже пройшли. Щоб позбутися від цього, можна скористатися спеціальними «чистильниками» реєстру, що виробляють моніторинг установки програми, щоб потім можна було б вичистити всю «шпигунську» інформацію, яку пробна версія антивіруса закладає в комп'ютер при установці.

Таких програм досить багато - придивіться, наприклад, до Ashampoo UnInstaller.

Ashampoo UnInstaller - ця утиліта відстежує і реєструє зміни, які вносять інсталяційні програми, що дозволяє при необхідності коректно - тобто повністю - видалити непотрібну програму. Позитивною якістю є те, що UnInstaller видаляє не тільки ті програми, що були отмоніторени, але і шляхом аналізу деінсталює програми, моніторинг яких не проводився. Крім своєї основної функції, програма здатна видаляти дублікати і тимчасові файли, управляти встановленими в систему шрифтами, вирішувати проблеми з розділяються ddl-ками і робити «знімки» системи, причому всі дії виконуються за допомогою наочних і зрозумілих Майстрів.

Зізнаюся, мені цей спосіб не подобається. І не тільки тому, що кожен місяць переінтсталліровать антивірус - занадто Довга реєстрація. Справа в тому, що формально така поведінка - порушення ліцензійної угоди.

Спробуємо знайти більш чесний спосіб встановити собі на комп'ютер комерційний антивірус безкоштовно.

2. Спільна акція, або антивірус в навантаження?

У минулому році антивірус Касперського можна було абсолютно легально і безкоштовно завантажити з сайту Яндекса в складі пакету Я. Онлайн.

Яндекс просто домовився з Касперського і при завантаженні спеціальної версії Я. Онлайн ви отримували повну версію Касперського з ліцензією на 6 місяців (з правом продовження ще на півроку). За такий «подарунок» можна було поставити і не дуже-то потрібний Я. Онлайн. На жаль, щось там не зрослося, акцію закінчили, і тепер завантажити безкоштовно ліцензію Касперського на півроку не вдасться.

Але приклад Яндекса говорить про те, що такі акції проходять періодично і той, хто вчасно про них дізнається, реально може отримати антивірус безкоштовно.

Тим більше, що для Антивірус Касперського торішня акція зовсім не є чимось надприродним. Кілька років тому вона проводила щось подібне спільно з американською AOL - про це писала ще в 2007 році.

Термін того угоди давно закінчився, але і до цього дня в російському Інтернеті зустрічаються інструкції, як завантажити безкоштовно антивірус Касперського з сайту AOL:

Безкоштовно Антивірус Касперського + Ключ

лунає користувачам на AOL під назвою. Як я сама переконалася, є нічим іншим, як «Антивірусом Касперського». Один в один. Лише інтерфейс англійська. А так все так само як і у Антивірус Касперського: захист файлів, електронної пошти (включаючи NNTP), повсякчасна завантаження оновлень. Неймовірно! -но факт ...

Не вірте таким оголошенням! Всі терміни вже давно пройшли! Втім, на тому сайті, який відкриється за посиланням, можна скачати абсолютно безкоштовно антивірус. Теж не погано!

Тут потрібно чітко розуміти, коли і з якого приводу з'являються такі акції. Безкоштовно комерційний продукт роздавати просто так ніхто не буде. Але, з іншого боку, коли фірма виходить на якийсь новий ринок, вона цілком може роздати певну кількість ліцензій на свій продукт абсолютно безкоштовно або з величезною знижкою. Ось тут-то і потрібно ловити момент!

У мережі часто проскакують повідомлення про подібні акції безкоштовної роздачі Антивірус Касперського. У більшості випадків до моменту, коли ви дізнаєтеся про цю акцію вона вже закінчується. Це і зрозуміло. Якби творці комерційного антивіруса роздавали його наліво і направо, вони давно б прогоріли. Втім, з огляду на, що в світі живе шість мільярдів людей, якщо уважно слухати, велика ймовірність почути про безкоштовну роздачу не надто пізно.

Ось, наприклад, чи чули ви, що практично тільки що (в квітні 2010 року) закінчилася роздача безкоштовних антивірусів на голландському сайті Може, у кого завалявся код безкоштовного ваучера? Його ще можна там отоварити ...

Мені відомо ще кілька подібних акцій, що проводяться компанією «Касперський» в світі. Я, правда, не можу гарантувати, що в момент вашого звернення вони будуть все ще активними, але спробувати можна.

Ось, наприклад, промо-акція з роздачі безкоштовних антивірусів Касперського версії 2009 у Індії:

1. Йдете на наступну сторінку:

2.Вводіте свої дані в поля Name of Institution / Company, Phone No, E-Mail, Contact Name, Address and Pin Code. Не забудьте, що акція ця проводиться для Індії - краще вказати індійський адресу. Справжнім повинен бути адресу електронної пошти - саме туди прийде лист з ліцензією. Постарайтеся вказати правдоподібну інформацію - любителів халяви багато, і, якщо ви вкажете, що ви - Вася Пупкін з мейлом в домені mail.ru - швидше за все вам не пришлють нічого.
2
3. Зачекайте кілька днів, поки вам не прийде лист з ключем для KAV. Наберіться терпіння. Лист може не приходити кілька днів, але якщо вам повірили і безкоштовні ліцензії на Антивірус Касперського ще не закінчилися, лист прийде обов'язково.

Власне - все! Отримавши листа, активуйте ключ і отримаєте комерційну версію Антивірусу Касперського 2009 року на півроку абсолютно безкоштовно!

Зауважу в дужках, що мені обіцяне лист на момент написання цієї замітки все ще не прийшло - то я не переконав Касперського в тому, що я індус, то чи через травневих свят вони не встигають розіслати всім ключі вчасно. Загалом, я все ще чекаю.

А тепер - про головне. Я протестував кілька десятків анонсованих на різних блогах сайтів, нібито роздають ліцензії на Антивірус Касперського безкоштовно. На жаль, в переважній більшості безкоштовна роздача або закінчилася до моменту мого звернення, або Вам хтось продає вимагає вказати такі дані, яких я надати не в змозі. Наприклад, живучи в Англії легко отримати безкоштовну версію Kaspersky Internet Security suite, Kaspersky Mobile Security suite і Kaspersky Anti-Virus for Mac, потрібно тільки зареєструватися в системі. На жаль, при найближчому розгляді для цього треба відкрити рахунок в британському банку ...

Втім, в моєму сьогоднішньому тесті знайшовся все ж один сайт, який дав мені ту саму жадану безкоштовну ліцензію на Kaspersky Anti-Virus 2010. Для цього, правда, доведеться трохи повчити китайську мову 8-). Але не треба хвилюватися - зараз я розповім вам, що треба зробити, щоб обійтися одним копі-паст.

Отже, наберіться сміливості і почнемо:

1. Заходимо на китайський сайт 1 . Нічого не зрозуміло - там все по китайськи? але не губимося, а шукаємо цифру 2 в блакитному колі:

2. Шукаєте на сторінці слово, позначене на зображенні і акуратно копіюєте його в буфер обміну. якщо вам страшно читати всі ці ієрогліфи - спробуйте його скопіювати прямо звідси: 我 要 卡巴斯基 激活码

3. Тепер треба за допомогою Windows Live Messenger послати повідомлення за адресою. У тексті повідомлення має бути одне слово, те саме, що ви скопіювали в буфер в п.2

2

4. Через кілька миттєвостей вам прийде ліцензія на шість місяців на право користування Kaspersky Anti-Virus 2010

Ура! можна користуватися.

Правда, в цій бочці меду є одна ложка дьогтю: ключ працює для китайської версії Касперського.

Щоб змінити версію, треба буде трохи пошаманствовать.

Що в цьому випадку робив я.

1. Скачал китайську версію антивіруса Касперського з китайського сайту - там все по китайськи, але, якщо ви качали хоч раз файли з Інтернету, можна легко здогадатися - просто житі по кожній з 14 кнопок з ієрогліфами, розташованих під описом продукту. Це - дзеркала, натискання по будь призводить до завантаження потрібного файлу, просто з різних місць.
2. Встановив її на комп'ютер. Прикольно встановлювати програму, що має інтерфейс, в якому ні бельмеса не тямиш. Але за аналогією розібратися де кнопка «Далі» нескладно.

3. активувати KAV2010 ключем, який мені був висланий службою підтримки китайських товаришів.

4.Тепер довелося трохи покопатися в реєстрі. Знайшов HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ KasperskyLab \ protected \ AVP9 \ environment \ і змінив значення SkinSwitchDisabled з 1 на 0. Цей параметр дозволяє зміну мови інтерфейсу прорамми.

4. Відкривши віконце Антивірус Касперського натиснув Shift + F12- мову інтерфейсу змінився з китайської на англійську.

Всі чудно і зрозуміло - програма працює, як годинник! До речі, мову можна було б змінити і на російську (Shift + F5) але, на жаль, в нашому дистрибутиві немає російських файлів локалізації ...

3. Візьми на тестування.

Третій спосіб отримати антивірус безкоштовно - стати.

Бета-версія - офіційно випускається версія продукту, в якій реалізована велика частина функціоналу і яка призначена для зовнішнього тестування, визначення проблемних конфігурацій, збору вимог і побажань.

Таким чином, той, хто стає бета-тестером абсолютно безкоштовно набуває найостанніші версії антивіруса абсолютно безкоштовно. При цьому, звичайно, тестер трохи ризикує - йому все ж дістається не остаточна версія програми, а її «бета», тобто ще сира версія. Втім, досвід показує, що до публічного тестування майже ніколи не доходять програми, що мають серйозні недоліки. Все ж до відкритого тестування софт проходить повний цикл закритого тестування, в якому якраз і виявляються всі можливі проблеми. Це в переважній більшості випадків дозволяє говорити про достатній рівень стабільності додатки.

