Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

1С та Документообіг

 1. Детальніше про систему «Документообіг Проф» на базі «1С»
 2. Демо-версія і додаткова інформація

На ринку автоматизації документообігу Росії і країн СНД з'явилося кілька нових, досить цікавих рішень на базі платформи «1С: Підприємство 8.2».

Сьогодні ми розповімо про одну з них - про систему електронного документообігу (СЕД) «Документообіг Проф». Дана система цікава тим, що надає не тільки стандартний набір засобів автоматизації документообігу, а й може бути центром, з якого можливий доступ до всіх програм на базі «1С: Підприємство 8.2» розгорнутим на підприємстві.

Встановлена ​​на підприємстві СЕД «Документообіг Проф» дозволяє організувати прозорий online-доступ до документів, довідників і звітів інших конфігурацій «1С». Налаштування такого доступу не вимагає залучення програмістів (і запуску «1С: Конфігуратора»), користувачам досить просто вказати до яких об'єктів зовнішніх конфігурацій «1С» потрібен доступ з системи документообігу.

При роботі з системою зовнішні довідники, документи, звіти відкриваються всередині основного вікна системи документообігу, відповідно користувачі не відчувають будь-яких незручностей при роботі з зовнішніми об'єктами.

Безпосередньо в системі документообігу можна відредагувати довідник специфікацій для «1С: Управління виробничим підприємством» і тут же оформити документ «Авансовий звіт» з конфігурації «1С: Бухгалтерія» або подивитися звіт про витрату ПММ в підключеної галузевої конфігурації.

Для виконання всіх цих операцій користувачеві досить вибрати потрібний об'єкт в основному вікні СЕД «Документообіг Проф», при цьому користувачу зовсім не потрібно знати де розташовані ці зовнішні додатки.
Для виконання всіх цих операцій користувачеві досить вибрати потрібний об'єкт в основному вікні СЕД «Документообіг Проф», при цьому користувачу зовсім не потрібно знати де розташовані ці зовнішні додатки
Можливості інтеграції баз даних "1С: Підприємство 8.2" з системою документообігу являє використовується розробниками технологія DCOM.

Як працює інтеграція з конфігураціями «1С»

Розглянемо більш докладно роботу системи з зовнішніми конфігураціями «1С: Підприємство 8.2». На малюнку нижче показаний приклад налаштування підключення системи до бази даних «1С: Бухгалтерія Корп» (обидві конфігурації працюють на платформі «1С: Підприємство 8.2»).

Малюнок 1. Підключення інформаційної бази «1С»
Малюнок 1
Аналогічним способом можуть бути підключені і інші бази даних, наприклад «1С: Управління виробничим підприємством» ( «1С: УПП»), «1С: Комплексна автоматизація», «1С: Управління невеликою фірмою» або «1С: Управління торгівлею». Крім того, до системи документообігу можуть бути підключені різні галузеві бази даних, а так само індивідуальні розробки на платформі «1С» версії 8.2. Для підключення таких конфігурацій необхідно тільки внести назви потрібних об'єктів зі списку їх метаданих.

Зовнішні інформаційні бази даних можуть бути розташовані на локальному комп'ютері, на звичайному файловому сервері або на SQL-сервері (можливе використання стійких до відмов кластерів серверів). Кількість підключаються зовнішніх баз даних не обмежена.

Після підключення зовнішніх баз даних, користувачам системи документообігу «Документообіг Проф», стає можливим звернення до об'єктів цих баз даних так само, як і до звичайних об'єктів системи документооборота.На малюнку нижче показаний приклад відкриття журналу прибуткових накладних бухгалтерської системи всередині головного вікна системи документообігу « документообіг Проф ».

Малюнок 2. Відкриття журналу документів по DCOM
Малюнок 2

При роботі з підключеними зовнішніми базами даних можливо не тільки відкриття журналів і довідників з системи документообігу, а й безпосередньо вказівку посилань на елементи довідників і конкретні документи зовнішніх баз даних в корпоративних документах СЕД «Документообіг Проф». Наприклад, користувачі можуть вказати посилання на конкретну бухгалтерську накладну у внутрішньому корпоративному документі, як показано на малюнку нижче.

Малюнок 3. Відкриття документа зовнішньої системи з корпоративного документа системи документообігу
Малюнок 3
Робота з посиланнями на зовнішні документи, довідники та інші об'єкти для користувачів системи документообігу ні чим не відрізняється від роботи з внутрішніми об'єктами.

Розширення можливостей типових конфігурацій без їх зміни

Система документообігу «Документообіг Проф» дозволяє розширити можливості типових конфігурацій «1С: Підприємство 8» за рахунок вбудовування їх об'єктів в корпоративні бізнес-процеси, запущені в системі документообігу.

Організувати проходження за затвердженими маршрутами бухгалтерських або будь-яких інших специфічних документів в їх «рідних» базах даних не завжди можливо, а якщо і можливо, то це зажадає дорогих заходів щодо додаткового конфігурації таких систем. Крім того, додаткове конфігурація призведе до складнощів в установці оновлень. Альтернативний шлях, пропонований розробникам - настройка бізнес-процесів в системі документообігу та підключення до них по посиланнях зовнішніх об'єктів.

Наприклад, до бізнес-процесу узгодження може бути прикріплений (за посиланням) зовнішній документ «Рахунок на оплату». Бізнес-процес проходить затверджений маршрут узгодження по співробітниках підприємства (користувачам системи документообігу), відповідно і прикріплений зовнішній документ «Рахунок на оплату» в потрібний момент стає доступним для кожного, який отримав завдання узгодження, користувача системи документообігу.

Малюнок 4. Відкриття согласуемое зовнішнього документа з корпоративного бізнес-процесу
Малюнок 4
Використовуючи систему документообігу як ядро ​​інтегрованої системи, підприємство отримує зручний механізм узгодження рахунку на оплату або іншого документа зовнішньої системи без якої-небудь зміни конфігурації цієї зовнішньої системи. Вся робота з документом проводиться в спеціалізованій системі документообігу «Документообіг Проф».

Детальніше про систему «Документообіг Проф» на базі «1С»

Система електронного документообігу (СЕД) «Документообіг Проф» працює на базі «1С: Підприємство 8.2». В системі реалізована можливість роботи через веб-інтерфейс, а так само робота в режимі тонкого (встановленого) клієнта «1С: Підприємство 8.2».
Система електронного документообігу (СЕД) "Документообіг Проф" дозволяє ефективно вирішувати наступні завдання:

 • Автоматизація бізнес-процесів для обліку і контролю процесів підприємства
 • Автоматизація управління документами для обліку всіх корпоративних документів

Програмний продукт "Документообіг Проф" поставляється як готовий коробковий продукт і містить наступний набір можливостей:

 • Автоматизація бізнес-процесів підприємства за допомогою настроюваних бізнес-процесів на призначеному для користувача рівні
 • Ведення структурованого сховища інформації підприємства
 • Облік документів в розрізі договорів, робочих груп, користувачів, проектів, номенклатури справ, організацій, корпоративних папок та інших аналітичних розрізів
 • Ведення архіву документів, облік документів з фізичним місць їх зберігання
 • Інтеграція з конфігураціями «1С: Підприємство 8.2»
 • Облік термінів дії документів, виконання заданих автоматичних дій з документами після закінчення терміну їх зберігання.
 • Підтримка настроюваних користувачами нумератори документів
 • Ведення номенклатури справ за ГОСТ (з урахуванням дат відкриття та закриття справ)
 • Інтеграція з пакетом MS Office та OpenOffice (в тому числі використання шаблонів документів)
 • Широкі можливості по налаштуванню зовнішнього вигляду документів та бізнес-процесів користувачам без звернень до розробників.

Система електронного документообігу "Документообіг Проф" складається з наступних підсистем:

 • Підсистема "Актуальні документи". Підсистема містить засоби роботи з документами підприємства.
 • Підсистема "Завдання і процеси співробітників". Підсистема містить засоби створення і управління бізнес-процесами, в тому числі налаштування рольової адресації завдань, налаштування матриці заміни (заміщення) співробітників.
 • Підсистема "Звіти та статистика". Підсистема містить набір аналітичних звітів для контролю роботи співробітників, а так само статистичні звіти по роботі бази даних.
 • Підсистема "Автоматична обробка". Підсистема містить механізми автоматичної обробки (моніторинг файлових каталогів, видача періодичних завдань та інше), що виконується в фоновому режимі сервером, або додатковим сеансом «1С: Підприємство 8.2».
 • Підсистема "Архів підприємства". Підсистема включає в себе кошти передачі документів до архіву, в тому числі в інші бази даних.
 • Підсистема "Обмін даними". Підсистема призначена для управління обміном даними в розподіленій структурі баз даних.
 • Підсистема "Пошук інформації". Підсистема містить засоби повнотекстового пошуку даних, засоби настройки списку обраних об'єктів, а так же механізм контролю за діями користувачів в системі.
 • Підсистема "Адміністрування". Підсистема містить засоби настройки системи, в тому числі налаштування шаблонів корпоративних заходів та процесів, а так само засоби встановлення індивідуальних налаштувань користувачів.
 • Підсистема "Форум і спілкування". Підсистема містить засоби колективної роботи користувачів, в тому числі корпоративний форум і корпоративні новини. Крім того, в підсистемі розміщена корпоративна база знань.

Демо-версія і додаткова інформація

Додаткова інформація про СЕД «Документообіг Проф» і інформація по її інтеграції з різними конфігураціями на базі «1С: Підприємство 8.2» приведена на офіційному сайті:

http: //www.документооборот.net (Якщо кіріллістіческій домен не відкривається спробуйте http://www.xn--90afdtkhdeabaxvge.net )

На цьому сайті так само можна скачати демо-версію продукту, в якій реалізовані всі описані в статті приклади, а так само повне керівництво користувача.

Додаткову інформацію про програму можна отримати по телефону +7 (343) 222-01-50 та ел. поштою [email protected]
У наступній статті ми розглянемо продукт «1С: Документообіг».

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают