Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

20 найкрасивіших WordPress шаблонів весни 2017

 1. WordPress шаблон на тему ландшафтного дизайну
 2. Універсальний WordPress шаблон Monstroid2
 3. WordPress шаблон для блогу про моду
 4. WordPress шаблон на тему «ландшафтний дизайн»
 5. WordPress шаблон на тему «сонячна енергія»
 6. WordPress шаблон для онлайн журналу або порталу новин
 7. WordPress шаблон на тему «магазин поліграфії»
 8. WordPress шаблон для сайту про ландшафтному дизайні
 9. WordPress шаблон для портфоліо фотографа
 10. WordPress шаблон для сайту пекарні
 11. WordPress шаблон для сайту салону краси
 12. WordPress шаблон для сайту клінінгової компанії
 13. WordPress шаблон для блогу про вегетаріанському харчуванні
 14. WordPress шаблон для персонального блогу автора
 15. WordPress шаблон для блогу про стиль і моду
 16. WordPress шаблон для сайту з ландшафтного дизайну
 17. WordPress шаблон для сайту організатора подій
 18. WordPress шаблон для сайту масажного салону
 19. WordPress шаблон для сайту художнього портфоліо
 20. WordPress шаблон на тему «ювелірні прикраси»

Початок весни завжди пов'язане з приємними очікуваннями, новими починаннями і бажанням змін. Чому б не привнести нотку свіжості в рутинний робочий процес? Початок весни завжди пов'язане з приємними очікуваннями, новими починаннями і бажанням змін

Як це зробити? Мабуть, 20 найкрасивіших WordPress шаблонів весни можуть послужити відмінним джерелом натхнення! Для чого винаходити колесо, якщо все вже давно придумано за нас? Дійсно - більшість дизайнерів, розробників і бізнесменів вважають за краще використовувати готові дизайнерські рішення замість того, щоб створювати сайти з нуля.

З раціональністю їх мислення навряд чи хтось сперечатиметься! Готовий шаблон - це значна економія сил, часу і грошей. Так як в даний момент мова йде про WordPress шаблонах - жити стає ще легше і веселіше. WordPress не випадково є найпопулярнішою системою управління вмістом сайту з відкритим вихідним кодом. Мільйони сайтів працюють на WordPress і тисячі розробників кожен день винаходять щось нове, щоб удосконалити платформу.

WordPress хороший практично для будь-яких пректов, від блогів до досить складних новинних ресурсів і інтернет-магазинів. Вбудована система «тем» і «плагінів» разом з вдалою архітектурою дозволяє конструювати проекти широкої функціональної складності. Іншими словами, ви зможете легко додати ту чи іншу функцію в ваш сайт за допомогою безкоштовних плагінів і знайти будь-яку цікаву для вас інформацію з того чи іншого питання на численних форумах фанатів WordPress.

Також слід згадати, що всі шаблони, представлені в цій колекції, були створені професіоналами компанії TemplateMonster.com , Що є справжнім «монстром» в світі веб-дизайну. 15 років досвіду на ринку гарантують відмінну якість продуктів компанії. Близько 27 000 шаблонів, наявних в їх колекції, дозволять підібрати саме те, що необхідно для того чи іншого виду бізнесу. Далі наведено посилання, перейшовши по якій можна подивитися всі WordPress шаблони компанії.

Шаблони TemplateMonster оснащені детальної документацмей, але якщо користувач недостатньо впевнений у своїх силах - він може пройти безкоштовні курси сертифікації для веб-студій і фрілансерів , Які допоможуть відчувати себе набагато впевненіше в роботі з шаблонами.

Отже, врямя познайомитися ближче з 20 найкрасивішими WordPress шаблонами весни і вибрати ідеальний весняний шаблон для свого бізнесу!

WordPress шаблон на тему ландшафтного дизайну

Даний шаблон оснащений візуальним редактором сторінок Power. Цей новий потужний редактор дозволяє легко створювати сторінки без необходімісті працювати з вихідними кодами. Широке різноманітність налаштувань, більше 25 модулів, бібліотека пресетів, drag-and-drop можливості дозволять швидко налаштувати сайт.