Тобто ви отримуєте найсвіжішу версію антивіруса абсолютно безкоштовно. Розплачуватися доведеться лише повідомленнями про неполадки в роботі, які можуть бути, а можуть і не бути. Цілком собі непогана угода!

У процесі бета-тестування тестеру необхідно:
 • скачати і встановити потрібну версію продукту;
 • витратити певний час на ознайомлення з продуктом і на його тестування;
 • складати і надсилати баг-репорти по всіх виниклих помилок;
 • направляти будь-які виникли пропозиції щодо вдосконалення тестованого продукту;
 • повідомляти відомості про сумісність продукту з конфігурацією тестового обладнання.

Можливо, Вас зацікавить також інформація за такими ключовими словами, яку зазвичай шукають на моєму сайті
зберігання листів на сервері
ВСЕ Word
чи можна вставляти відео в power point 2010
за реєстр ключ для оффис 2007
автосохранение документів word
стиль посилань excell + 2007

Мітки: Поради

3 способи завантажити антивірус Касперського безкоштовно і абсолютно легально «Не хвилюйтеся, я зараз все поясню!

08 Май 2010

В розділі Поради

З вовками жити по вовчому вити… З вовками жити по вовчому вити…

Сьогодні я не уявляю людини, який спокійно працював би в Мережі на комп'ютері, що не захищеному хорошим антивірусом. Звичайно, іноді можна «схалтурити», не ставлячи постійно сидить в пам'яті антивірусний монітор, а лише періодично очищаючи сканером залетіли на комп'ютер віруси (я завжди рекомендую для цих цілей безкоштовні утиліти CureIt від Dr.Web і AVZ). Але все ж це - напівзаходи. Для захисту комп'ютера хороший антивірус необхідний. Сьогодні не проблема знайти гідну безкоштовну програму (я писав про них в статті «Підказати безкоштовний антивірус?» ). Але традиційно у народу довіри більше до платних програм. Справді - там, де я плачу гроші - я можу вимагати і якість. Біда в тому, що по грошах програми ці «кусаються».

Що ж робити, якщо платити повну вартість не охота, а продукт отримати все ж хочеться? Качати зламану програму? Чи не вихід.

Чи не вихід, тому, що зламана програма - може, мало того, що відмовити в найвідповідальніший момент, так ще і сама стати джерелом вірусів. Не вірите? А ось агентство Reuters з посиланням на дослідження Symantec повідомляє, що. Компанія Symantec виявила тільки в США 250 варіацій помилкового ПО. Протягом минулого року такі програми були завантажені близько 43 млн раз.

Виробник антивірусного ПО компанія F-Secure знайшла цікаву модифікацію вірусу SymbPS / Skulls.C. Новинка має назву Skull.L і відрізняється від попередника тільки однієї дрібницею: він поширюється як піратська копія антивіруса Mobile Anti Virus від F-Secure. Цей троян можна легко відрізнити за наявністю привітального повідомлення на безграмотного англійською: «F-Secure Antivirus protect you against the virus. And don`t forget to update this! ».

Однак скачати ліцензійну (і, природно, платну) програму антивірусного захисту цілком реально. Причому зробити це можна на цілком законних підставах. Треба тільки знати де і як.

Спробуємо розглянути три можливі способи.

1. Тріал може тривати нескінченно?

Найпростіший і безпечний спосіб завантажити безкоштовно антивірус - це скористатися пробної його версією. Більшість комерційних антивірусів мають повнофункціональні версії з обмеженим терміном роботи. Зазвичай це близько місяця.

Просто завантажуєте з сайту виробника пробну версію і встановлюєте її на своєму комп'ютері.

Ось, наприклад, посилання на триальную версію Касперского 2010:

Trial version of Kaspersky Anti-Virus 2010 року (9.0.0.736) (English) 66.63 MB

Ця версія буде активна 30 днів, а потім її доведеться видалити, після чого завантажити і встановити заново.

На жаль, багато тріальні версії навіть при повному видаленні з комп'ютера залишають в реєстрі інформацію про те, що цю програму ви вже пробували один раз, і терміни тестування вже пройшли. Щоб позбутися від цього, можна скористатися спеціальними «чистильниками» реєстру, що виробляють моніторинг установки програми, щоб потім можна було б вичистити всю «шпигунську» інформацію, яку пробна версія антивіруса закладає в комп'ютер при установці.

Таких програм досить багато - придивіться, наприклад, до Ashampoo UnInstaller.

Ashampoo UnInstaller - ця утиліта відстежує і реєструє зміни, які вносять інсталяційні програми, що дозволяє при необхідності коректно - тобто повністю - видалити непотрібну програму. Позитивною якістю є те, що UnInstaller видаляє не тільки ті програми, що були отмоніторени, але і шляхом аналізу деінсталює програми, моніторинг яких не проводився. Крім своєї основної функції, програма здатна видаляти дублікати і тимчасові файли, управляти встановленими в систему шрифтами, вирішувати проблеми з розділяються ddl-ками і робити «знімки» системи, причому всі дії виконуються за допомогою наочних і зрозумілих Майстрів.

Зізнаюся, мені цей спосіб не подобається. І не тільки тому, що кожен місяць переінтсталліровать антивірус - занадто Довга реєстрація. Справа в тому, що формально така поведінка - порушення ліцензійної угоди.

Спробуємо знайти більш чесний спосіб встановити собі на комп'ютер комерційний антивірус безкоштовно.

2. Спільна акція, або антивірус в навантаження?

У минулому році антивірус Касперського можна було абсолютно легально і безкоштовно завантажити з сайту Яндекса в складі пакету Я. Онлайн.

Яндекс просто домовився з Касперського і при завантаженні спеціальної версії Я. Онлайн ви отримували повну версію Касперського з ліцензією на 6 місяців (з правом продовження ще на півроку). За такий «подарунок» можна було поставити і не дуже-то потрібний Я. Онлайн. На жаль, щось там не зрослося, акцію закінчили, і тепер завантажити безкоштовно ліцензію Касперського на півроку не вдасться.

Але приклад Яндекса говорить про те, що такі акції проходять періодично і той, хто вчасно про них дізнається, реально може отримати антивірус безкоштовно.

Тим більше, що для Антивірус Касперського торішня акція зовсім не є чимось надприродним. Кілька років тому вона проводила щось подібне спільно з американською AOL - про це писала ще в 2007 році.

Термін того угоди давно закінчився, але і до цього дня в російському Інтернеті зустрічаються інструкції, як завантажити безкоштовно антивірус Касперського з сайту AOL:

Безкоштовно Антивірус Касперського + Ключ

лунає користувачам на AOL під назвою. Як я сама переконалася, є нічим іншим, як «Антивірусом Касперського». Один в один. Лише інтерфейс англійська. А так все так само як і у Антивірус Касперського: захист файлів, електронної пошти (включаючи NNTP), повсякчасна завантаження оновлень. Неймовірно! -но факт ...

Не вірте таким оголошенням! Всі терміни вже давно пройшли! Втім, на тому сайті, який відкриється за посиланням, можна скачати абсолютно безкоштовно антивірус. Теж не погано!

Тут потрібно чітко розуміти, коли і з якого приводу з'являються такі акції. Безкоштовно комерційний продукт роздавати просто так ніхто не буде. Але, з іншого боку, коли фірма виходить на якийсь новий ринок, вона цілком може роздати певну кількість ліцензій на свій продукт абсолютно безкоштовно або з величезною знижкою. Ось тут-то і потрібно ловити момент!

У мережі часто проскакують повідомлення про подібні акції безкоштовної роздачі Антивірус Касперського. У більшості випадків до моменту, коли ви дізнаєтеся про цю акцію вона вже закінчується. Це і зрозуміло. Якби творці комерційного антивіруса роздавали його наліво і направо, вони давно б прогоріли. Втім, з огляду на, що в світі живе шість мільярдів людей, якщо уважно слухати, велика ймовірність почути про безкоштовну роздачу не надто пізно.

Ось, наприклад, чи чули ви, що практично тільки що (в квітні 2010 року) закінчилася роздача безкоштовних антивірусів на голландському сайті Може, у кого завалявся код безкоштовного ваучера? Його ще можна там отоварити ...

Мені відомо ще кілька подібних акцій, що проводяться компанією «Касперський» в світі. Я, правда, не можу гарантувати, що в момент вашого звернення вони будуть все ще активними, але спробувати можна.

Ось, наприклад, промо-акція з роздачі безкоштовних антивірусів Касперського версії 2009 у Індії:

1. Йдете на наступну сторінку:

2.Вводіте свої дані в поля Name of Institution / Company, Phone No, E-Mail, Contact Name, Address and Pin Code. Не забудьте, що акція ця проводиться для Індії - краще вказати індійський адресу. Справжнім повинен бути адресу електронної пошти - саме туди прийде лист з ліцензією. Постарайтеся вказати правдоподібну інформацію - любителів халяви багато, і, якщо ви вкажете, що ви - Вася Пупкін з мейлом в домені mail.ru - швидше за все вам не пришлють нічого.
2
3. Зачекайте кілька днів, поки вам не прийде лист з ключем для KAV. Наберіться терпіння. Лист може не приходити кілька днів, але якщо вам повірили і безкоштовні ліцензії на Антивірус Касперського ще не закінчилися, лист прийде обов'язково.

Власне - все! Отримавши листа, активуйте ключ і отримаєте комерційну версію Антивірусу Касперського 2009 року на півроку абсолютно безкоштовно!

Зауважу в дужках, що мені обіцяне лист на момент написання цієї замітки все ще не прийшло - то я не переконав Касперського в тому, що я індус, то чи через травневих свят вони не встигають розіслати всім ключі вчасно. Загалом, я все ще чекаю.

А тепер - про головне. Я протестував кілька десятків анонсованих на різних блогах сайтів, нібито роздають ліцензії на Антивірус Касперського безкоштовно. На жаль, в переважній більшості безкоштовна роздача або закінчилася до моменту мого звернення, або Вам хтось продає вимагає вказати такі дані, яких я надати не в змозі. Наприклад, живучи в Англії легко отримати безкоштовну версію Kaspersky Internet Security suite, Kaspersky Mobile Security suite і Kaspersky Anti-Virus for Mac, потрібно тільки зареєструватися в системі. На жаль, при найближчому розгляді для цього треба відкрити рахунок в британському банку ...

Втім, в моєму сьогоднішньому тесті знайшовся все ж один сайт, який дав мені ту саму жадану безкоштовну ліцензію на Kaspersky Anti-Virus 2010. Для цього, правда, доведеться трохи повчити китайську мову 8-). Але не треба хвилюватися - зараз я розповім вам, що треба зробити, щоб обійтися одним копі-паст.

Отже, наберіться сміливості і почнемо:

1. Заходимо на китайський сайт 1 . Нічого не зрозуміло - там все по китайськи? але не губимося, а шукаємо цифру 2 в блакитному колі:

2. Шукаєте на сторінці слово, позначене на зображенні і акуратно копіюєте його в буфер обміну. якщо вам страшно читати всі ці ієрогліфи - спробуйте його скопіювати прямо звідси: 我 要 卡巴斯基 激活码

3. Тепер треба за допомогою Windows Live Messenger послати повідомлення за адресою. У тексті повідомлення має бути одне слово, те саме, що ви скопіювали в буфер в п.2

2

4. Через кілька миттєвостей вам прийде ліцензія на шість місяців на право користування Kaspersky Anti-Virus 2010

Ура! можна користуватися.

Правда, в цій бочці меду є одна ложка дьогтю: ключ працює для китайської версії Касперського.

Щоб змінити версію, треба буде трохи пошаманствовать.

Що в цьому випадку робив я.

1. Скачал китайську версію антивіруса Касперського з китайського сайту - там все по китайськи, але, якщо ви качали хоч раз файли з Інтернету, можна легко здогадатися - просто житі по кожній з 14 кнопок з ієрогліфами, розташованих під описом продукту. Це - дзеркала, натискання по будь призводить до завантаження потрібного файлу, просто з різних місць.
2. Встановив її на комп'ютер. Прикольно встановлювати програму, що має інтерфейс, в якому ні бельмеса не тямиш. Але за аналогією розібратися де кнопка «Далі» нескладно.

3. активувати KAV2010 ключем, який мені був висланий службою підтримки китайських товаришів.

4.Тепер довелося трохи покопатися в реєстрі. Знайшов HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ KasperskyLab \ protected \ AVP9 \ environment \ і змінив значення SkinSwitchDisabled з 1 на 0. Цей параметр дозволяє зміну мови інтерфейсу прорамми.

4. Відкривши віконце Антивірус Касперського натиснув Shift + F12- мову інтерфейсу змінився з китайської на англійську.

Всі чудно і зрозуміло - програма працює, як годинник! До речі, мову можна було б змінити і на російську (Shift + F5) але, на жаль, в нашому дистрибутиві немає російських файлів локалізації ...

3. Візьми на тестування.

Третій спосіб отримати антивірус безкоштовно - стати.

Бета-версія - офіційно випускається версія продукту, в якій реалізована велика частина функціоналу і яка призначена для зовнішнього тестування, визначення проблемних конфігурацій, збору вимог і побажань.

Таким чином, той, хто стає бета-тестером абсолютно безкоштовно набуває найостанніші версії антивіруса абсолютно безкоштовно. При цьому, звичайно, тестер трохи ризикує - йому все ж дістається не остаточна версія програми, а її «бета», тобто ще сира версія. Втім, досвід показує, що до публічного тестування майже ніколи не доходять програми, що мають серйозні недоліки. Все ж до відкритого тестування софт проходить повний цикл закритого тестування, в якому якраз і виявляються всі можливі проблеми. Це в переважній більшості випадків дозволяє говорити про достатній рівень стабільності додатки.

Тобто ви отримуєте найсвіжішу версію антивіруса абсолютно безкоштовно. Розплачуватися доведеться лише повідомленнями про неполадки в роботі, які можуть бути, а можуть і не бути. Цілком собі непогана угода!

У процесі бета-тестування тестеру необхідно:
 • скачати і встановити потрібну версію продукту;
 • витратити певний час на ознайомлення з продуктом і на його тестування;
 • складати і надсилати баг-репорти по всіх виниклих помилок;
 • направляти будь-які виникли пропозиції щодо вдосконалення тестованого продукту;
 • повідомляти відомості про сумісність продукту з конфігурацією тестового обладнання.

Можливо, Вас зацікавить також інформація за такими ключовими словами, яку зазвичай шукають на моєму сайті
зберігання листів на сервері
ВСЕ Word
чи можна вставляти відео в power point 2010
за реєстр ключ для оффис 2007
автосохранение документів word
стиль посилань excell + 2007

Мітки: Поради

3 способи завантажити антивірус Касперського безкоштовно і абсолютно легально «Не хвилюйтеся, я зараз все поясню!

08 Май 2010

В розділі Поради

З вовками жити по вовчому вити… З вовками жити по вовчому вити…

Сьогодні я не уявляю людини, який спокійно працював би в Мережі на комп'ютері, що не захищеному хорошим антивірусом. Звичайно, іноді можна «схалтурити», не ставлячи постійно сидить в пам'яті антивірусний монітор, а лише періодично очищаючи сканером залетіли на комп'ютер віруси (я завжди рекомендую для цих цілей безкоштовні утиліти CureIt від Dr.Web і AVZ). Але все ж це - напівзаходи. Для захисту комп'ютера хороший антивірус необхідний. Сьогодні не проблема знайти гідну безкоштовну програму (я писав про них в статті «Підказати безкоштовний антивірус?» ). Але традиційно у народу довіри більше до платних програм. Справді - там, де я плачу гроші - я можу вимагати і якість. Біда в тому, що по грошах програми ці «кусаються».

Що ж робити, якщо платити повну вартість не охота, а продукт отримати все ж хочеться? Качати зламану програму? Чи не вихід.

Чи не вихід, тому, що зламана програма - може, мало того, що відмовити в найвідповідальніший момент, так ще і сама стати джерелом вірусів. Не вірите? А ось агентство Reuters з посиланням на дослідження Symantec повідомляє, що. Компанія Symantec виявила тільки в США 250 варіацій помилкового ПО. Протягом минулого року такі програми були завантажені близько 43 млн раз.

Виробник антивірусного ПО компанія F-Secure знайшла цікаву модифікацію вірусу SymbPS / Skulls.C. Новинка має назву Skull.L і відрізняється від попередника тільки однієї дрібницею: він поширюється як піратська копія антивіруса Mobile Anti Virus від F-Secure. Цей троян можна легко відрізнити за наявністю привітального повідомлення на безграмотного англійською: «F-Secure Antivirus protect you against the virus. And don`t forget to update this! ».

Однак скачати ліцензійну (і, природно, платну) програму антивірусного захисту цілком реально. Причому зробити це можна на цілком законних підставах. Треба тільки знати де і як.

Спробуємо розглянути три можливі способи.

1. Тріал може тривати нескінченно?

Найпростіший і безпечний спосіб завантажити безкоштовно антивірус - це скористатися пробної його версією. Більшість комерційних антивірусів мають повнофункціональні версії з обмеженим терміном роботи. Зазвичай це близько місяця.

Просто завантажуєте з сайту виробника пробну версію і встановлюєте її на своєму комп'ютері.

Ось, наприклад, посилання на триальную версію Касперского 2010:

Trial version of Kaspersky Anti-Virus 2010 року (9.0.0.736) (English) 66.63 MB

Ця версія буде активна 30 днів, а потім її доведеться видалити, після чого завантажити і встановити заново.

На жаль, багато тріальні версії навіть при повному видаленні з комп'ютера залишають в реєстрі інформацію про те, що цю програму ви вже пробували один раз, і терміни тестування вже пройшли. Щоб позбутися від цього, можна скористатися спеціальними «чистильниками» реєстру, що виробляють моніторинг установки програми, щоб потім можна було б вичистити всю «шпигунську» інформацію, яку пробна версія антивіруса закладає в комп'ютер при установці.

Таких програм досить багато - придивіться, наприклад, до Ashampoo UnInstaller.

Ashampoo UnInstaller - ця утиліта відстежує і реєструє зміни, які вносять інсталяційні програми, що дозволяє при необхідності коректно - тобто повністю - видалити непотрібну програму. Позитивною якістю є те, що UnInstaller видаляє не тільки ті програми, що були отмоніторени, але і шляхом аналізу деінсталює програми, моніторинг яких не проводився. Крім своєї основної функції, програма здатна видаляти дублікати і тимчасові файли, управляти встановленими в систему шрифтами, вирішувати проблеми з розділяються ddl-ками і робити «знімки» системи, причому всі дії виконуються за допомогою наочних і зрозумілих Майстрів.

Зізнаюся, мені цей спосіб не подобається. І не тільки тому, що кожен місяць переінтсталліровать антивірус - занадто Довга реєстрація. Справа в тому, що формально така поведінка - порушення ліцензійної угоди.

Спробуємо знайти більш чесний спосіб встановити собі на комп'ютер комерційний антивірус безкоштовно.

2. Спільна акція, або антивірус в навантаження?

У минулому році антивірус Касперського можна було абсолютно легально і безкоштовно завантажити з сайту Яндекса в складі пакету Я. Онлайн.

Яндекс просто домовився з Касперського і при завантаженні спеціальної версії Я. Онлайн ви отримували повну версію Касперського з ліцензією на 6 місяців (з правом продовження ще на півроку). За такий «подарунок» можна було поставити і не дуже-то потрібний Я. Онлайн. На жаль, щось там не зрослося, акцію закінчили, і тепер завантажити безкоштовно ліцензію Касперського на півроку не вдасться.

Але приклад Яндекса говорить про те, що такі акції проходять періодично і той, хто вчасно про них дізнається, реально може отримати антивірус безкоштовно.

Тим більше, що для Антивірус Касперського торішня акція зовсім не є чимось надприродним. Кілька років тому вона проводила щось подібне спільно з американською AOL - про це писала ще в 2007 році.

Термін того угоди давно закінчився, але і до цього дня в російському Інтернеті зустрічаються інструкції, як завантажити безкоштовно антивірус Касперського з сайту AOL:

Безкоштовно Антивірус Касперського + Ключ

лунає користувачам на AOL під назвою. Як я сама переконалася, є нічим іншим, як «Антивірусом Касперського». Один в один. Лише інтерфейс англійська. А так все так само як і у Антивірус Касперського: захист файлів, електронної пошти (включаючи NNTP), повсякчасна завантаження оновлень. Неймовірно! -но факт ...

Не вірте таким оголошенням! Всі терміни вже давно пройшли! Втім, на тому сайті, який відкриється за посиланням, можна скачати абсолютно безкоштовно антивірус. Теж не погано!

Тут потрібно чітко розуміти, коли і з якого приводу з'являються такі акції. Безкоштовно комерційний продукт роздавати просто так ніхто не буде. Але, з іншого боку, коли фірма виходить на якийсь новий ринок, вона цілком може роздати певну кількість ліцензій на свій продукт абсолютно безкоштовно або з величезною знижкою. Ось тут-то і потрібно ловити момент!

У мережі часто проскакують повідомлення про подібні акції безкоштовної роздачі Антивірус Касперського. У більшості випадків до моменту, коли ви дізнаєтеся про цю акцію вона вже закінчується. Це і зрозуміло. Якби творці комерційного антивіруса роздавали його наліво і направо, вони давно б прогоріли. Втім, з огляду на, що в світі живе шість мільярдів людей, якщо уважно слухати, велика ймовірність почути про безкоштовну роздачу не надто пізно.

Ось, наприклад, чи чули ви, що практично тільки що (в квітні 2010 року) закінчилася роздача безкоштовних антивірусів на голландському сайті Може, у кого завалявся код безкоштовного ваучера? Його ще можна там отоварити ...

Мені відомо ще кілька подібних акцій, що проводяться компанією «Касперський» в світі. Я, правда, не можу гарантувати, що в момент вашого звернення вони будуть все ще активними, але спробувати можна.

Ось, наприклад, промо-акція з роздачі безкоштовних антивірусів Касперського версії 2009 у Індії:

1. Йдете на наступну сторінку:

2.Вводіте свої дані в поля Name of Institution / Company, Phone No, E-Mail, Contact Name, Address and Pin Code. Не забудьте, що акція ця проводиться для Індії - краще вказати індійський адресу. Справжнім повинен бути адресу електронної пошти - саме туди прийде лист з ліцензією. Постарайтеся вказати правдоподібну інформацію - любителів халяви багато, і, якщо ви вкажете, що ви - Вася Пупкін з мейлом в домені mail.ru - швидше за все вам не пришлють нічого.
2
3. Зачекайте кілька днів, поки вам не прийде лист з ключем для KAV. Наберіться терпіння. Лист може не приходити кілька днів, але якщо вам повірили і безкоштовні ліцензії на Антивірус Касперського ще не закінчилися, лист прийде обов'язково.

Власне - все! Отримавши листа, активуйте ключ і отримаєте комерційну версію Антивірусу Касперського 2009 року на півроку абсолютно безкоштовно!

Зауважу в дужках, що мені обіцяне лист на момент написання цієї замітки все ще не прийшло - то я не переконав Касперського в тому, що я індус, то чи через травневих свят вони не встигають розіслати всім ключі вчасно. Загалом, я все ще чекаю.

А тепер - про головне. Я протестував кілька десятків анонсованих на різних блогах сайтів, нібито роздають ліцензії на Антивірус Касперського безкоштовно. На жаль, в переважній більшості безкоштовна роздача або закінчилася до моменту мого звернення, або Вам хтось продає вимагає вказати такі дані, яких я надати не в змозі. Наприклад, живучи в Англії легко отримати безкоштовну версію Kaspersky Internet Security suite, Kaspersky Mobile Security suite і Kaspersky Anti-Virus for Mac, потрібно тільки зареєструватися в системі. На жаль, при найближчому розгляді для цього треба відкрити рахунок в британському банку ...

Втім, в моєму сьогоднішньому тесті знайшовся все ж один сайт, який дав мені ту саму жадану безкоштовну ліцензію на Kaspersky Anti-Virus 2010. Для цього, правда, доведеться трохи повчити китайську мову 8-). Але не треба хвилюватися - зараз я розповім вам, що треба зробити, щоб обійтися одним копі-паст.

Отже, наберіться сміливості і почнемо:

1. Заходимо на китайський сайт 1 . Нічого не зрозуміло - там все по китайськи? але не губимося, а шукаємо цифру 2 в блакитному колі:

2. Шукаєте на сторінці слово, позначене на зображенні і акуратно копіюєте його в буфер обміну. якщо вам страшно читати всі ці ієрогліфи - спробуйте його скопіювати прямо звідси: 我 要 卡巴斯基 激活码

3. Тепер треба за допомогою Windows Live Messenger послати повідомлення за адресою. У тексті повідомлення має бути одне слово, те саме, що ви скопіювали в буфер в п.2

2

4. Через кілька миттєвостей вам прийде ліцензія на шість місяців на право користування Kaspersky Anti-Virus 2010

Ура! можна користуватися.

Правда, в цій бочці меду є одна ложка дьогтю: ключ працює для китайської версії Касперського.

Щоб змінити версію, треба буде трохи пошаманствовать.

Що в цьому випадку робив я.

1. Скачал китайську версію антивіруса Касперського з китайського сайту - там все по китайськи, але, якщо ви качали хоч раз файли з Інтернету, можна легко здогадатися - просто житі по кожній з 14 кнопок з ієрогліфами, розташованих під описом продукту. Це - дзеркала, натискання по будь призводить до завантаження потрібного файлу, просто з різних місць.
2. Встановив її на комп'ютер. Прикольно встановлювати програму, що має інтерфейс, в якому ні бельмеса не тямиш. Але за аналогією розібратися де кнопка «Далі» нескладно.

3. активувати KAV2010 ключем, який мені був висланий службою підтримки китайських товаришів.

4.Тепер довелося трохи покопатися в реєстрі. Знайшов HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ KasperskyLab \ protected \ AVP9 \ environment \ і змінив значення SkinSwitchDisabled з 1 на 0. Цей параметр дозволяє зміну мови інтерфейсу прорамми.

4. Відкривши віконце Антивірус Касперського натиснув Shift + F12- мову інтерфейсу змінився з китайської на англійську.

Всі чудно і зрозуміло - програма працює, як годинник! До речі, мову можна було б змінити і на російську (Shift + F5) але, на жаль, в нашому дистрибутиві немає російських файлів локалізації ...

3. Візьми на тестування.

Третій спосіб отримати антивірус безкоштовно - стати.

Бета-версія - офіційно випускається версія продукту, в якій реалізована велика частина функціоналу і яка призначена для зовнішнього тестування, визначення проблемних конфігурацій, збору вимог і побажань.

Таким чином, той, хто стає бета-тестером абсолютно безкоштовно набуває найостанніші версії антивіруса абсолютно безкоштовно. При цьому, звичайно, тестер трохи ризикує - йому все ж дістається не остаточна версія програми, а її «бета», тобто ще сира версія. Втім, досвід показує, що до публічного тестування майже ніколи не доходять програми, що мають серйозні недоліки. Все ж до відкритого тестування софт проходить повний цикл закритого тестування, в якому якраз і виявляються всі можливі проблеми. Це в переважній більшості випадків дозволяє говорити про достатній рівень стабільності додатки.

Тобто ви отримуєте найсвіжішу версію антивіруса абсолютно безкоштовно. Розплачуватися доведеться лише повідомленнями про неполадки в роботі, які можуть бути, а можуть і не бути. Цілком собі непогана угода!

У процесі бета-тестування тестеру необхідно:
 • скачати і встановити потрібну версію продукту;
 • витратити певний час на ознайомлення з продуктом і на його тестування;
 • складати і надсилати баг-репорти по всіх виниклих помилок;
 • направляти будь-які виникли пропозиції щодо вдосконалення тестованого продукту;
 • повідомляти відомості про сумісність продукту з конфігурацією тестового обладнання.

Можливо, Вас зацікавить також інформація за такими ключовими словами, яку зазвичай шукають на моєму сайті
зберігання листів на сервері
ВСЕ Word
чи можна вставляти відео в power point 2010
за реєстр ключ для оффис 2007
автосохранение документів word
стиль посилань excell + 2007

Мітки: Поради

2. Спільна акція, або антивірус в навантаження?
1. Тріал може тривати нескінченно?
2. Спільна акція, або антивірус в навантаження?
1. Тріал може тривати нескінченно?
2. Спільна акція, або антивірус в навантаження?
Що ж робити, якщо платити повну вартість не охота, а продукт отримати все ж хочеться?
Качати зламану програму?
Не вірите?
1. Тріал може тривати нескінченно?
2. Спільна акція, або антивірус в навантаження?

Новости