Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

15 порад для роботи на Mac, які полегшують життя. Частина 2 | KV.by

 1. 15 порад для роботи на Mac, які полегшують життя. Частина 2 За чудовим гірським пейзажем, встановленим...
 2. 2. Перейменування групи з декількох файлів
 3. 3. Відправлення та отримання SMS-повідомлень на Mac
 4. 4. Використання Mac в якості бездротової точки доступу
 5. 5. Присвоєння імені груповим чатах
 6. 6. Запис зображення з екрану пристрою iPhone і iPad
 7. 8. Перейменування, копіювання і відновлення файлів
 8. 9. Перемикання між різними джерелами звуку прямо з рядка меню
 9. 10. Збереження будь-яких файлів в iCloud Drive
 10. 11. Швидкий пошук на сайтах
 11. 12. Закрити вкладки, які залишилися відкритими на інших пристроях
 12. 13. Поділитися контактами або їх певними деталями
 13. 14. Підключення до інтернету за допомогою iPhone
 14. 15. Друк на найближчому доступному принтері
 15. 15 порад для роботи на Mac, які полегшують життя. Частина 2
 16. 1. Отримання віддаленого доступу до чиєї-небудь екрану
 17. 2. Перейменування групи з декількох файлів
 18. 3. Відправлення та отримання SMS-повідомлень на Mac
 19. 4. Використання Mac в якості бездротової точки доступу
 20. 5. Присвоєння імені груповим чатах
 21. 6. Запис зображення з екрану пристрою iPhone і iPad
 22. 8. Перейменування, копіювання і відновлення файлів
 23. 9. Перемикання між різними джерелами звуку прямо з рядка меню
 24. 10. Збереження будь-яких файлів в iCloud Drive
 25. 11. Швидкий пошук на сайтах
 26. 12. Закрити вкладки, які залишилися відкритими на інших пристроях
 27. 13. Поділитися контактами або їх певними деталями
 28. 14. Підключення до інтернету за допомогою iPhone
 29. 15. Друк на найближчому доступному принтері
 30. 15 порад для роботи на Mac, які полегшують життя. Частина 2
 31. 1. Отримання віддаленого доступу до чиєї-небудь екрану
 32. 2. Перейменування групи з декількох файлів
 33. 3. Відправлення та отримання SMS-повідомлень на Mac
 34. 4. Використання Mac в якості бездротової точки доступу
 35. 5. Присвоєння імені груповим чатах
 36. 6. Запис зображення з екрану пристрою iPhone і iPad
 37. 8. Перейменування, копіювання і відновлення файлів
 38. 9. Перемикання між різними джерелами звуку прямо з рядка меню
 39. 10. Збереження будь-яких файлів в iCloud Drive
 40. 11. Швидкий пошук на сайтах
 41. 12. Закрити вкладки, які залишилися відкритими на інших пристроях
 42. 13. Поділитися контактами або їх певними деталями
 43. 14. Підключення до інтернету за допомогою iPhone
 44. 15. Друк на найближчому доступному принтері

15 порад для роботи на Mac, які полегшують життя. Частина 2

За чудовим гірським пейзажем, встановленим за замовчуванням в якості заставки на робочому столі вашого Mac, криється операційна система, оснащена зручним призначеним для користувача інтерфейсом. Розібратися в ній набагато простіше, ніж ви думаєте. Сподіваємося, наступні 15 рад дозволять вам по-справжньому «подружитися» з Mac від Apple.

1. Отримання віддаленого доступу до чиєї-небудь екрану

Один з найпростіших способів отримати доступ до чийогось екрану або навіть проконтролювати чийсь Mac за допомогою інтернету (дуже корисно в разі, коли ви намагаєтеся допомогти комусь із родичів розібратися в девайсе або полагодити його) - це знайти за допомогою Spotlight опцію «Загальний екран», після чого ввести в поле Apple ID ту людину, до чиєї екрану планується отримати доступ.