завантажити демо

Універсальний WordPress шаблон Monstroid2

Monstroid2 відрізняється чистим професійним дизайном. Разом з цим універсальним шаблоном користувач також отримує більше 9 готових сайтів для найбільш затребуваних бізнес-ніш. З 7 стилями хедера і 4 стилями блогу, які можна налаштувати відповідно до власних вподобань, кожна сторінка сайту буде мати свій неповторний стиль.

завантажити демо

WordPress шаблон для блогу про моду

Дизайн цього шаблону ідеально підходить для сайтів, що розповідають про тенденції в світі моди, так як він розроблений з урахуванням всіх модних веб-дизайн трендів. Шаблон дозволяє використовувати віджети для того, щоб додати функціоналу веб-сайту. Наприклад, слайдер, карусель постів, віджети соціальних мереж допоможуть створити вражаючу презентацію, а також нададуть додаткові можливості демонстрації контенту.

завантажити демо

WordPress шаблон на тему «ландшафтний дизайн»

Цей шаблон розроблений спеціально для студій ландшафтного дизайну. Його дизайн з легкістю адаптується до розмірів і дозволами екранів всіх сучасних гаджетів. Таким чином, Інтернет-користувачі можуть переглядати цікаву для них інформацію прямо на ходу, використовуючи свій смартфон.

завантажити демо

WordPress шаблон на тему «сонячна енергія»

Створіть галерею своєї продукції в лічені хвилини за допомогою плагіна Cherry Projects! Використовуйте величезний вибір анімаційних ефектів і варіацій лейаута, додавайте кастомниє метадані і фільтри для видачі за тегами і категоріям. Cherry Projects - це поєднання легкості використання і прогресивного функціоналу.

завантажити демо

WordPress шаблон для онлайн журналу або порталу новин

Досить незвичайна колірна схема, без сумнівів, приверне увагу користувачів до онлайн журналу або порталу новин. WordPress редактор з попереднім переглядом зробить кастомізацію шаблону легкої і захоплюючою. Всі зміни, які вносяться на сайт, відразу ж стають видимими. Для того, щоб побачити вихідний результат, не потрібно навіть оновлювати сторінку.

завантажити демо

WordPress шаблон на тему «магазин поліграфії»

Сміливе, яскраве колірне рішення шаблону ідеально підходить даній темі, а також, згідно з маркетинговим дослідженням, спонукає відвідувачів сайту до активних дій. Для цього шаблону є кілька варіантів дизайну. Ця опція дозволяє експериментувати зі структурою сторінок. Таким чином, можна прискорити наповнення сайту, зберігши свої унікальні макети у вбудованій бібліотеці і використовувати їх повторно на будь-яких сторінках.

завантажити демо

WordPress шаблон для сайту про ландшафтному дизайні

У пакет шаблону входять тематичні модулі. Вони дозволяють додавати і комбінувати иноформацию різних типів на будь-якій сторінці. Користувач може використовувати кнопки, зображення, таблиці з цінами, фотогалереї, контактні форми і багато іншого в відповідності зі своїми особистими уподобаннями. Кожен з елементів має широкий спектр налаштувань, що дозволить йому органічно вписатися в дизайн сайту.

завантажити демо

WordPress шаблон для портфоліо фотографа

Цей шаблон є кращим вибором для фотографа, так як створений з урахуванням специфіки професійних потреб. Кількість фотогалерей не обмежена, а значить, можна демонструвати абсолютно всі свої проекти. Теги та категорії допоможуть упорядкувати галереї і зробити навігацію більш зрозумілою і, відповідно, і більш швидкою.

завантажити демо

WordPress шаблон для сайту пекарні

Приємна колірна схема, а також заголовки, як ніби написані від руки, надають шаблоном якесь настрій домашнього затишку. До речі, шаблон оснащений плагіном Appointment Manager, який дозволить заощадити врямя замовника, адже він зможе замовляти продукцію безпосередньо на сайті. Таким чином і сам власник сайту зможе з легкістю упорядкувати свій графік, а значить вести бізнес більш ефективно.

завантажити демо

WordPress шаблон для сайту салону краси

Чистий і ніжний дизайн цього шаблону напевно сподобається прекрасній половині людства. Кожен його елемент ретельно опрацьований і відповідає новітнім веб-дизайн трендам. Шаблон адаптивний, а отже сайт буде чудово виглядати на екрані будь-якого сучасного портативного пристрою, будь то смартфон, планшет або будь-який інший гаджет.

завантажити демо

WordPress шаблон для сайту клінінгової компанії

Шаблон надає можливість розширити функціонал сайту за допомогою унікальних віджетів. Залучайте клієнтів нестандартними способами подачі інформації, такими як простий слайдер, карусель сервісів і віджети соціальних мереж. Шаблон передбачає найширші можливості налаштування. Ви зможете бачити всі зміни, що вносяться на сайт негайно без перезавантаження сторінки.

завантажити демо

WordPress шаблон для блогу про вегетаріанському харчуванні

Дизайн цього вегетаріанського блогу так само легкий і свіжий, як вегетаріанські страви. Такий сайт буде нескладно відшукати в популярних пошукових системах, так як він оптимізований справжніми професіоналами своєї справи. Шаблон супроводжується детальної документацмей, проте завжди можна звернутися в службу підтримки з будь-яким виниклим питанням. Послуга абсолютно безкоштовна і доступна 24/7.

завантажити демо

WordPress шаблон для персонального блогу автора

Чи не хочете вникати в роботу з кодом? При роботі з даними шаблоном, в цьому немає необхідності. Установка, налагодження та обслуговування шаблону відбувається через простий інтерфейс, що відкриває доступ до безлічі налаштувань. Проте, весь код написаний відповідно до стандартів, прийнятих в індустрії. Він структурований і коментувати, так що призначення будь-якого елементу легко зрозуміти.

завантажити демо

WordPress шаблон для блогу про стиль і моду

Цей шаблон ідеально підійде користувачам, яким подобаються всілякі відтінки лілового кольору, а також модний метро-стиль. Те, що шаблон випускається по 100% GPL ліцензії, також важливо. Вона дає право копіювати, модифікувати і поширювати (в тому числі на комерційній основі) програми, а також гарантувати, що користувачі всіх похідних програм отримають перераховані вище права.

завантажити демо

WordPress шаблон для сайту з ландшафтного дизайну

Заспокійливий лейаут цього шаблону як не можна краще підходить для компаній, що займаються ландшафтним дизайном. Верстка Retina Ready дозволить вашому сайту виглядати привабливо навіть на екранах з високою щільністю пікселів. Паралакс ефект подарує відвідувачам відчуття присутності, ілюзію глибини на сайті. Паралакс зробить враження користувачів більш яскравими, і вони захочуть переживати ці враження знову і знову.

завантажити демо

WordPress шаблон для сайту організатора подій

Не важливо наскільки красивий сайт, якщо користувачі не зможуть відшукати його на просторах Інтернету. З цим шаблоном таке просто неможливо! Його код і структура додатково оптимізовані для того, щоб відповідати рекомендаціям Google. Це дозволить сайту добре ранжуватися в пошукових системах, а отже, бути більш помітним для користувачів.

завантажити демо

WordPress шаблон для сайту масажного салону

Акуратність і мінімалізм - хороші характеристики для сайту масажного салону. Люди приходять туди розслабитися, тому ніщо не повинно напружувати їх навіть при відвідуванні онлайн ресурсу. Секрет цього шаблону в майстерному використанні автором вільного простору. За допомогою нього якраз і створюється ця атмосфера невимушеності, а увагу користувача фокусується на важливою для обох сторін інформації.

завантажити демо

WordPress шаблон для сайту художнього портфоліо

Незважаючи не те, що сайт-портфоліо зазвичай включає в себе безліч картинок, професіоналізм розробників гарантує високу швидкість його роботи в будь-яких сучасних браузерах і на будь-яких пристроях. Вихідний код шаблону написаний у відповідності з найвищими стандартами розробки. Приділено особливу увагу його чистоті, структурованості і коментарів.

завантажити демо

WordPress шаблон на тему «ювелірні прикраси»

Дизайн цього шаблону в приємних м'ятних тонах буде гідно оцінений як жінками, так і чоловіками. Тут нічого не відволікає користувача від споглядання чудових ювелірних прикрас. Документація шаблону містить прості інструкції, які проведуть користувача від його установки до запуску готового сайту. Будь ласка, зверніть увагу на те, що зображення не включені в шаблон і використовуються тільки для попереднього перегляду.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що зображення не включені в шаблон і використовуються тільки для попереднього перегляду

завантажити демо

Чому б не привнести нотку свіжості в рутинний робочий процес?
Як це зробити?
Для чого винаходити колесо, якщо все вже давно придумано за нас?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают