Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

19 приємних СМС коханому чоловікові ⇒ Блог Ярослава Самойлова

 1. 19 приємних СМС коханому чоловікові Спробуй згадати найщасливіші моменти в своїх відносинах з коханим....
 2. 19 приємних СМС коханому чоловікові
 3. Чим тобі ще допомогти?
 4. 19 приємних СМС коханому чоловікові
 5. Чим тобі ще допомогти?
 6. 19 приємних СМС коханому чоловікові
 7. Чим тобі ще допомогти?
 8. 19 приємних СМС коханому чоловікові
 9. Чим тобі ще допомогти?
 10. 19 приємних СМС коханому чоловікові
 11. Чим тобі ще допомогти?
 12. 19 приємних СМС коханому чоловікові
 13. Чим тобі ще допомогти?
 14. 19 приємних СМС коханому чоловікові
 15. Чим тобі ще допомогти?

19 приємних СМС коханому чоловікові

Спробуй згадати найщасливіші моменти в своїх відносинах з коханим. Чому ти була щаслива? Чи було це пов'язано з тим, що ви з ним просто проводили разом багато щасливих годин? Або причиною тому були всі ті дрібниці, який він робив для тебе? Його слова і вчинки, які дозволяли тобі відчувати себе коханою, важливою для нього. Такі, як власноруч приготувати на вечерю твоє улюблене блюдо або замовити на вечір столик в улюбленому ресторані на двох і влаштувати романтичне побачення. Або організувати тобі день відпочинку і насолод, замовивши спа-послуги, масаж і обгортання водоростями. По справжньому успішні і щасливі відносини як раз і складаються з подібних моментів - щирих, несподіваних, зворушливих. Але що, якщо подібних проявів уваги з його боку стає все менше з кожним днем? Можливо, справа в тому, що ти не відповідаєш йому подібними взаємними діями. Чи не дякуєш і щиро не радієш його проявів турботи і любові по відношенню до тебе. Чоловікові важливо знати, що ти щаслива поруч з ним.

Отже, з чого б тобі почати? Що написати коханому чоловікові в СМС?

Моя пропозиція - почни з самого простого, з любовні СМС чоловікові, кожне з яких може позитивно вплинути на ваші стосунки. До речі, на тренінгах, які я проводжу, практикується відправка «правильних» СМС чоловікові прямо із залу. Результат не змушує себе довго чекати)

Ті, хто їх відвідують, знають, що одна з моїх рекомендацій - починати повідомлення з обігу по імені, не використовуючи при цьому ототожнення і зменшувально-пестливі слова на кшталт «зайчик, малюк, ведмежа, пірожуля» і т. П. Як приклад одного з приємних СМС чоловікові, який точно йому сподобається, якщо останнім часом ти була дуже зайнята:

«Дорогий Сергій, прости мене за те, що я так мало уваги приділяла тобі останнім часом. Дякую тобі за те, що ти ... (пишемо те, що він конкретно зробив). Мені було дуже приємно! А я обіцяю виправитися ».

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові.

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові

 1. Люблю твій (твоє, твої) ...

Чи існують ті люди, яким не подобається отримувати компліменти? Коли пишеш еротичні або романтичні СМС коханому чоловікові, вказуй щось конкретне і не дуже банальне замість трикрапки: сексуальний голос, накачаний біцепс, томний погляд і т. Д.

 1. Ти самий ... в цьому світі!

Прояви фантазію щодо пропуску, який потрібно заповнити, відправляючи подібні любовні СМС коханому: добрий, турботливий, ніжний, веселий, любить, кращий.

 1. Бажаю удачі - ти будеш на висоті! Я в тебе вірю.

Подібне СМС чоловікові доречно відправити, коли він готується взяти участь в якомусь важливому подію (захист диплома, доповідь на конференції, важливі переговори на роботі). Це, здається досить банальним, коротке повідомлення може показати, як ти віриш в його можливості.

 1. Просто сиджу тут і думаю про тебе

Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо».
Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо»

 1. Сумую за тобою

Занадто банально? Тоді д Обава невелике уточнення: скучаю по твоєму голосу, запаху, дотиків, сильним обіймам.

 1. Я так рада, що ти є в моєму житті

Якщо в цьому СМС коханому чоловікові додати рядок, що починається з «тому що ...», можеш розраховувати на особливо пристрасний поцілунок при наступній зустрічі.

 1. Вибач мене, таку) ...

Наприклад, якщо ти дуже затрималася, напиши йому «Вибач мене, таку. Я спізнююся і не зможу прийти вчасно ». Не примушуй його годинами очікувати твого приходу, сообщай, якщо не встигаєш до домовленостей часу.

Такі повідомлення дають зрозуміти, що ти цінуєш його час, а отже, поважаєш його самого.

 1. У мене є невеликий сюрприз для тебе ...

Не тільки діти люблять сюрпризи. Дорослі чоловіки теж божеволіють від всяких несподіваних штучок. Подібна спонтанність є джерелом життєвої сили для довгострокових відносин.

 1. Спасибі / дякую за те, що допоміг мені / що потішив мене ...

Сніданком у ліжко, подарунком, вдень без домашніх турбот, завантаженої новою серією мого улюбленого серіалу. Показовий вдячність за будь-які подібні вчинки свого чоловіка.

 1. Ти мені потрібен.

Відправляти подібне СМС хлопцю можна, якщо у вас вже сформувалися серйозні відносини , Він знає про твої почуття. Чоловікові важливо відчувати себе потрібним. Це буде для нього приємним нагадуванням.

 1. Ти кращий, тому що ...!

Кожен час від часу потребує похвали. А якщо при цьому ще й приємна причина вказується, таке СМС чоловікові має подвійний ефект.

Погодься, отримати повідомлення «Ти найкращий, тому що робиш чудовий еротичний масаж»

 1. Солодких снів. Я засинаю з думками про тебе ...

Якщо зазвичай ви спите в одному ліжку, але по якихось обставин знаходитесь далеко один від одного, відправ ніжне СМС коханому чоловікові з цим простеньким текстом і це створює ефект твого присутності з ним поруч.

 1. Гарного тобі дня, мій герой!

Вся хитрість любовних СМС чоловікові полягає у вказівці тимчасового проміжку, який у нього повинен бути хорошим. Тим самим ти натякаєш на те, що після гарного дня, його може очікувати ще кращий вечір!

 1. Вибач ... Давай перенесемо наші плани на / я хотіла б попросити перенести наші плани ...

Людям, які люблять один одного не потрібні тисячі слів, щоб висловити своє співчуття про те, чого вони не можуть виконати. Просто вибачся, якщо плани порушилися з твоєї вини.

 1. Чи можу я тобі допомогти?

Або навіть краще: «Дозволь мені подбати про ...». Навіть найменша допомога в черговий раз нагадає йому про те, як він важливий для тебе. Особливо якщо це стосується невеликих побутових моментів, які відволікають чоловіка від його глобальної мети. Наприклад, погладити його сорочку або зробити каву.

 1. Обережніше! Ти граєш з вогнем!

Подібне повідомлення можна відправити, коли ви сидите за святковим столом з певною кількістю гостей, і він надає незначні знаки уваги іншим жінкам.

 1. Перестань бути таким чудовим!

Або ж: класним, сексуальним, дивним. Незважаючи на начебто докір, підтекст виходить дуже навіть приємний.

 1. Хочеш розповім секрет?

Відправ це СМС чоловікові, витримай паузу або дочекайся ствердної відповіді і відійшли фразу на зразок: «Ніяк не можу викинути з голови вчорашній вечір / ніч з тобою!».

 1. Хочу тебе!

Багато СМС коханому можуть допомогти йому стрепенутися і порушити чоловіка протягом дня. Але це повідомлення однозначно призведе його фантазію в дію і змусить серце шалено калатати в передчутті.

Чим тобі ще допомогти?

Ось кілька простих, але важливих СМС коханому чоловікові на ніч або замість «доброго ранку», яких повинно вистачити на досить тривалий час. Використовуючи їх, ти зможеш показати чоловікові, що постійно думаєш про нього.

Ще краще розібратися в собі допоможуть статті:

Особливо важливою для нього буде твоя підтримка. А подяки за вчинені ним, нехай навіть незначні вчинки, можуть істотно побалувати його его.

Крім того, нагадування про себе у вигляді подібних СМС надасть і зворотний ефект - він буде більше думати про тебе, і це позитивним чином відіб'ється на ваших відносинах.

Є міф, що не треба визнаватися чоловікові в симпатії, він сам повинен робити перший крок, перший крок ні в якому разі не роби. Ось коли тебе хтось вибере, тоді і ти його вибереш. А першою не треба нікого вибирати. І мені це подобається, тому що багато дівчат так думають. Це для них дуже страшно зробити перший крок. А ось забезпечувати чоловіка, коли він живе за її рахунок, коли він альфонс, коли він лежить на дивані, не може забезпечити дітей - це нормально. Але перший крок - ні, ти що. Тому, якщо ти хочеш нормального чоловіка, ти повинна вміти вимовляти цю фразу або хоча б писати її в соціальних мережах: «Привіт, ти мені сподобався», «Привіт, ти мені сподобався як чоловік», «Привіт, ти мені цікавий як чоловік». Це перша фраза, запиши її собі, і, звичайно ж, спробуй. Прямо зараз ти її можеш застосувати десь в соцмережах, в смс, в месенджері, в Вайбере.

Спробуй прямо зараз відправити одне з подібних СМС чоловікові, якщо ти дійсно хочеш кращих відносин . Йому буде дійсно приємно. Якщо можеш, отпишись в коментарях про його реакції. Це буде цікаво дізнатися!

Читай топові матеріали мого блогу:

Як маніпулювати чоловіком?

Психологія відносин з одруженим чоловіком

Які жінки подобаються чоловікам?

9 питань, які піднімають відносини жінки і чоловіки на новий рівень

Психологія відносин в парі: 4 ознаки усвідомлених почуттів

Як залучити чоловіка в своє життя?

5 дивовижних якостей, які роблять жінку чарівною

7 речей, які жінка може робити ротом

Як завоювати чоловіка за 90 днів?

Як думає чоловік, коли зустрічає "свою єдину"?

Як правильно просити чоловіка?

Як вести себе з чоловіком в ліжку. 5 основних правил?

Як закохати в себе в чоловіка?

Як зробити приємність чоловікові?

10 смс, які дають зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікам

5 золотих істин, як зрозуміти чоловіка

16 безцінних прикладів, як робити компліменти чоловікові

19 приємних смс коханому чоловікові

11 тверджень закоханого чоловіка або як зрозуміти, що чоловік закоханий

Як спокусити чоловіка? 4 способи, які тебе здивують

19 приємних СМС коханому чоловікові


Спробуй згадати найщасливіші моменти в своїх відносинах з коханим. Чому ти була щаслива? Чи було це пов'язано з тим, що ви з ним просто проводили разом багато щасливих годин? Або причиною тому були всі ті дрібниці, який він робив для тебе? Його слова і вчинки, які дозволяли тобі відчувати себе коханою, важливою для нього. Такі, як власноруч приготувати на вечерю твоє улюблене блюдо або замовити на вечір столик в улюбленому ресторані на двох і влаштувати романтичне побачення. Або організувати тобі день відпочинку і насолод, замовивши спа-послуги, масаж і обгортання водоростями. По справжньому успішні і щасливі відносини як раз і складаються з подібних моментів - щирих, несподіваних, зворушливих. Але що, якщо подібних проявів уваги з його боку стає все менше з кожним днем? Можливо, справа в тому, що ти не відповідаєш йому подібними взаємними діями. Чи не дякуєш і щиро не радієш його проявів турботи і любові по відношенню до тебе. Чоловікові важливо знати, що ти щаслива поруч з ним.

Отже, з чого б тобі почати? Що написати коханому чоловікові в СМС?

Моя пропозиція - почни з самого простого, з любовні СМС чоловікові, кожне з яких може позитивно вплинути на ваші стосунки. До речі, на тренінгах, які я проводжу, практикується відправка «правильних» СМС чоловікові прямо із залу. Результат не змушує себе довго чекати)

Ті, хто їх відвідують, знають, що одна з моїх рекомендацій - починати повідомлення з обігу по імені, не використовуючи при цьому ототожнення і зменшувально-пестливі слова на кшталт «зайчик, малюк, ведмежа, пірожуля» і т. П. Як приклад одного з приємних СМС чоловікові, який точно йому сподобається, якщо останнім часом ти була дуже зайнята:

«Дорогий Сергій, прости мене за те, що я так мало уваги приділяла тобі останнім часом. Дякую тобі за те, що ти ... (пишемо те, що він конкретно зробив). Мені було дуже приємно! А я обіцяю виправитися ».

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові.

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові

 1. Люблю твій (твоє, твої) ...

Чи існують ті люди, яким не подобається отримувати компліменти? Коли пишеш еротичні або романтичні СМС коханому чоловікові, вказуй щось конкретне і не дуже банальне замість трикрапки: сексуальний голос, накачаний біцепс, томний погляд і т. Д.

 1. Ти самий ... в цьому світі!

Прояви фантазію щодо пропуску, який потрібно заповнити, відправляючи подібні любовні СМС коханому: добрий, турботливий, ніжний, веселий, любить, кращий.

 1. Бажаю удачі - ти будеш на висоті! Я в тебе вірю.

Подібне СМС чоловікові доречно відправити, коли він готується взяти участь в якомусь важливому подію (захист диплома, доповідь на конференції, важливі переговори на роботі). Це, здається досить банальним, коротке повідомлення може показати, як ти віриш в його можливості.

 1. Просто сиджу тут і думаю про тебе

Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо».
Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо»

 1. Сумую за тобою

Занадто банально? Тоді д Обава невелике уточнення: скучаю по твоєму голосу, запаху, дотиків, сильним обіймам.

 1. Я так рада, що ти є в моєму житті

Якщо в цьому СМС коханому чоловікові додати рядок, що починається з «тому що ...», можеш розраховувати на особливо пристрасний поцілунок при наступній зустрічі.

 1. Вибач мене, таку) ...

Наприклад, якщо ти дуже затрималася, напиши йому «Вибач мене, таку. Я спізнююся і не зможу прийти вчасно ». Не примушуй його годинами очікувати твого приходу, сообщай, якщо не встигаєш до домовленостей часу.

Такі повідомлення дають зрозуміти, що ти цінуєш його час, а отже, поважаєш його самого.

 1. У мене є невеликий сюрприз для тебе ...

Не тільки діти люблять сюрпризи. Дорослі чоловіки теж божеволіють від всяких несподіваних штучок. Подібна спонтанність є джерелом життєвої сили для довгострокових відносин.

 1. Спасибі / дякую за те, що допоміг мені / що потішив мене ...

Сніданком у ліжко, подарунком, вдень без домашніх турбот, завантаженої новою серією мого улюбленого серіалу. Показовий вдячність за будь-які подібні вчинки свого чоловіка.

 1. Ти мені потрібен.

Відправляти подібне СМС хлопцю можна, якщо у вас вже сформувалися серйозні відносини , Він знає про твої почуття. Чоловікові важливо відчувати себе потрібним. Це буде для нього приємним нагадуванням.

 1. Ти кращий, тому що ...!

Кожен час від часу потребує похвали. А якщо при цьому ще й приємна причина вказується, таке СМС чоловікові має подвійний ефект.

Погодься, отримати повідомлення «Ти найкращий, тому що робиш чудовий еротичний масаж»

 1. Солодких снів. Я засинаю з думками про тебе ...

Якщо зазвичай ви спите в одному ліжку, але по якихось обставин знаходитесь далеко один від одного, відправ ніжне СМС коханому чоловікові з цим простеньким текстом і це створює ефект твого присутності з ним поруч.

 1. Гарного тобі дня, мій герой!

Вся хитрість любовних СМС чоловікові полягає у вказівці тимчасового проміжку, який у нього повинен бути хорошим. Тим самим ти натякаєш на те, що після гарного дня, його може очікувати ще кращий вечір!

 1. Вибач ... Давай перенесемо наші плани на / я хотіла б попросити перенести наші плани ...

Людям, які люблять один одного не потрібні тисячі слів, щоб висловити своє співчуття про те, чого вони не можуть виконати. Просто вибачся, якщо плани порушилися з твоєї вини.

 1. Чи можу я тобі допомогти?

Або навіть краще: «Дозволь мені подбати про ...». Навіть найменша допомога в черговий раз нагадає йому про те, як він важливий для тебе. Особливо якщо це стосується невеликих побутових моментів, які відволікають чоловіка від його глобальної мети. Наприклад, погладити його сорочку або зробити каву.

 1. Обережніше! Ти граєш з вогнем!

Подібне повідомлення можна відправити, коли ви сидите за святковим столом з певною кількістю гостей, і він надає незначні знаки уваги іншим жінкам.

 1. Перестань бути таким чудовим!

Або ж: класним, сексуальним, дивним. Незважаючи на начебто докір, підтекст виходить дуже навіть приємний.

 1. Хочеш розповім секрет?

Відправ це СМС чоловікові, витримай паузу або дочекайся ствердної відповіді і відійшли фразу на зразок: «Ніяк не можу викинути з голови вчорашній вечір / ніч з тобою!».

 1. Хочу тебе!

Багато СМС коханому можуть допомогти йому стрепенутися і порушити чоловіка протягом дня. Але це повідомлення однозначно призведе його фантазію в дію і змусить серце шалено калатати в передчутті.

Чим тобі ще допомогти?

Ось кілька простих, але важливих СМС коханому чоловікові на ніч або замість «доброго ранку», яких повинно вистачити на досить тривалий час. Використовуючи їх, ти зможеш показати чоловікові, що постійно думаєш про нього.

Ще краще розібратися в собі допоможуть статті:

Особливо важливою для нього буде твоя підтримка. А подяки за вчинені ним, нехай навіть незначні вчинки, можуть істотно побалувати його его.

Крім того, нагадування про себе у вигляді подібних СМС надасть і зворотний ефект - він буде більше думати про тебе, і це позитивним чином відіб'ється на ваших відносинах.

Є міф, що не треба визнаватися чоловікові в симпатії, він сам повинен робити перший крок, перший крок ні в якому разі не роби. Ось коли тебе хтось вибере, тоді і ти його вибереш. А першою не треба нікого вибирати. І мені це подобається, тому що багато дівчат так думають. Це для них дуже страшно зробити перший крок. А ось забезпечувати чоловіка, коли він живе за її рахунок, коли він альфонс, коли він лежить на дивані, не може забезпечити дітей - це нормально. Але перший крок - ні, ти що. Тому, якщо ти хочеш нормального чоловіка, ти повинна вміти вимовляти цю фразу або хоча б писати її в соціальних мережах: «Привіт, ти мені сподобався», «Привіт, ти мені сподобався як чоловік», «Привіт, ти мені цікавий як чоловік». Це перша фраза, запиши її собі, і, звичайно ж, спробуй. Прямо зараз ти її можеш застосувати десь в соцмережах, в смс, в месенджері, в Вайбере.

Спробуй прямо зараз відправити одне з подібних СМС чоловікові, якщо ти дійсно хочеш кращих відносин . Йому буде дійсно приємно. Якщо можеш, отпишись в коментарях про його реакції. Це буде цікаво дізнатися!

Читай топові матеріали мого блогу:

Як маніпулювати чоловіком?

Психологія відносин з одруженим чоловіком

Які жінки подобаються чоловікам?

9 питань, які піднімають відносини жінки і чоловіки на новий рівень

Психологія відносин в парі: 4 ознаки усвідомлених почуттів

Як залучити чоловіка в своє життя?

5 дивовижних якостей, які роблять жінку чарівною

7 речей, які жінка може робити ротом

Як завоювати чоловіка за 90 днів?

Як думає чоловік, коли зустрічає "свою єдину"?

Як правильно просити чоловіка?

Як вести себе з чоловіком в ліжку. 5 основних правил?

Як закохати в себе в чоловіка?

Як зробити приємність чоловікові?

10 смс, які дають зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікам

5 золотих істин, як зрозуміти чоловіка

16 безцінних прикладів, як робити компліменти чоловікові

19 приємних смс коханому чоловікові

11 тверджень закоханого чоловіка або як зрозуміти, що чоловік закоханий

Як спокусити чоловіка? 4 способи, які тебе здивують

19 приємних СМС коханому чоловікові


Спробуй згадати найщасливіші моменти в своїх відносинах з коханим. Чому ти була щаслива? Чи було це пов'язано з тим, що ви з ним просто проводили разом багато щасливих годин? Або причиною тому були всі ті дрібниці, який він робив для тебе? Його слова і вчинки, які дозволяли тобі відчувати себе коханою, важливою для нього. Такі, як власноруч приготувати на вечерю твоє улюблене блюдо або замовити на вечір столик в улюбленому ресторані на двох і влаштувати романтичне побачення. Або організувати тобі день відпочинку і насолод, замовивши спа-послуги, масаж і обгортання водоростями. По справжньому успішні і щасливі відносини як раз і складаються з подібних моментів - щирих, несподіваних, зворушливих. Але що, якщо подібних проявів уваги з його боку стає все менше з кожним днем? Можливо, справа в тому, що ти не відповідаєш йому подібними взаємними діями. Чи не дякуєш і щиро не радієш його проявів турботи і любові по відношенню до тебе. Чоловікові важливо знати, що ти щаслива поруч з ним.

Отже, з чого б тобі почати? Що написати коханому чоловікові в СМС?

Моя пропозиція - почни з самого простого, з любовні СМС чоловікові, кожне з яких може позитивно вплинути на ваші стосунки. До речі, на тренінгах, які я проводжу, практикується відправка «правильних» СМС чоловікові прямо із залу. Результат не змушує себе довго чекати)

Ті, хто їх відвідують, знають, що одна з моїх рекомендацій - починати повідомлення з обігу по імені, не використовуючи при цьому ототожнення і зменшувально-пестливі слова на кшталт «зайчик, малюк, ведмежа, пірожуля» і т. П. Як приклад одного з приємних СМС чоловікові, який точно йому сподобається, якщо останнім часом ти була дуже зайнята:

«Дорогий Сергій, прости мене за те, що я так мало уваги приділяла тобі останнім часом. Дякую тобі за те, що ти ... (пишемо те, що він конкретно зробив). Мені було дуже приємно! А я обіцяю виправитися ».

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові.

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові

 1. Люблю твій (твоє, твої) ...

Чи існують ті люди, яким не подобається отримувати компліменти? Коли пишеш еротичні або романтичні СМС коханому чоловікові, вказуй щось конкретне і не дуже банальне замість трикрапки: сексуальний голос, накачаний біцепс, томний погляд і т. Д.

 1. Ти самий ... в цьому світі!

Прояви фантазію щодо пропуску, який потрібно заповнити, відправляючи подібні любовні СМС коханому: добрий, турботливий, ніжний, веселий, любить, кращий.

 1. Бажаю удачі - ти будеш на висоті! Я в тебе вірю.

Подібне СМС чоловікові доречно відправити, коли він готується взяти участь в якомусь важливому подію (захист диплома, доповідь на конференції, важливі переговори на роботі). Це, здається досить банальним, коротке повідомлення може показати, як ти віриш в його можливості.

 1. Просто сиджу тут і думаю про тебе

Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо».
Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо»

 1. Сумую за тобою

Занадто банально? Тоді д Обава невелике уточнення: скучаю по твоєму голосу, запаху, дотиків, сильним обіймам.

 1. Я так рада, що ти є в моєму житті

Якщо в цьому СМС коханому чоловікові додати рядок, що починається з «тому що ...», можеш розраховувати на особливо пристрасний поцілунок при наступній зустрічі.

 1. Вибач мене, таку) ...

Наприклад, якщо ти дуже затрималася, напиши йому «Вибач мене, таку. Я спізнююся і не зможу прийти вчасно ». Не примушуй його годинами очікувати твого приходу, сообщай, якщо не встигаєш до домовленостей часу.

Такі повідомлення дають зрозуміти, що ти цінуєш його час, а отже, поважаєш його самого.

 1. У мене є невеликий сюрприз для тебе ...

Не тільки діти люблять сюрпризи. Дорослі чоловіки теж божеволіють від всяких несподіваних штучок. Подібна спонтанність є джерелом життєвої сили для довгострокових відносин.

 1. Спасибі / дякую за те, що допоміг мені / що потішив мене ...

Сніданком у ліжко, подарунком, вдень без домашніх турбот, завантаженої новою серією мого улюбленого серіалу. Показовий вдячність за будь-які подібні вчинки свого чоловіка.

 1. Ти мені потрібен.

Відправляти подібне СМС хлопцю можна, якщо у вас вже сформувалися серйозні відносини , Він знає про твої почуття. Чоловікові важливо відчувати себе потрібним. Це буде для нього приємним нагадуванням.

 1. Ти кращий, тому що ...!

Кожен час від часу потребує похвали. А якщо при цьому ще й приємна причина вказується, таке СМС чоловікові має подвійний ефект.

Погодься, отримати повідомлення «Ти найкращий, тому що робиш чудовий еротичний масаж»

 1. Солодких снів. Я засинаю з думками про тебе ...

Якщо зазвичай ви спите в одному ліжку, але по якихось обставин знаходитесь далеко один від одного, відправ ніжне СМС коханому чоловікові з цим простеньким текстом і це створює ефект твого присутності з ним поруч.

 1. Гарного тобі дня, мій герой!

Вся хитрість любовних СМС чоловікові полягає у вказівці тимчасового проміжку, який у нього повинен бути хорошим. Тим самим ти натякаєш на те, що після гарного дня, його може очікувати ще кращий вечір!

 1. Вибач ... Давай перенесемо наші плани на / я хотіла б попросити перенести наші плани ...

Людям, які люблять один одного не потрібні тисячі слів, щоб висловити своє співчуття про те, чого вони не можуть виконати. Просто вибачся, якщо плани порушилися з твоєї вини.

 1. Чи можу я тобі допомогти?

Або навіть краще: «Дозволь мені подбати про ...». Навіть найменша допомога в черговий раз нагадає йому про те, як він важливий для тебе. Особливо якщо це стосується невеликих побутових моментів, які відволікають чоловіка від його глобальної мети. Наприклад, погладити його сорочку або зробити каву.

 1. Обережніше! Ти граєш з вогнем!

Подібне повідомлення можна відправити, коли ви сидите за святковим столом з певною кількістю гостей, і він надає незначні знаки уваги іншим жінкам.

 1. Перестань бути таким чудовим!

Або ж: класним, сексуальним, дивним. Незважаючи на начебто докір, підтекст виходить дуже навіть приємний.

 1. Хочеш розповім секрет?

Відправ це СМС чоловікові, витримай паузу або дочекайся ствердної відповіді і відійшли фразу на зразок: «Ніяк не можу викинути з голови вчорашній вечір / ніч з тобою!».

 1. Хочу тебе!

Багато СМС коханому можуть допомогти йому стрепенутися і порушити чоловіка протягом дня. Але це повідомлення однозначно призведе його фантазію в дію і змусить серце шалено калатати в передчутті.

Чим тобі ще допомогти?

Ось кілька простих, але важливих СМС коханому чоловікові на ніч або замість «доброго ранку», яких повинно вистачити на досить тривалий час. Використовуючи їх, ти зможеш показати чоловікові, що постійно думаєш про нього.

Ще краще розібратися в собі допоможуть статті:

Особливо важливою для нього буде твоя підтримка. А подяки за вчинені ним, нехай навіть незначні вчинки, можуть істотно побалувати його его.

Крім того, нагадування про себе у вигляді подібних СМС надасть і зворотний ефект - він буде більше думати про тебе, і це позитивним чином відіб'ється на ваших відносинах.

Є міф, що не треба визнаватися чоловікові в симпатії, він сам повинен робити перший крок, перший крок ні в якому разі не роби. Ось коли тебе хтось вибере, тоді і ти його вибереш. А першою не треба нікого вибирати. І мені це подобається, тому що багато дівчат так думають. Це для них дуже страшно зробити перший крок. А ось забезпечувати чоловіка, коли він живе за її рахунок, коли він альфонс, коли він лежить на дивані, не може забезпечити дітей - це нормально. Але перший крок - ні, ти що. Тому, якщо ти хочеш нормального чоловіка, ти повинна вміти вимовляти цю фразу або хоча б писати її в соціальних мережах: «Привіт, ти мені сподобався», «Привіт, ти мені сподобався як чоловік», «Привіт, ти мені цікавий як чоловік». Це перша фраза, запиши її собі, і, звичайно ж, спробуй. Прямо зараз ти її можеш застосувати десь в соцмережах, в смс, в месенджері, в Вайбере.

Спробуй прямо зараз відправити одне з подібних СМС чоловікові, якщо ти дійсно хочеш кращих відносин . Йому буде дійсно приємно. Якщо можеш, отпишись в коментарях про його реакції. Це буде цікаво дізнатися!

Читай топові матеріали мого блогу:

Як маніпулювати чоловіком?

Психологія відносин з одруженим чоловіком

Які жінки подобаються чоловікам?

9 питань, які піднімають відносини жінки і чоловіки на новий рівень

Психологія відносин в парі: 4 ознаки усвідомлених почуттів

Як залучити чоловіка в своє життя?

5 дивовижних якостей, які роблять жінку чарівною

7 речей, які жінка може робити ротом

Як завоювати чоловіка за 90 днів?

Як думає чоловік, коли зустрічає "свою єдину"?

Як правильно просити чоловіка?

Як вести себе з чоловіком в ліжку. 5 основних правил?

Як закохати в себе в чоловіка?

Як зробити приємність чоловікові?

10 смс, які дають зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікам

5 золотих істин, як зрозуміти чоловіка

16 безцінних прикладів, як робити компліменти чоловікові

19 приємних смс коханому чоловікові

11 тверджень закоханого чоловіка або як зрозуміти, що чоловік закоханий

Як спокусити чоловіка? 4 способи, які тебе здивують

19 приємних СМС коханому чоловікові


Спробуй згадати найщасливіші моменти в своїх відносинах з коханим. Чому ти була щаслива? Чи було це пов'язано з тим, що ви з ним просто проводили разом багато щасливих годин? Або причиною тому були всі ті дрібниці, який він робив для тебе? Його слова і вчинки, які дозволяли тобі відчувати себе коханою, важливою для нього. Такі, як власноруч приготувати на вечерю твоє улюблене блюдо або замовити на вечір столик в улюбленому ресторані на двох і влаштувати романтичне побачення. Або організувати тобі день відпочинку і насолод, замовивши спа-послуги, масаж і обгортання водоростями. По справжньому успішні і щасливі відносини як раз і складаються з подібних моментів - щирих, несподіваних, зворушливих. Але що, якщо подібних проявів уваги з його боку стає все менше з кожним днем? Можливо, справа в тому, що ти не відповідаєш йому подібними взаємними діями. Чи не дякуєш і щиро не радієш його проявів турботи і любові по відношенню до тебе. Чоловікові важливо знати, що ти щаслива поруч з ним.

Отже, з чого б тобі почати? Що написати коханому чоловікові в СМС?

Моя пропозиція - почни з самого простого, з любовні СМС чоловікові, кожне з яких може позитивно вплинути на ваші стосунки. До речі, на тренінгах, які я проводжу, практикується відправка «правильних» СМС чоловікові прямо із залу. Результат не змушує себе довго чекати)

Ті, хто їх відвідують, знають, що одна з моїх рекомендацій - починати повідомлення з обігу по імені, не використовуючи при цьому ототожнення і зменшувально-пестливі слова на кшталт «зайчик, малюк, ведмежа, пірожуля» і т. П. Як приклад одного з приємних СМС чоловікові, який точно йому сподобається, якщо останнім часом ти була дуже зайнята:

«Дорогий Сергій, прости мене за те, що я так мало уваги приділяла тобі останнім часом. Дякую тобі за те, що ти ... (пишемо те, що він конкретно зробив). Мені було дуже приємно! А я обіцяю виправитися ».

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові.

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові

 1. Люблю твій (твоє, твої) ...

Чи існують ті люди, яким не подобається отримувати компліменти? Коли пишеш еротичні або романтичні СМС коханому чоловікові, вказуй щось конкретне і не дуже банальне замість трикрапки: сексуальний голос, накачаний біцепс, томний погляд і т. Д.

 1. Ти самий ... в цьому світі!

Прояви фантазію щодо пропуску, який потрібно заповнити, відправляючи подібні любовні СМС коханому: добрий, турботливий, ніжний, веселий, любить, кращий.

 1. Бажаю удачі - ти будеш на висоті! Я в тебе вірю.

Подібне СМС чоловікові доречно відправити, коли він готується взяти участь в якомусь важливому подію (захист диплома, доповідь на конференції, важливі переговори на роботі). Це, здається досить банальним, коротке повідомлення може показати, як ти віриш в його можливості.

 1. Просто сиджу тут і думаю про тебе

Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо».
Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо»

 1. Сумую за тобою

Занадто банально? Тоді д Обава невелике уточнення: скучаю по твоєму голосу, запаху, дотиків, сильним обіймам.

 1. Я так рада, що ти є в моєму житті

Якщо в цьому СМС коханому чоловікові додати рядок, що починається з «тому що ...», можеш розраховувати на особливо пристрасний поцілунок при наступній зустрічі.

 1. Вибач мене, таку) ...

Наприклад, якщо ти дуже затрималася, напиши йому «Вибач мене, таку. Я спізнююся і не зможу прийти вчасно ». Не примушуй його годинами очікувати твого приходу, сообщай, якщо не встигаєш до домовленостей часу.

Такі повідомлення дають зрозуміти, що ти цінуєш його час, а отже, поважаєш його самого.

 1. У мене є невеликий сюрприз для тебе ...

Не тільки діти люблять сюрпризи. Дорослі чоловіки теж божеволіють від всяких несподіваних штучок. Подібна спонтанність є джерелом життєвої сили для довгострокових відносин.

 1. Спасибі / дякую за те, що допоміг мені / що потішив мене ...

Сніданком у ліжко, подарунком, вдень без домашніх турбот, завантаженої новою серією мого улюбленого серіалу. Показовий вдячність за будь-які подібні вчинки свого чоловіка.

 1. Ти мені потрібен.

Відправляти подібне СМС хлопцю можна, якщо у вас вже сформувалися серйозні відносини , Він знає про твої почуття. Чоловікові важливо відчувати себе потрібним. Це буде для нього приємним нагадуванням.

 1. Ти кращий, тому що ...!

Кожен час від часу потребує похвали. А якщо при цьому ще й приємна причина вказується, таке СМС чоловікові має подвійний ефект.

Погодься, отримати повідомлення «Ти найкращий, тому що робиш чудовий еротичний масаж»

 1. Солодких снів. Я засинаю з думками про тебе ...

Якщо зазвичай ви спите в одному ліжку, але по якихось обставин знаходитесь далеко один від одного, відправ ніжне СМС коханому чоловікові з цим простеньким текстом і це створює ефект твого присутності з ним поруч.

 1. Гарного тобі дня, мій герой!

Вся хитрість любовних СМС чоловікові полягає у вказівці тимчасового проміжку, який у нього повинен бути хорошим. Тим самим ти натякаєш на те, що після гарного дня, його може очікувати ще кращий вечір!

 1. Вибач ... Давай перенесемо наші плани на / я хотіла б попросити перенести наші плани ...

Людям, які люблять один одного не потрібні тисячі слів, щоб висловити своє співчуття про те, чого вони не можуть виконати. Просто вибачся, якщо плани порушилися з твоєї вини.

 1. Чи можу я тобі допомогти?

Або навіть краще: «Дозволь мені подбати про ...». Навіть найменша допомога в черговий раз нагадає йому про те, як він важливий для тебе. Особливо якщо це стосується невеликих побутових моментів, які відволікають чоловіка від його глобальної мети. Наприклад, погладити його сорочку або зробити каву.

 1. Обережніше! Ти граєш з вогнем!

Подібне повідомлення можна відправити, коли ви сидите за святковим столом з певною кількістю гостей, і він надає незначні знаки уваги іншим жінкам.

 1. Перестань бути таким чудовим!

Або ж: класним, сексуальним, дивним. Незважаючи на начебто докір, підтекст виходить дуже навіть приємний.

 1. Хочеш розповім секрет?

Відправ це СМС чоловікові, витримай паузу або дочекайся ствердної відповіді і відійшли фразу на зразок: «Ніяк не можу викинути з голови вчорашній вечір / ніч з тобою!».

 1. Хочу тебе!

Багато СМС коханому можуть допомогти йому стрепенутися і порушити чоловіка протягом дня. Але це повідомлення однозначно призведе його фантазію в дію і змусить серце шалено калатати в передчутті.

Чим тобі ще допомогти?

Ось кілька простих, але важливих СМС коханому чоловікові на ніч або замість «доброго ранку», яких повинно вистачити на досить тривалий час. Використовуючи їх, ти зможеш показати чоловікові, що постійно думаєш про нього.

Ще краще розібратися в собі допоможуть статті:

Особливо важливою для нього буде твоя підтримка. А подяки за вчинені ним, нехай навіть незначні вчинки, можуть істотно побалувати його его.

Крім того, нагадування про себе у вигляді подібних СМС надасть і зворотний ефект - він буде більше думати про тебе, і це позитивним чином відіб'ється на ваших відносинах.

Є міф, що не треба визнаватися чоловікові в симпатії, він сам повинен робити перший крок, перший крок ні в якому разі не роби. Ось коли тебе хтось вибере, тоді і ти його вибереш. А першою не треба нікого вибирати. І мені це подобається, тому що багато дівчат так думають. Це для них дуже страшно зробити перший крок. А ось забезпечувати чоловіка, коли він живе за її рахунок, коли він альфонс, коли він лежить на дивані, не може забезпечити дітей - це нормально. Але перший крок - ні, ти що. Тому, якщо ти хочеш нормального чоловіка, ти повинна вміти вимовляти цю фразу або хоча б писати її в соціальних мережах: «Привіт, ти мені сподобався», «Привіт, ти мені сподобався як чоловік», «Привіт, ти мені цікавий як чоловік». Це перша фраза, запиши її собі, і, звичайно ж, спробуй. Прямо зараз ти її можеш застосувати десь в соцмережах, в смс, в месенджері, в Вайбере.

Спробуй прямо зараз відправити одне з подібних СМС чоловікові, якщо ти дійсно хочеш кращих відносин . Йому буде дійсно приємно. Якщо можеш, отпишись в коментарях про його реакції. Це буде цікаво дізнатися!

Читай топові матеріали мого блогу:

Як маніпулювати чоловіком?

Психологія відносин з одруженим чоловіком

Які жінки подобаються чоловікам?

9 питань, які піднімають відносини жінки і чоловіки на новий рівень

Психологія відносин в парі: 4 ознаки усвідомлених почуттів

Як залучити чоловіка в своє життя?

5 дивовижних якостей, які роблять жінку чарівною

7 речей, які жінка може робити ротом

Як завоювати чоловіка за 90 днів?

Як думає чоловік, коли зустрічає "свою єдину"?

Як правильно просити чоловіка?

Як вести себе з чоловіком в ліжку. 5 основних правил?

Як закохати в себе в чоловіка?

Як зробити приємність чоловікові?

10 смс, які дають зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікам

5 золотих істин, як зрозуміти чоловіка

16 безцінних прикладів, як робити компліменти чоловікові

19 приємних смс коханому чоловікові

11 тверджень закоханого чоловіка або як зрозуміти, що чоловік закоханий

Як спокусити чоловіка? 4 способи, які тебе здивують

19 приємних СМС коханому чоловікові


Спробуй згадати найщасливіші моменти в своїх відносинах з коханим. Чому ти була щаслива? Чи було це пов'язано з тим, що ви з ним просто проводили разом багато щасливих годин? Або причиною тому були всі ті дрібниці, який він робив для тебе? Його слова і вчинки, які дозволяли тобі відчувати себе коханою, важливою для нього. Такі, як власноруч приготувати на вечерю твоє улюблене блюдо або замовити на вечір столик в улюбленому ресторані на двох і влаштувати романтичне побачення. Або організувати тобі день відпочинку і насолод, замовивши спа-послуги, масаж і обгортання водоростями. По справжньому успішні і щасливі відносини як раз і складаються з подібних моментів - щирих, несподіваних, зворушливих. Але що, якщо подібних проявів уваги з його боку стає все менше з кожним днем? Можливо, справа в тому, що ти не відповідаєш йому подібними взаємними діями. Чи не дякуєш і щиро не радієш його проявів турботи і любові по відношенню до тебе. Чоловікові важливо знати, що ти щаслива поруч з ним.

Отже, з чого б тобі почати? Що написати коханому чоловікові в СМС?

Моя пропозиція - почни з самого простого, з любовні СМС чоловікові, кожне з яких може позитивно вплинути на ваші стосунки. До речі, на тренінгах, які я проводжу, практикується відправка «правильних» СМС чоловікові прямо із залу. Результат не змушує себе довго чекати)

Ті, хто їх відвідують, знають, що одна з моїх рекомендацій - починати повідомлення з обігу по імені, не використовуючи при цьому ототожнення і зменшувально-пестливі слова на кшталт «зайчик, малюк, ведмежа, пірожуля» і т. П. Як приклад одного з приємних СМС чоловікові, який точно йому сподобається, якщо останнім часом ти була дуже зайнята:

«Дорогий Сергій, прости мене за те, що я так мало уваги приділяла тобі останнім часом. Дякую тобі за те, що ти ... (пишемо те, що він конкретно зробив). Мені було дуже приємно! А я обіцяю виправитися ».

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові.

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові

 1. Люблю твій (твоє, твої) ...

Чи існують ті люди, яким не подобається отримувати компліменти? Коли пишеш еротичні або романтичні СМС коханому чоловікові, вказуй щось конкретне і не дуже банальне замість трикрапки: сексуальний голос, накачаний біцепс, томний погляд і т. Д.

 1. Ти самий ... в цьому світі!

Прояви фантазію щодо пропуску, який потрібно заповнити, відправляючи подібні любовні СМС коханому: добрий, турботливий, ніжний, веселий, любить, кращий.

 1. Бажаю удачі - ти будеш на висоті! Я в тебе вірю.

Подібне СМС чоловікові доречно відправити, коли він готується взяти участь в якомусь важливому подію (захист диплома, доповідь на конференції, важливі переговори на роботі). Це, здається досить банальним, коротке повідомлення може показати, як ти віриш в його можливості.

 1. Просто сиджу тут і думаю про тебе

Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо».
Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо»

 1. Сумую за тобою

Занадто банально? Тоді д Обава невелике уточнення: скучаю по твоєму голосу, запаху, дотиків, сильним обіймам.

 1. Я так рада, що ти є в моєму житті

Якщо в цьому СМС коханому чоловікові додати рядок, що починається з «тому що ...», можеш розраховувати на особливо пристрасний поцілунок при наступній зустрічі.

 1. Вибач мене, таку) ...

Наприклад, якщо ти дуже затрималася, напиши йому «Вибач мене, таку. Я спізнююся і не зможу прийти вчасно ». Не примушуй його годинами очікувати твого приходу, сообщай, якщо не встигаєш до домовленостей часу.

Такі повідомлення дають зрозуміти, що ти цінуєш його час, а отже, поважаєш його самого.

 1. У мене є невеликий сюрприз для тебе ...

Не тільки діти люблять сюрпризи. Дорослі чоловіки теж божеволіють від всяких несподіваних штучок. Подібна спонтанність є джерелом життєвої сили для довгострокових відносин.

 1. Спасибі / дякую за те, що допоміг мені / що потішив мене ...

Сніданком у ліжко, подарунком, вдень без домашніх турбот, завантаженої новою серією мого улюбленого серіалу. Показовий вдячність за будь-які подібні вчинки свого чоловіка.

 1. Ти мені потрібен.

Відправляти подібне СМС хлопцю можна, якщо у вас вже сформувалися серйозні відносини , Він знає про твої почуття. Чоловікові важливо відчувати себе потрібним. Це буде для нього приємним нагадуванням.

 1. Ти кращий, тому що ...!

Кожен час від часу потребує похвали. А якщо при цьому ще й приємна причина вказується, таке СМС чоловікові має подвійний ефект.

Погодься, отримати повідомлення «Ти найкращий, тому що робиш чудовий еротичний масаж»

 1. Солодких снів. Я засинаю з думками про тебе ...

Якщо зазвичай ви спите в одному ліжку, але по якихось обставин знаходитесь далеко один від одного, відправ ніжне СМС коханому чоловікові з цим простеньким текстом і це створює ефект твого присутності з ним поруч.

 1. Гарного тобі дня, мій герой!

Вся хитрість любовних СМС чоловікові полягає у вказівці тимчасового проміжку, який у нього повинен бути хорошим. Тим самим ти натякаєш на те, що після гарного дня, його може очікувати ще кращий вечір!

 1. Вибач ... Давай перенесемо наші плани на / я хотіла б попросити перенести наші плани ...

Людям, які люблять один одного не потрібні тисячі слів, щоб висловити своє співчуття про те, чого вони не можуть виконати. Просто вибачся, якщо плани порушилися з твоєї вини.

 1. Чи можу я тобі допомогти?

Або навіть краще: «Дозволь мені подбати про ...». Навіть найменша допомога в черговий раз нагадає йому про те, як він важливий для тебе. Особливо якщо це стосується невеликих побутових моментів, які відволікають чоловіка від його глобальної мети. Наприклад, погладити його сорочку або зробити каву.

 1. Обережніше! Ти граєш з вогнем!

Подібне повідомлення можна відправити, коли ви сидите за святковим столом з певною кількістю гостей, і він надає незначні знаки уваги іншим жінкам.

 1. Перестань бути таким чудовим!

Або ж: класним, сексуальним, дивним. Незважаючи на начебто докір, підтекст виходить дуже навіть приємний.

 1. Хочеш розповім секрет?

Відправ це СМС чоловікові, витримай паузу або дочекайся ствердної відповіді і відійшли фразу на зразок: «Ніяк не можу викинути з голови вчорашній вечір / ніч з тобою!».

 1. Хочу тебе!

Багато СМС коханому можуть допомогти йому стрепенутися і порушити чоловіка протягом дня. Але це повідомлення однозначно призведе його фантазію в дію і змусить серце шалено калатати в передчутті.

Чим тобі ще допомогти?

Ось кілька простих, але важливих СМС коханому чоловікові на ніч або замість «доброго ранку», яких повинно вистачити на досить тривалий час. Використовуючи їх, ти зможеш показати чоловікові, що постійно думаєш про нього.

Ще краще розібратися в собі допоможуть статті:

Особливо важливою для нього буде твоя підтримка. А подяки за вчинені ним, нехай навіть незначні вчинки, можуть істотно побалувати його его.

Крім того, нагадування про себе у вигляді подібних СМС надасть і зворотний ефект - він буде більше думати про тебе, і це позитивним чином відіб'ється на ваших відносинах.

Є міф, що не треба визнаватися чоловікові в симпатії, він сам повинен робити перший крок, перший крок ні в якому разі не роби. Ось коли тебе хтось вибере, тоді і ти його вибереш. А першою не треба нікого вибирати. І мені це подобається, тому що багато дівчат так думають. Це для них дуже страшно зробити перший крок. А ось забезпечувати чоловіка, коли він живе за її рахунок, коли він альфонс, коли він лежить на дивані, не може забезпечити дітей - це нормально. Але перший крок - ні, ти що. Тому, якщо ти хочеш нормального чоловіка, ти повинна вміти вимовляти цю фразу або хоча б писати її в соціальних мережах: «Привіт, ти мені сподобався», «Привіт, ти мені сподобався як чоловік», «Привіт, ти мені цікавий як чоловік». Це перша фраза, запиши її собі, і, звичайно ж, спробуй. Прямо зараз ти її можеш застосувати десь в соцмережах, в смс, в месенджері, в Вайбере.

Спробуй прямо зараз відправити одне з подібних СМС чоловікові, якщо ти дійсно хочеш кращих відносин . Йому буде дійсно приємно. Якщо можеш, отпишись в коментарях про його реакції. Це буде цікаво дізнатися!

Читай топові матеріали мого блогу:

Як маніпулювати чоловіком?

Психологія відносин з одруженим чоловіком

Які жінки подобаються чоловікам?

9 питань, які піднімають відносини жінки і чоловіки на новий рівень

Психологія відносин в парі: 4 ознаки усвідомлених почуттів

Як залучити чоловіка в своє життя?

5 дивовижних якостей, які роблять жінку чарівною

7 речей, які жінка може робити ротом

Як завоювати чоловіка за 90 днів?

Як думає чоловік, коли зустрічає "свою єдину"?

Як правильно просити чоловіка?

Як вести себе з чоловіком в ліжку. 5 основних правил?

Як закохати в себе в чоловіка?

Як зробити приємність чоловікові?

10 смс, які дають зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікам

5 золотих істин, як зрозуміти чоловіка

16 безцінних прикладів, як робити компліменти чоловікові

19 приємних смс коханому чоловікові

11 тверджень закоханого чоловіка або як зрозуміти, що чоловік закоханий

Як спокусити чоловіка? 4 способи, які тебе здивують

19 приємних СМС коханому чоловікові


Спробуй згадати найщасливіші моменти в своїх відносинах з коханим. Чому ти була щаслива? Чи було це пов'язано з тим, що ви з ним просто проводили разом багато щасливих годин? Або причиною тому були всі ті дрібниці, який він робив для тебе? Його слова і вчинки, які дозволяли тобі відчувати себе коханою, важливою для нього. Такі, як власноруч приготувати на вечерю твоє улюблене блюдо або замовити на вечір столик в улюбленому ресторані на двох і влаштувати романтичне побачення. Або організувати тобі день відпочинку і насолод, замовивши спа-послуги, масаж і обгортання водоростями. По справжньому успішні і щасливі відносини як раз і складаються з подібних моментів - щирих, несподіваних, зворушливих. Але що, якщо подібних проявів уваги з його боку стає все менше з кожним днем? Можливо, справа в тому, що ти не відповідаєш йому подібними взаємними діями. Чи не дякуєш і щиро не радієш його проявів турботи і любові по відношенню до тебе. Чоловікові важливо знати, що ти щаслива поруч з ним.

Отже, з чого б тобі почати? Що написати коханому чоловікові в СМС?

Моя пропозиція - почни з самого простого, з любовні СМС чоловікові, кожне з яких може позитивно вплинути на ваші стосунки. До речі, на тренінгах, які я проводжу, практикується відправка «правильних» СМС чоловікові прямо із залу. Результат не змушує себе довго чекати)

Ті, хто їх відвідують, знають, що одна з моїх рекомендацій - починати повідомлення з обігу по імені, не використовуючи при цьому ототожнення і зменшувально-пестливі слова на кшталт «зайчик, малюк, ведмежа, пірожуля» і т. П. Як приклад одного з приємних СМС чоловікові, який точно йому сподобається, якщо останнім часом ти була дуже зайнята:

«Дорогий Сергій, прости мене за те, що я так мало уваги приділяла тобі останнім часом. Дякую тобі за те, що ти ... (пишемо те, що він конкретно зробив). Мені було дуже приємно! А я обіцяю виправитися ».

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові.

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові

 1. Люблю твій (твоє, твої) ...

Чи існують ті люди, яким не подобається отримувати компліменти? Коли пишеш еротичні або романтичні СМС коханому чоловікові, вказуй щось конкретне і не дуже банальне замість трикрапки: сексуальний голос, накачаний біцепс, томний погляд і т. Д.

 1. Ти самий ... в цьому світі!

Прояви фантазію щодо пропуску, який потрібно заповнити, відправляючи подібні любовні СМС коханому: добрий, турботливий, ніжний, веселий, любить, кращий.

 1. Бажаю удачі - ти будеш на висоті! Я в тебе вірю.

Подібне СМС чоловікові доречно відправити, коли він готується взяти участь в якомусь важливому подію (захист диплома, доповідь на конференції, важливі переговори на роботі). Це, здається досить банальним, коротке повідомлення може показати, як ти віриш в його можливості.

 1. Просто сиджу тут і думаю про тебе

Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо».
Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо»

 1. Сумую за тобою

Занадто банально? Тоді д Обава невелике уточнення: скучаю по твоєму голосу, запаху, дотиків, сильним обіймам.

 1. Я так рада, що ти є в моєму житті

Якщо в цьому СМС коханому чоловікові додати рядок, що починається з «тому що ...», можеш розраховувати на особливо пристрасний поцілунок при наступній зустрічі.

 1. Вибач мене, таку) ...

Наприклад, якщо ти дуже затрималася, напиши йому «Вибач мене, таку. Я спізнююся і не зможу прийти вчасно ». Не примушуй його годинами очікувати твого приходу, сообщай, якщо не встигаєш до домовленостей часу.

Такі повідомлення дають зрозуміти, що ти цінуєш його час, а отже, поважаєш його самого.

 1. У мене є невеликий сюрприз для тебе ...

Не тільки діти люблять сюрпризи. Дорослі чоловіки теж божеволіють від всяких несподіваних штучок. Подібна спонтанність є джерелом життєвої сили для довгострокових відносин.

 1. Спасибі / дякую за те, що допоміг мені / що потішив мене ...

Сніданком у ліжко, подарунком, вдень без домашніх турбот, завантаженої новою серією мого улюбленого серіалу. Показовий вдячність за будь-які подібні вчинки свого чоловіка.

 1. Ти мені потрібен.

Відправляти подібне СМС хлопцю можна, якщо у вас вже сформувалися серйозні відносини , Він знає про твої почуття. Чоловікові важливо відчувати себе потрібним. Це буде для нього приємним нагадуванням.

 1. Ти кращий, тому що ...!

Кожен час від часу потребує похвали. А якщо при цьому ще й приємна причина вказується, таке СМС чоловікові має подвійний ефект.

Погодься, отримати повідомлення «Ти найкращий, тому що робиш чудовий еротичний масаж»

 1. Солодких снів. Я засинаю з думками про тебе ...

Якщо зазвичай ви спите в одному ліжку, але по якихось обставин знаходитесь далеко один від одного, відправ ніжне СМС коханому чоловікові з цим простеньким текстом і це створює ефект твого присутності з ним поруч.

 1. Гарного тобі дня, мій герой!

Вся хитрість любовних СМС чоловікові полягає у вказівці тимчасового проміжку, який у нього повинен бути хорошим. Тим самим ти натякаєш на те, що після гарного дня, його може очікувати ще кращий вечір!

 1. Вибач ... Давай перенесемо наші плани на / я хотіла б попросити перенести наші плани ...

Людям, які люблять один одного не потрібні тисячі слів, щоб висловити своє співчуття про те, чого вони не можуть виконати. Просто вибачся, якщо плани порушилися з твоєї вини.

 1. Чи можу я тобі допомогти?

Або навіть краще: «Дозволь мені подбати про ...». Навіть найменша допомога в черговий раз нагадає йому про те, як він важливий для тебе. Особливо якщо це стосується невеликих побутових моментів, які відволікають чоловіка від його глобальної мети. Наприклад, погладити його сорочку або зробити каву.

 1. Обережніше! Ти граєш з вогнем!

Подібне повідомлення можна відправити, коли ви сидите за святковим столом з певною кількістю гостей, і він надає незначні знаки уваги іншим жінкам.

 1. Перестань бути таким чудовим!

Або ж: класним, сексуальним, дивним. Незважаючи на начебто докір, підтекст виходить дуже навіть приємний.

 1. Хочеш розповім секрет?

Відправ це СМС чоловікові, витримай паузу або дочекайся ствердної відповіді і відійшли фразу на зразок: «Ніяк не можу викинути з голови вчорашній вечір / ніч з тобою!».

 1. Хочу тебе!

Багато СМС коханому можуть допомогти йому стрепенутися і порушити чоловіка протягом дня. Але це повідомлення однозначно призведе його фантазію в дію і змусить серце шалено калатати в передчутті.

Чим тобі ще допомогти?

Ось кілька простих, але важливих СМС коханому чоловікові на ніч або замість «доброго ранку», яких повинно вистачити на досить тривалий час. Використовуючи їх, ти зможеш показати чоловікові, що постійно думаєш про нього.

Ще краще розібратися в собі допоможуть статті:

Особливо важливою для нього буде твоя підтримка. А подяки за вчинені ним, нехай навіть незначні вчинки, можуть істотно побалувати його его.

Крім того, нагадування про себе у вигляді подібних СМС надасть і зворотний ефект - він буде більше думати про тебе, і це позитивним чином відіб'ється на ваших відносинах.

Є міф, що не треба визнаватися чоловікові в симпатії, він сам повинен робити перший крок, перший крок ні в якому разі не роби. Ось коли тебе хтось вибере, тоді і ти його вибереш. А першою не треба нікого вибирати. І мені це подобається, тому що багато дівчат так думають. Це для них дуже страшно зробити перший крок. А ось забезпечувати чоловіка, коли він живе за її рахунок, коли він альфонс, коли він лежить на дивані, не може забезпечити дітей - це нормально. Але перший крок - ні, ти що. Тому, якщо ти хочеш нормального чоловіка, ти повинна вміти вимовляти цю фразу або хоча б писати її в соціальних мережах: «Привіт, ти мені сподобався», «Привіт, ти мені сподобався як чоловік», «Привіт, ти мені цікавий як чоловік». Це перша фраза, запиши її собі, і, звичайно ж, спробуй. Прямо зараз ти її можеш застосувати десь в соцмережах, в смс, в месенджері, в Вайбере.

Спробуй прямо зараз відправити одне з подібних СМС чоловікові, якщо ти дійсно хочеш кращих відносин . Йому буде дійсно приємно. Якщо можеш, отпишись в коментарях про його реакції. Це буде цікаво дізнатися!

Читай топові матеріали мого блогу:

Як маніпулювати чоловіком?

Психологія відносин з одруженим чоловіком

Які жінки подобаються чоловікам?

9 питань, які піднімають відносини жінки і чоловіки на новий рівень

Психологія відносин в парі: 4 ознаки усвідомлених почуттів

Як залучити чоловіка в своє життя?

5 дивовижних якостей, які роблять жінку чарівною

7 речей, які жінка може робити ротом

Як завоювати чоловіка за 90 днів?

Як думає чоловік, коли зустрічає "свою єдину"?

Як правильно просити чоловіка?

Як вести себе з чоловіком в ліжку. 5 основних правил?

Як закохати в себе в чоловіка?

Як зробити приємність чоловікові?

10 смс, які дають зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікам

5 золотих істин, як зрозуміти чоловіка

16 безцінних прикладів, як робити компліменти чоловікові

19 приємних смс коханому чоловікові

11 тверджень закоханого чоловіка або як зрозуміти, що чоловік закоханий

Як спокусити чоловіка? 4 способи, які тебе здивують

19 приємних СМС коханому чоловікові


Спробуй згадати найщасливіші моменти в своїх відносинах з коханим. Чому ти була щаслива? Чи було це пов'язано з тим, що ви з ним просто проводили разом багато щасливих годин? Або причиною тому були всі ті дрібниці, який він робив для тебе? Його слова і вчинки, які дозволяли тобі відчувати себе коханою, важливою для нього. Такі, як власноруч приготувати на вечерю твоє улюблене блюдо або замовити на вечір столик в улюбленому ресторані на двох і влаштувати романтичне побачення. Або організувати тобі день відпочинку і насолод, замовивши спа-послуги, масаж і обгортання водоростями. По справжньому успішні і щасливі відносини як раз і складаються з подібних моментів - щирих, несподіваних, зворушливих. Але що, якщо подібних проявів уваги з його боку стає все менше з кожним днем? Можливо, справа в тому, що ти не відповідаєш йому подібними взаємними діями. Чи не дякуєш і щиро не радієш його проявів турботи і любові по відношенню до тебе. Чоловікові важливо знати, що ти щаслива поруч з ним.

Отже, з чого б тобі почати? Що написати коханому чоловікові в СМС?

Моя пропозиція - почни з самого простого, з любовні СМС чоловікові, кожне з яких може позитивно вплинути на ваші стосунки. До речі, на тренінгах, які я проводжу, практикується відправка «правильних» СМС чоловікові прямо із залу. Результат не змушує себе довго чекати)

Ті, хто їх відвідують, знають, що одна з моїх рекомендацій - починати повідомлення з обігу по імені, не використовуючи при цьому ототожнення і зменшувально-пестливі слова на кшталт «зайчик, малюк, ведмежа, пірожуля» і т. П. Як приклад одного з приємних СМС чоловікові, який точно йому сподобається, якщо останнім часом ти була дуже зайнята:

«Дорогий Сергій, прости мене за те, що я так мало уваги приділяла тобі останнім часом. Дякую тобі за те, що ти ... (пишемо те, що він конкретно зробив). Мені було дуже приємно! А я обіцяю виправитися ».

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові.

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові

 1. Люблю твій (твоє, твої) ...

Чи існують ті люди, яким не подобається отримувати компліменти? Коли пишеш еротичні або романтичні СМС коханому чоловікові, вказуй щось конкретне і не дуже банальне замість трикрапки: сексуальний голос, накачаний біцепс, томний погляд і т. Д.

 1. Ти самий ... в цьому світі!

Прояви фантазію щодо пропуску, який потрібно заповнити, відправляючи подібні любовні СМС коханому: добрий, турботливий, ніжний, веселий, любить, кращий.

 1. Бажаю удачі - ти будеш на висоті! Я в тебе вірю.

Подібне СМС чоловікові доречно відправити, коли він готується взяти участь в якомусь важливому подію (захист диплома, доповідь на конференції, важливі переговори на роботі). Це, здається досить банальним, коротке повідомлення може показати, як ти віриш в його можливості.

 1. Просто сиджу тут і думаю про тебе

Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо».
Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо»

 1. Сумую за тобою

Занадто банально? Тоді д Обава невелике уточнення: скучаю по твоєму голосу, запаху, дотиків, сильним обіймам.

 1. Я так рада, що ти є в моєму житті

Якщо в цьому СМС коханому чоловікові додати рядок, що починається з «тому що ...», можеш розраховувати на особливо пристрасний поцілунок при наступній зустрічі.

 1. Вибач мене, таку) ...

Наприклад, якщо ти дуже затрималася, напиши йому «Вибач мене, таку. Я спізнююся і не зможу прийти вчасно ». Не примушуй його годинами очікувати твого приходу, сообщай, якщо не встигаєш до домовленостей часу.

Такі повідомлення дають зрозуміти, що ти цінуєш його час, а отже, поважаєш його самого.

 1. У мене є невеликий сюрприз для тебе ...

Не тільки діти люблять сюрпризи. Дорослі чоловіки теж божеволіють від всяких несподіваних штучок. Подібна спонтанність є джерелом життєвої сили для довгострокових відносин.

 1. Спасибі / дякую за те, що допоміг мені / що потішив мене ...

Сніданком у ліжко, подарунком, вдень без домашніх турбот, завантаженої новою серією мого улюбленого серіалу. Показовий вдячність за будь-які подібні вчинки свого чоловіка.

 1. Ти мені потрібен.

Відправляти подібне СМС хлопцю можна, якщо у вас вже сформувалися серйозні відносини , Він знає про твої почуття. Чоловікові важливо відчувати себе потрібним. Це буде для нього приємним нагадуванням.

 1. Ти кращий, тому що ...!

Кожен час від часу потребує похвали. А якщо при цьому ще й приємна причина вказується, таке СМС чоловікові має подвійний ефект.

Погодься, отримати повідомлення «Ти найкращий, тому що робиш чудовий еротичний масаж»

 1. Солодких снів. Я засинаю з думками про тебе ...

Якщо зазвичай ви спите в одному ліжку, але по якихось обставин знаходитесь далеко один від одного, відправ ніжне СМС коханому чоловікові з цим простеньким текстом і це створює ефект твого присутності з ним поруч.

 1. Гарного тобі дня, мій герой!

Вся хитрість любовних СМС чоловікові полягає у вказівці тимчасового проміжку, який у нього повинен бути хорошим. Тим самим ти натякаєш на те, що після гарного дня, його може очікувати ще кращий вечір!

 1. Вибач ... Давай перенесемо наші плани на / я хотіла б попросити перенести наші плани ...

Людям, які люблять один одного не потрібні тисячі слів, щоб висловити своє співчуття про те, чого вони не можуть виконати. Просто вибачся, якщо плани порушилися з твоєї вини.

 1. Чи можу я тобі допомогти?

Або навіть краще: «Дозволь мені подбати про ...». Навіть найменша допомога в черговий раз нагадає йому про те, як він важливий для тебе. Особливо якщо це стосується невеликих побутових моментів, які відволікають чоловіка від його глобальної мети. Наприклад, погладити його сорочку або зробити каву.

 1. Обережніше! Ти граєш з вогнем!

Подібне повідомлення можна відправити, коли ви сидите за святковим столом з певною кількістю гостей, і він надає незначні знаки уваги іншим жінкам.

 1. Перестань бути таким чудовим!

Або ж: класним, сексуальним, дивним. Незважаючи на начебто докір, підтекст виходить дуже навіть приємний.

 1. Хочеш розповім секрет?

Відправ це СМС чоловікові, витримай паузу або дочекайся ствердної відповіді і відійшли фразу на зразок: «Ніяк не можу викинути з голови вчорашній вечір / ніч з тобою!».

 1. Хочу тебе!

Багато СМС коханому можуть допомогти йому стрепенутися і порушити чоловіка протягом дня. Але це повідомлення однозначно призведе його фантазію в дію і змусить серце шалено калатати в передчутті.

Чим тобі ще допомогти?

Ось кілька простих, але важливих СМС коханому чоловікові на ніч або замість «доброго ранку», яких повинно вистачити на досить тривалий час. Використовуючи їх, ти зможеш показати чоловікові, що постійно думаєш про нього.

Ще краще розібратися в собі допоможуть статті:

Особливо важливою для нього буде твоя підтримка. А подяки за вчинені ним, нехай навіть незначні вчинки, можуть істотно побалувати його его.

Крім того, нагадування про себе у вигляді подібних СМС надасть і зворотний ефект - він буде більше думати про тебе, і це позитивним чином відіб'ється на ваших відносинах.

Є міф, що не треба визнаватися чоловікові в симпатії, він сам повинен робити перший крок, перший крок ні в якому разі не роби. Ось коли тебе хтось вибере, тоді і ти його вибереш. А першою не треба нікого вибирати. І мені це подобається, тому що багато дівчат так думають. Це для них дуже страшно зробити перший крок. А ось забезпечувати чоловіка, коли він живе за її рахунок, коли він альфонс, коли він лежить на дивані, не може забезпечити дітей - це нормально. Але перший крок - ні, ти що. Тому, якщо ти хочеш нормального чоловіка, ти повинна вміти вимовляти цю фразу або хоча б писати її в соціальних мережах: «Привіт, ти мені сподобався», «Привіт, ти мені сподобався як чоловік», «Привіт, ти мені цікавий як чоловік». Це перша фраза, запиши її собі, і, звичайно ж, спробуй. Прямо зараз ти її можеш застосувати десь в соцмережах, в смс, в месенджері, в Вайбере.

Спробуй прямо зараз відправити одне з подібних СМС чоловікові, якщо ти дійсно хочеш кращих відносин . Йому буде дійсно приємно. Якщо можеш, отпишись в коментарях про його реакції. Це буде цікаво дізнатися!

Читай топові матеріали мого блогу:

Як маніпулювати чоловіком?

Психологія відносин з одруженим чоловіком

Які жінки подобаються чоловікам?

9 питань, які піднімають відносини жінки і чоловіки на новий рівень

Психологія відносин в парі: 4 ознаки усвідомлених почуттів

Як залучити чоловіка в своє життя?

5 дивовижних якостей, які роблять жінку чарівною

7 речей, які жінка може робити ротом

Як завоювати чоловіка за 90 днів?

Як думає чоловік, коли зустрічає "свою єдину"?

Як правильно просити чоловіка?

Як вести себе з чоловіком в ліжку. 5 основних правил?

Як закохати в себе в чоловіка?

Як зробити приємність чоловікові?

10 смс, які дають зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікам

5 золотих істин, як зрозуміти чоловіка

16 безцінних прикладів, як робити компліменти чоловікові

19 приємних смс коханому чоловікові

11 тверджень закоханого чоловіка або як зрозуміти, що чоловік закоханий

Як спокусити чоловіка? 4 способи, які тебе здивують

19 приємних СМС коханому чоловікові


Спробуй згадати найщасливіші моменти в своїх відносинах з коханим. Чому ти була щаслива? Чи було це пов'язано з тим, що ви з ним просто проводили разом багато щасливих годин? Або причиною тому були всі ті дрібниці, який він робив для тебе? Його слова і вчинки, які дозволяли тобі відчувати себе коханою, важливою для нього. Такі, як власноруч приготувати на вечерю твоє улюблене блюдо або замовити на вечір столик в улюбленому ресторані на двох і влаштувати романтичне побачення. Або організувати тобі день відпочинку і насолод, замовивши спа-послуги, масаж і обгортання водоростями. По справжньому успішні і щасливі відносини як раз і складаються з подібних моментів - щирих, несподіваних, зворушливих. Але що, якщо подібних проявів уваги з його боку стає все менше з кожним днем? Можливо, справа в тому, що ти не відповідаєш йому подібними взаємними діями. Чи не дякуєш і щиро не радієш його проявів турботи і любові по відношенню до тебе. Чоловікові важливо знати, що ти щаслива поруч з ним.

Отже, з чого б тобі почати? Що написати коханому чоловікові в СМС?

Моя пропозиція - почни з самого простого, з любовні СМС чоловікові, кожне з яких може позитивно вплинути на ваші стосунки. До речі, на тренінгах, які я проводжу, практикується відправка «правильних» СМС чоловікові прямо із залу. Результат не змушує себе довго чекати)

Ті, хто їх відвідують, знають, що одна з моїх рекомендацій - починати повідомлення з обігу по імені, не використовуючи при цьому ототожнення і зменшувально-пестливі слова на кшталт «зайчик, малюк, ведмежа, пірожуля» і т. П. Як приклад одного з приємних СМС чоловікові, який точно йому сподобається, якщо останнім часом ти була дуже зайнята:

«Дорогий Сергій, прости мене за те, що я так мало уваги приділяла тобі останнім часом. Дякую тобі за те, що ти ... (пишемо те, що він конкретно зробив). Мені було дуже приємно! А я обіцяю виправитися ».

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові.

А тепер пропоную твоїй увазі 19 шаблонів, які в комбінації з вищевказаної рекомендацією в будь-якій ситуації допоможуть відправляти безпрограшні СМС коханому чоловікові

 1. Люблю твій (твоє, твої) ...

Чи існують ті люди, яким не подобається отримувати компліменти? Коли пишеш еротичні або романтичні СМС коханому чоловікові, вказуй щось конкретне і не дуже банальне замість трикрапки: сексуальний голос, накачаний біцепс, томний погляд і т. Д.

 1. Ти самий ... в цьому світі!

Прояви фантазію щодо пропуску, який потрібно заповнити, відправляючи подібні любовні СМС коханому: добрий, турботливий, ніжний, веселий, любить, кращий.

 1. Бажаю удачі - ти будеш на висоті! Я в тебе вірю.

Подібне СМС чоловікові доречно відправити, коли він готується взяти участь в якомусь важливому подію (захист диплома, доповідь на конференції, важливі переговори на роботі). Це, здається досить банальним, коротке повідомлення може показати, як ти віриш в його можливості.

 1. Просто сиджу тут і думаю про тебе

Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо».
Відправ це СМС коханому чоловікові, а через кілька хвилин навздогін щось на кшталт: «Просто почула нашу пісню по радіо»

 1. Сумую за тобою

Занадто банально? Тоді д Обава невелике уточнення: скучаю по твоєму голосу, запаху, дотиків, сильним обіймам.

 1. Я так рада, що ти є в моєму житті

Якщо в цьому СМС коханому чоловікові додати рядок, що починається з «тому що ...», можеш розраховувати на особливо пристрасний поцілунок при наступній зустрічі.

 1. Вибач мене, таку) ...

Наприклад, якщо ти дуже затрималася, напиши йому «Вибач мене, таку. Я спізнююся і не зможу прийти вчасно ». Не примушуй його годинами очікувати твого приходу, сообщай, якщо не встигаєш до домовленостей часу.

Такі повідомлення дають зрозуміти, що ти цінуєш його час, а отже, поважаєш його самого.

 1. У мене є невеликий сюрприз для тебе ...

Не тільки діти люблять сюрпризи. Дорослі чоловіки теж божеволіють від всяких несподіваних штучок. Подібна спонтанність є джерелом життєвої сили для довгострокових відносин.

 1. Спасибі / дякую за те, що допоміг мені / що потішив мене ...

Сніданком у ліжко, подарунком, вдень без домашніх турбот, завантаженої новою серією мого улюбленого серіалу. Показовий вдячність за будь-які подібні вчинки свого чоловіка.

 1. Ти мені потрібен.

Відправляти подібне СМС хлопцю можна, якщо у вас вже сформувалися серйозні відносини , Він знає про твої почуття. Чоловікові важливо відчувати себе потрібним. Це буде для нього приємним нагадуванням.

 1. Ти кращий, тому що ...!

Кожен час від часу потребує похвали. А якщо при цьому ще й приємна причина вказується, таке СМС чоловікові має подвійний ефект.

Погодься, отримати повідомлення «Ти найкращий, тому що робиш чудовий еротичний масаж»

 1. Солодких снів. Я засинаю з думками про тебе ...

Якщо зазвичай ви спите в одному ліжку, але по якихось обставин знаходитесь далеко один від одного, відправ ніжне СМС коханому чоловікові з цим простеньким текстом і це створює ефект твого присутності з ним поруч.

 1. Гарного тобі дня, мій герой!

Вся хитрість любовних СМС чоловікові полягає у вказівці тимчасового проміжку, який у нього повинен бути хорошим. Тим самим ти натякаєш на те, що після гарного дня, його може очікувати ще кращий вечір!

 1. Вибач ... Давай перенесемо наші плани на / я хотіла б попросити перенести наші плани ...

Людям, які люблять один одного не потрібні тисячі слів, щоб висловити своє співчуття про те, чого вони не можуть виконати. Просто вибачся, якщо плани порушилися з твоєї вини.

 1. Чи можу я тобі допомогти?

Або навіть краще: «Дозволь мені подбати про ...». Навіть найменша допомога в черговий раз нагадає йому про те, як він важливий для тебе. Особливо якщо це стосується невеликих побутових моментів, які відволікають чоловіка від його глобальної мети. Наприклад, погладити його сорочку або зробити каву.

 1. Обережніше! Ти граєш з вогнем!

Подібне повідомлення можна відправити, коли ви сидите за святковим столом з певною кількістю гостей, і він надає незначні знаки уваги іншим жінкам.

 1. Перестань бути таким чудовим!

Або ж: класним, сексуальним, дивним. Незважаючи на начебто докір, підтекст виходить дуже навіть приємний.

 1. Хочеш розповім секрет?

Відправ це СМС чоловікові, витримай паузу або дочекайся ствердної відповіді і відійшли фразу на зразок: «Ніяк не можу викинути з голови вчорашній вечір / ніч з тобою!».

 1. Хочу тебе!

Багато СМС коханому можуть допомогти йому стрепенутися і порушити чоловіка протягом дня. Але це повідомлення однозначно призведе його фантазію в дію і змусить серце шалено калатати в передчутті.

Чим тобі ще допомогти?

Ось кілька простих, але важливих СМС коханому чоловікові на ніч або замість «доброго ранку», яких повинно вистачити на досить тривалий час. Використовуючи їх, ти зможеш показати чоловікові, що постійно думаєш про нього.

Ще краще розібратися в собі допоможуть статті:

Особливо важливою для нього буде твоя підтримка. А подяки за вчинені ним, нехай навіть незначні вчинки, можуть істотно побалувати його его.

Крім того, нагадування про себе у вигляді подібних СМС надасть і зворотний ефект - він буде більше думати про тебе, і це позитивним чином відіб'ється на ваших відносинах.

Є міф, що не треба визнаватися чоловікові в симпатії, він сам повинен робити перший крок, перший крок ні в якому разі не роби. Ось коли тебе хтось вибере, тоді і ти його вибереш. А першою не треба нікого вибирати. І мені це подобається, тому що багато дівчат так думають. Це для них дуже страшно зробити перший крок. А ось забезпечувати чоловіка, коли він живе за її рахунок, коли він альфонс, коли він лежить на дивані, не може забезпечити дітей - це нормально. Але перший крок - ні, ти що. Тому, якщо ти хочеш нормального чоловіка, ти повинна вміти вимовляти цю фразу або хоча б писати її в соціальних мережах: «Привіт, ти мені сподобався», «Привіт, ти мені сподобався як чоловік», «Привіт, ти мені цікавий як чоловік». Це перша фраза, запиши її собі, і, звичайно ж, спробуй. Прямо зараз ти її можеш застосувати десь в соцмережах, в смс, в месенджері, в Вайбере.

Спробуй прямо зараз відправити одне з подібних СМС чоловікові, якщо ти дійсно хочеш кращих відносин . Йому буде дійсно приємно. Якщо можеш, отпишись в коментарях про його реакції. Це буде цікаво дізнатися!

Читай топові матеріали мого блогу:

Як маніпулювати чоловіком?

Психологія відносин з одруженим чоловіком

Які жінки подобаються чоловікам?

9 питань, які піднімають відносини жінки і чоловіки на новий рівень

Психологія відносин в парі: 4 ознаки усвідомлених почуттів

Як залучити чоловіка в своє життя?

5 дивовижних якостей, які роблять жінку чарівною

7 речей, які жінка може робити ротом

Як завоювати чоловіка за 90 днів?

Як думає чоловік, коли зустрічає "свою єдину"?

Як правильно просити чоловіка?

Як вести себе з чоловіком в ліжку. 5 основних правил?

Як закохати в себе в чоловіка?

Як зробити приємність чоловікові?

10 смс, які дають зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікам

5 золотих істин, як зрозуміти чоловіка

16 безцінних прикладів, як робити компліменти чоловікові

19 приємних смс коханому чоловікові

11 тверджень закоханого чоловіка або як зрозуміти, що чоловік закоханий

Як спокусити чоловіка? 4 способи, які тебе здивують

Чому ти була щаслива?
Чи було це пов'язано з тим, що ви з ним просто проводили разом багато щасливих годин?
Або причиною тому були всі ті дрібниці, який він робив для тебе?
Але що, якщо подібних проявів уваги з його боку стає все менше з кожним днем?
Отже, з чого б тобі почати?
Що написати коханому чоловікові в СМС?
Чи існують ті люди, яким не подобається отримувати компліменти?
Чи можу я тобі допомогти?
Хочеш розповім секрет?
Чим тобі ще допомогти?

Новости