Якщо раптом з якоїсь причини вам це не вдається, то попросіть власника девайса, щоб він знайшов «Системні налаштування» на панелі iCloud і включив доступ до функції «Загальний екран». Після цього йому буде запропоновано надати вам дозвіл на перегляд його екрану. Ця людина також може надати вам можливість дистанційно керувати своєю мишею і клавіатурою, клацнувши по значку «Загальний доступ» в рядку меню.

Ця людина також може надати вам можливість дистанційно керувати своєю мишею і клавіатурою, клацнувши по значку «Загальний доступ» в рядку меню

2. Перейменування групи з декількох файлів

У попередніх Yosemite версіях для того, щоб перейменувати групу файлів, необхідно було або завантажувати додаткове програмне забезпечення, або використовувати скрипт, генерований в Automator або AppleScript. Тепер же ви можете просто відзначити необхідну групу файлів, після чого вибрати «Перейменувати», клацнувши правою кнопкою миші для виведення контекстного меню, або ж здійснити перейменування за допомогою кнопки «Параметри».

Після цього ви можете додати, перемістити текст або змінити формат файлу.

3. Відправлення та отримання SMS-повідомлень на Mac

Коли хтось відправляє на ваш iPhone SMS-ку, під якою ми розуміємо текстове повідомлення, що пересилається з одного телефону на інший, то це повідомлення з'являється в зеленому спливаючому вікні (а не в синьому, як у випадку з iMessage). До виходу Yosemite відповідь на таке повідомлення можна було відправити тільки з iPhone. Тепер же текстові повідомлення можна налаштувати таким чином, щоб вони приходили також і на ваш Mac, і при цьому з нього ж можна було відповідати на SMS-повідомлення.

Для цього на вашому iPhone повинна бути встановлена ​​iOS 8.1 і повинен бути виконаний вхід з використанням того ж ідентифікатора Apple ID. Також до вашого ідентифікатора повинен бути прив'язаний номер телефону, з якого ви хочете переадресовувати повідомлення. При наявності всіх цих умов виберіть «Налаштування» в меню «Повідомлення», а потім натисніть «Облікові записи», після чого виберіть обліковий запис вашого телефону.

4. Використання Mac в якості бездротової точки доступу

Завдяки функції «Загальний доступ» ви можете не тільки надати комусь можливість віддалено бачити ваш екран, а й поділитися своїм мережевим підключенням з іншими людьми, що знаходяться недалеко від вас. Якщо у вас з якихось причин немає бездротового маршрутизатора, але ваш Mac підключений до локальної мережі через Ethernet - відмінним рішенням для вас стане опція «Загальний доступ до Інтернету для кількох девайсів».

Для цього вам необхідно перейти в розділ «Налаштування», після чого вибрати опцію «Загальний доступ», а потім перейти до відкривається списку «Поділитися своїм підключенням з: ...», де слід зазначити джерело мережевого підключення, яке ви плануєте розділити. Далі виберіть «Для комп'ютерів з використанням Wi-Fi» у відповідному меню.

Далі виберіть «Для комп'ютерів з використанням Wi-Fi» у відповідному меню

5. Присвоєння імені груповим чатах

Якщо вам доводиться використовувати в iMessage кілька груп для обміну повідомленнями, то в них можна з легкістю заплутатися - особливо в тому випадку, якщо вам часто доводиться брати участь в декількох бесідах, що стосуються як особистих, так і робочих справ. Але з виходом ОС Yosemite у вас з'явилася можливість присвоїти ім'я групового чату. Для цього виберіть груповий діалог і натисніть «Деталі» в правому верхньому кутку, після чого введіть в верхню частину панелі ім'я групи.

Можливо, ви будете використовувати подібні групові бесіди для виняткових випадків, наприклад, «Фінал Кубка на цих вихідних» або «Обговорення промо-кампанії для випуску нового продукту». Або ж станете сприймати створену групу як стара-доброї чат-кімнати, в яку ви і ваші друзі будете заходити регулярно, щоб просто поговорити.

6. Запис зображення з екрану пристрою iPhone і iPad

У новій операційній системі Yosemite ви можете записувати все, що відбувається на екрані вашого iPhone, iPad або iPod touch. Це вкрай зручно не тільки для розробників, які можуть демонструвати розроблені ними програми та ігри, а й для пересічних користувачів, які можуть записати посібники або навіть зберегти будь-якої баг, що допоможе компанії або розробнику його виправити.

Щоб використовувати цю функцію, вам потрібно просто підключити iOS-пристрій через кабель до вашого Mac, після чого запустити QuickTime Player. Потім слід вибрати «Новий відеозапис» в рядку меню Apple. У новому вікні натисніть на значок поруч з кнопкою запису і в розділі «Камера» виберіть ваш iOS-девайс. В цьому ж меню ви можете вибрати запис звуку за допомогою вбудованого або зовнішнього мікрофона, або ж включити запис тих звуків, які відтворює саме iOS-пристрій. Для початку запису натисніть на червону кнопку, для припинення - на чорну.

7. Спільні покупки всією сім'єю

За допомогою функції «Сімейні покупки» (можна включити максимум шість чоловік), доступною в рамках опції «Сімейний доступ», ви можете розділити всі вчинені покупки з іншими членами сім'ї. Організатор оплачує всі покупки, йому ж приходять повідомлення, якщо хтось із членів сім'ї вирішив зробити покупку за допомогою його карти. При цьому організатор може, само собою, як підтвердити покупку, так і відмовити в ній. Крім цього, можна побачити місце розташування інших членів сім'ї, а також створити сімейний альбом.

Включити «Сімейний доступ» вкрай просто. Перейдіть на вкладку «Системні налаштування», увімкнітьАрхів «Сімейний доступ» і слідуйте подальшим вказівкам.

8. Перейменування, копіювання і відновлення файлів

В OS X Lion компанія Apple представила кілька нових функцій для роботи з файлами, а також нове меню, в якому ці функції заховані. Щоб отримати до нього доступ, відкрийте документ і наведіть курсор на його ім'я, після чого дочекайтеся появи маленької чорної стрілочки в правому куті.

Натискання на цю стрілочку і відкриє меню з новими функціями. До речі, найбільш корисними з них будуть перейменування і копіювання файлів. Ви також можете захистити файл від подальшого редагування, перемістити або змінити його налаштування таким чином, щоб він зберігався не тільки на вашому жорсткому диску, але і на iCloud.

Одна з найцікавіших функцій - це можливість повернутися до попередньої версії файлу. Для цього ви можете вибрати більш стару версію зі списку або натиснути «Переглянути всі версії». У другому випадку минулі версії файлу будуть представлені відповідно до часу їх редагування, так що ви зможете перегорнути всі доступні версії і порівняти їх з нинішніми файлом.

9. Перемикання між різними джерелами звуку прямо з рядка меню

Якщо у вас є підключення до вашого Mac навушники або динаміки, а також встановлена ​​гарнітуру або мікрофон, то вам, можливо, захочеться з легкістю перемикатися між різними аудіовходами і виходами. Для цього зовсім необов'язково кожен раз переходити в «Системні налаштування».

Утримуючи кнопку «Option», натисніть на кнопку гучності в рядку меню. Вам буде виведений список з усіма доступними аудіовходами і виходами, з якого ви можете вибрати необхідний. Однак варто враховувати, що одночасно буде показуватися не надто велика кількість варіантів.

10. Збереження будь-яких файлів в iCloud Drive

Раніше зберігати файли в iCloud можна було тільки за допомогою спеціальних додатків, таких як, наприклад, додаток iWork від компанії Apple. Але в macOS Sierra ми отримали покращений iCloud Drive.

Тепер ми можемо помістити будь-які файли на Робочий стіл або в папку «Документи», а ці файли і папки будуть автоматично синхронізовані. Ви можете продовжувати і далі використовувати сторонні додатки, які будуть створювати власні папки для синхронізації, і одночасно з цим абсолютно простим чином переносити файли відразу в iCloud Drive з Робочого столу або «Документів».

Для подібного виду синхронізації з вашим Maс на ньому повинен бути здійснений вхід в ваш Apple ID і включений доступ до функції iCloud Drive. Ваші файли також будуть доступні у вашому акаунті на сайті icloud.com.

11. Швидкий пошук на сайтах

Після виходу Yosemite в Safari з'явилася відмінна, але чомусь недооцінена функція: тепер ви можете здійснювати швидкий пошук на певних сайтах прямо з пошукового рядка Safari.

Ось як це працює: скажімо, ви переходите на amazon.com і вводите в пошуковий рядок запит «MacBook». Далі ваш запит перенаправляється на новий URL-адресу, який виглядає наступним чином: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Daps&field-keywords=macbook.

Тепер, коли Safari бачить цей URL-адресу, вона - також, як і ми з вами - розуміє, що це пошуковий запит. І якщо в цей раз ви захочете пошукати на тому ж сайті «iMac» замість «MacBook», то замість того, щоб перенаправити вас очікувати, поки завантажиться домашня сторінка amazon.com, пошукова система Safari відразу ж перешле вас: http: // www .amazon.com / s / ref = nb_sb_noss_2? url = search-alias% 3Daps & field-keywords = imac.

Помітили, що змінилося останнє слово в URL-адресу? Все, що вам потрібно зробити для цього, це ввести «amazon iMac» в пошуковий рядок Safari, після чого одним з готових варіантів переходу вам буде запропоновано «Шукати imac на amazon.com». Клікнувши на даний варіант, ви будете перенаправлені прямо до результатів пошуку товару на Amazon.

Однак, щоб дана функція працювала, а Safari дізнавалася запит для певного сайту, перед цим вам необхідно хоча б раз зробити пошук на цьому сайті. Якщо після цього ви зайдете в «Налаштування Safari», то побачите цей сайт в розділі «Пошук».

Навіть можете ввести тільки частину назви бажаного сайту. Так, наприклад, якщо ви хоча б раз шукали щось на «Вікіпедії» - введіть «Вікі apple» і побачите готовий запит, який перенаправляє вас на сторінку «Вікіпедії» для пошуку інформації про «apple».

12. Закрити вкладки, які залишилися відкритими на інших пристроях

Іноді трапляється так, що ви даєте колезі свій iPad, на якому може бути відкрита вкладка з вашою особистою інформацією. Або ж вам набагато простіше відкрити ваш Mac і вже на ньому закрити величезна кількість вкладок, ніж намагатися це зробити на своєму iOS-девайс. В такому випадку ми хочемо нагадати вам, що після виходу Yosemite ви можете закривати вкладки, відкриті на будь-якому пристрої, який підключено до вашого Apple ID, в браузері Safari.

Клацніть на значок двох перетинають один одного квадратів в браузері Safari (або виберіть «Показати всі вкладки» в меню «Вид»), і ви побачите всі відкриті вкладки на всіх ваших пристроях. Наведіть покажчик миші на будь-яку з вкладок, і ви побачите кнопку закриття, по якій можна клікнути. Це також працює, якщо закривати вкладки, відкриті на Mac, з iOS-девайса: проведіть по екрану справа наліво на вкладці «Хмара» і натисніть «Видалити», після чого ця вкладка буде закрита на Mac.

13. Поділитися контактами або їх певними деталями

Ви можете без жодних проблем послати кому-то свої контактні дані декількома способами. Наприклад, можна по-старому перетягнути картку контакту з папки «Контакти» і прикріпити її до посилається електронного листа. Або, наприклад, після виходу Yosemite це можна зробити за допомогою команди «Поділитися». Правда, з цією командою можуть виникнути деякі проблеми, якщо в контактній картці є якась особиста інформація, якою ви б не хотіли ділитися при пересиланні.

Так, припустимо, на своєму iPhone ви визначили один з контактів, як вашу дружину, тому можете просто сказати телефону «Пішли повідомлення моїй дружині» без спеціального уточнення імені контакту.

Так, припустимо, на своєму iPhone ви визначили один з контактів, як вашу дружину, тому можете просто сказати телефону «Пішли повідомлення моїй дружині» без спеціального уточнення імені контакту

Тепер ви хочете переслати контакти вашої дружини комусь, але при цьому частина особистої інформації з міркувань безпеки хочете зберегти в таємниці. Зробити це стало вкрай просто. Перейдіть в «Налаштування контактів», клікніть по панелі «vCard», після чого встановіть прапорець на опції «Дозволити редагування моєї картки». Тепер, коли ви перейдете в «Налаштування моєї картки» в «Контактах» і натиснете «Редагувати», вам буде виведена вся інформація з рядом прапорців, якими ви можете відзначити бажані для відправки пункти.

14. Підключення до інтернету за допомогою iPhone

Одна з доступних в iPhone функцій - це роздача широкосмугового мобільного 3G- або 4G-інтернету інших пристроїв (за наявності дозволу на те оператора вашої мережі), що дозволяє вам отримати доступ до інтернету для вашого Mac, де б ви не знаходилися. Існує три способи підключити Mac до інтернет-роздачі з вашого iPhone: Wi-Fi, Bluetooth і USB.

Для початку перейдіть в меню «Налаштування iPhone», виберіть функцію «Режим модема» і включіть її. Якщо хочете підключитися за допомогою Wi-Fi - знайдіть на вашому Mac Wi-Fi-мережу, створену вашим айфоном, виділіть її та введіть пароль, який буде показаний на екрані вашого телефону.

Щоб підключитися через USB, підключіть iPhone до вашого Mac, після чого на екран буде виведено розділ «Мережа» з «Системних параметрів». У цьому розділі ви можете вибрати iPhone, до мережі якого хочете підключитися.

Для Bluetooth-з'єднання включите Bluetooth на обох пристроях і підключіть їх один до одного. Вікно з параметрами з'єднання можна знайти в розділі «Системні налаштування»> «Мережа».

15. Друк на найближчому доступному принтері

Іноді може вкрай дратувати ситуація, коли ви поспішаєте, а вам доводиться терпляче чекати, поки хтось роздрукує величезний документ. Тому, якщо у вас є доступ до більш ніж одного принтера - для мінімізації витраченого часу створіть Пул принтерів (Printer Pool). Для цього треба зайти в «Системні налаштування» і натисніть «Друк і факс» (або «Принтери і Сканери» для останніх версій OS X).

Після цього ви можете вибрати створений Пул як пріоритетний варіант замість якогось певного принтера, і якщо один з принтерів, включених в Пул, буде використовуватися в той момент, коли вам потрібно буде щось роздрукувати, то ваш Mac автоматично пошле документ на найближчий вільний принтер.

15 порад для роботи на Mac, які полегшують життя. Частина 2

За чудовим гірським пейзажем, встановленим за замовчуванням в якості заставки на робочому столі вашого Mac, криється операційна система, оснащена зручним призначеним для користувача інтерфейсом. Розібратися в ній набагато простіше, ніж ви думаєте. Сподіваємося, наступні 15 рад дозволять вам по-справжньому «подружитися» з Mac від Apple.

1. Отримання віддаленого доступу до чиєї-небудь екрану

Один з найпростіших способів отримати доступ до чийогось екрану або навіть проконтролювати чийсь Mac за допомогою інтернету (дуже корисно в разі, коли ви намагаєтеся допомогти комусь із родичів розібратися в девайсе або полагодити його) - це знайти за допомогою Spotlight опцію «Загальний екран», після чого ввести в поле Apple ID ту людину, до чиєї екрану планується отримати доступ.

Якщо раптом з якоїсь причини вам це не вдається, то попросіть власника девайса, щоб він знайшов «Системні налаштування» на панелі iCloud і включив доступ до функції «Загальний екран». Після цього йому буде запропоновано надати вам дозвіл на перегляд його екрану. Ця людина також може надати вам можливість дистанційно керувати своєю мишею і клавіатурою, клацнувши по значку «Загальний доступ» в рядку меню.

Ця людина також може надати вам можливість дистанційно керувати своєю мишею і клавіатурою, клацнувши по значку «Загальний доступ» в рядку меню

2. Перейменування групи з декількох файлів

У попередніх Yosemite версіях для того, щоб перейменувати групу файлів, необхідно було або завантажувати додаткове програмне забезпечення, або використовувати скрипт, генерований в Automator або AppleScript. Тепер же ви можете просто відзначити необхідну групу файлів, після чого вибрати «Перейменувати», клацнувши правою кнопкою миші для виведення контекстного меню, або ж здійснити перейменування за допомогою кнопки «Параметри».

Після цього ви можете додати, перемістити текст або змінити формат файлу.

3. Відправлення та отримання SMS-повідомлень на Mac

Коли хтось відправляє на ваш iPhone SMS-ку, під якою ми розуміємо текстове повідомлення, що пересилається з одного телефону на інший, то це повідомлення з'являється в зеленому спливаючому вікні (а не в синьому, як у випадку з iMessage). До виходу Yosemite відповідь на таке повідомлення можна було відправити тільки з iPhone. Тепер же текстові повідомлення можна налаштувати таким чином, щоб вони приходили також і на ваш Mac, і при цьому з нього ж можна було відповідати на SMS-повідомлення.

Для цього на вашому iPhone повинна бути встановлена ​​iOS 8.1 і повинен бути виконаний вхід з використанням того ж ідентифікатора Apple ID. Також до вашого ідентифікатора повинен бути прив'язаний номер телефону, з якого ви хочете переадресовувати повідомлення. При наявності всіх цих умов виберіть «Налаштування» в меню «Повідомлення», а потім натисніть «Облікові записи», після чого виберіть обліковий запис вашого телефону.

4. Використання Mac в якості бездротової точки доступу

Завдяки функції «Загальний доступ» ви можете не тільки надати комусь можливість віддалено бачити ваш екран, а й поділитися своїм мережевим підключенням з іншими людьми, що знаходяться недалеко від вас. Якщо у вас з якихось причин немає бездротового маршрутизатора, але ваш Mac підключений до локальної мережі через Ethernet - відмінним рішенням для вас стане опція «Загальний доступ до Інтернету для кількох девайсів».

Для цього вам необхідно перейти в розділ «Налаштування», після чого вибрати опцію «Загальний доступ», а потім перейти до відкривається списку «Поділитися своїм підключенням з: ...», де слід зазначити джерело мережевого підключення, яке ви плануєте розділити. Далі виберіть «Для комп'ютерів з використанням Wi-Fi» у відповідному меню.

Далі виберіть «Для комп'ютерів з використанням Wi-Fi» у відповідному меню

5. Присвоєння імені груповим чатах

Якщо вам доводиться використовувати в iMessage кілька груп для обміну повідомленнями, то в них можна з легкістю заплутатися - особливо в тому випадку, якщо вам часто доводиться брати участь в декількох бесідах, що стосуються як особистих, так і робочих справ. Але з виходом ОС Yosemite у вас з'явилася можливість присвоїти ім'я групового чату. Для цього виберіть груповий діалог і натисніть «Деталі» в правому верхньому кутку, після чого введіть в верхню частину панелі ім'я групи.

Можливо, ви будете використовувати подібні групові бесіди для виняткових випадків, наприклад, «Фінал Кубка на цих вихідних» або «Обговорення промо-кампанії для випуску нового продукту». Або ж станете сприймати створену групу як стара-доброї чат-кімнати, в яку ви і ваші друзі будете заходити регулярно, щоб просто поговорити.

6. Запис зображення з екрану пристрою iPhone і iPad

У новій операційній системі Yosemite ви можете записувати все, що відбувається на екрані вашого iPhone, iPad або iPod touch. Це вкрай зручно не тільки для розробників, які можуть демонструвати розроблені ними програми та ігри, а й для пересічних користувачів, які можуть записати посібники або навіть зберегти будь-якої баг, що допоможе компанії або розробнику його виправити.

Щоб використовувати цю функцію, вам потрібно просто підключити iOS-пристрій через кабель до вашого Mac, після чого запустити QuickTime Player. Потім слід вибрати «Новий відеозапис» в рядку меню Apple. У новому вікні натисніть на значок поруч з кнопкою запису і в розділі «Камера» виберіть ваш iOS-девайс. В цьому ж меню ви можете вибрати запис звуку за допомогою вбудованого або зовнішнього мікрофона, або ж включити запис тих звуків, які відтворює саме iOS-пристрій. Для початку запису натисніть на червону кнопку, для припинення - на чорну.

7. Спільні покупки всією сім'єю

За допомогою функції «Сімейні покупки» (можна включити максимум шість чоловік), доступною в рамках опції «Сімейний доступ», ви можете розділити всі вчинені покупки з іншими членами сім'ї. Організатор оплачує всі покупки, йому ж приходять повідомлення, якщо хтось із членів сім'ї вирішив зробити покупку за допомогою його карти. При цьому організатор може, само собою, як підтвердити покупку, так і відмовити в ній. Крім цього, можна побачити місце розташування інших членів сім'ї, а також створити сімейний альбом.

Включити «Сімейний доступ» вкрай просто. Перейдіть на вкладку «Системні налаштування», увімкнітьАрхів «Сімейний доступ» і слідуйте подальшим вказівкам.

8. Перейменування, копіювання і відновлення файлів

В OS X Lion компанія Apple представила кілька нових функцій для роботи з файлами, а також нове меню, в якому ці функції заховані. Щоб отримати до нього доступ, відкрийте документ і наведіть курсор на його ім'я, після чого дочекайтеся появи маленької чорної стрілочки в правому куті.

Натискання на цю стрілочку і відкриє меню з новими функціями. До речі, найбільш корисними з них будуть перейменування і копіювання файлів. Ви також можете захистити файл від подальшого редагування, перемістити або змінити його налаштування таким чином, щоб він зберігався не тільки на вашому жорсткому диску, але і на iCloud.

Одна з найцікавіших функцій - це можливість повернутися до попередньої версії файлу. Для цього ви можете вибрати більш стару версію зі списку або натиснути «Переглянути всі версії». У другому випадку минулі версії файлу будуть представлені відповідно до часу їх редагування, так що ви зможете перегорнути всі доступні версії і порівняти їх з нинішніми файлом.

9. Перемикання між різними джерелами звуку прямо з рядка меню

Якщо у вас є підключення до вашого Mac навушники або динаміки, а також встановлена ​​гарнітуру або мікрофон, то вам, можливо, захочеться з легкістю перемикатися між різними аудіовходами і виходами. Для цього зовсім необов'язково кожен раз переходити в «Системні налаштування».

Утримуючи кнопку «Option», натисніть на кнопку гучності в рядку меню. Вам буде виведений список з усіма доступними аудіовходами і виходами, з якого ви можете вибрати необхідний. Однак варто враховувати, що одночасно буде показуватися не надто велика кількість варіантів.

10. Збереження будь-яких файлів в iCloud Drive

Раніше зберігати файли в iCloud можна було тільки за допомогою спеціальних додатків, таких як, наприклад, додаток iWork від компанії Apple. Але в macOS Sierra ми отримали покращений iCloud Drive.

Тепер ми можемо помістити будь-які файли на Робочий стіл або в папку «Документи», а ці файли і папки будуть автоматично синхронізовані. Ви можете продовжувати і далі використовувати сторонні додатки, які будуть створювати власні папки для синхронізації, і одночасно з цим абсолютно простим чином переносити файли відразу в iCloud Drive з Робочого столу або «Документів».

Для подібного виду синхронізації з вашим Maс на ньому повинен бути здійснений вхід в ваш Apple ID і включений доступ до функції iCloud Drive. Ваші файли також будуть доступні у вашому акаунті на сайті icloud.com.

11. Швидкий пошук на сайтах

Після виходу Yosemite в Safari з'явилася відмінна, але чомусь недооцінена функція: тепер ви можете здійснювати швидкий пошук на певних сайтах прямо з пошукового рядка Safari.

Ось як це працює: скажімо, ви переходите на amazon.com і вводите в пошуковий рядок запит «MacBook». Далі ваш запит перенаправляється на новий URL-адресу, який виглядає наступним чином: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Daps&field-keywords=macbook.

Тепер, коли Safari бачить цей URL-адресу, вона - також, як і ми з вами - розуміє, що це пошуковий запит. І якщо в цей раз ви захочете пошукати на тому ж сайті «iMac» замість «MacBook», то замість того, щоб перенаправити вас очікувати, поки завантажиться домашня сторінка amazon.com, пошукова система Safari відразу ж перешле вас: http: // www .amazon.com / s / ref = nb_sb_noss_2? url = search-alias% 3Daps & field-keywords = imac.

Помітили, що змінилося останнє слово в URL-адресу? Все, що вам потрібно зробити для цього, це ввести «amazon iMac» в пошуковий рядок Safari, після чого одним з готових варіантів переходу вам буде запропоновано «Шукати imac на amazon.com». Клікнувши на даний варіант, ви будете перенаправлені прямо до результатів пошуку товару на Amazon.

Однак, щоб дана функція працювала, а Safari дізнавалася запит для певного сайту, перед цим вам необхідно хоча б раз зробити пошук на цьому сайті. Якщо після цього ви зайдете в «Налаштування Safari», то побачите цей сайт в розділі «Пошук».

Навіть можете ввести тільки частину назви бажаного сайту. Так, наприклад, якщо ви хоча б раз шукали щось на «Вікіпедії» - введіть «Вікі apple» і побачите готовий запит, який перенаправляє вас на сторінку «Вікіпедії» для пошуку інформації про «apple».

12. Закрити вкладки, які залишилися відкритими на інших пристроях

Іноді трапляється так, що ви даєте колезі свій iPad, на якому може бути відкрита вкладка з вашою особистою інформацією. Або ж вам набагато простіше відкрити ваш Mac і вже на ньому закрити величезна кількість вкладок, ніж намагатися це зробити на своєму iOS-девайс. В такому випадку ми хочемо нагадати вам, що після виходу Yosemite ви можете закривати вкладки, відкриті на будь-якому пристрої, який підключено до вашого Apple ID, в браузері Safari.

Клацніть на значок двох перетинають один одного квадратів в браузері Safari (або виберіть «Показати всі вкладки» в меню «Вид»), і ви побачите всі відкриті вкладки на всіх ваших пристроях. Наведіть покажчик миші на будь-яку з вкладок, і ви побачите кнопку закриття, по якій можна клікнути. Це також працює, якщо закривати вкладки, відкриті на Mac, з iOS-девайса: проведіть по екрану справа наліво на вкладці «Хмара» і натисніть «Видалити», після чого ця вкладка буде закрита на Mac.

13. Поділитися контактами або їх певними деталями

Ви можете без жодних проблем послати кому-то свої контактні дані декількома способами. Наприклад, можна по-старому перетягнути картку контакту з папки «Контакти» і прикріпити її до посилається електронного листа. Або, наприклад, після виходу Yosemite це можна зробити за допомогою команди «Поділитися». Правда, з цією командою можуть виникнути деякі проблеми, якщо в контактній картці є якась особиста інформація, якою ви б не хотіли ділитися при пересиланні.

Так, припустимо, на своєму iPhone ви визначили один з контактів, як вашу дружину, тому можете просто сказати телефону «Пішли повідомлення моїй дружині» без спеціального уточнення імені контакту.

Так, припустимо, на своєму iPhone ви визначили один з контактів, як вашу дружину, тому можете просто сказати телефону «Пішли повідомлення моїй дружині» без спеціального уточнення імені контакту

Тепер ви хочете переслати контакти вашої дружини комусь, але при цьому частина особистої інформації з міркувань безпеки хочете зберегти в таємниці. Зробити це стало вкрай просто. Перейдіть в «Налаштування контактів», клікніть по панелі «vCard», після чого встановіть прапорець на опції «Дозволити редагування моєї картки». Тепер, коли ви перейдете в «Налаштування моєї картки» в «Контактах» і натиснете «Редагувати», вам буде виведена вся інформація з рядом прапорців, якими ви можете відзначити бажані для відправки пункти.

14. Підключення до інтернету за допомогою iPhone

Одна з доступних в iPhone функцій - це роздача широкосмугового мобільного 3G- або 4G-інтернету інших пристроїв (за наявності дозволу на те оператора вашої мережі), що дозволяє вам отримати доступ до інтернету для вашого Mac, де б ви не знаходилися. Існує три способи підключити Mac до інтернет-роздачі з вашого iPhone: Wi-Fi, Bluetooth і USB.

Для початку перейдіть в меню «Налаштування iPhone», виберіть функцію «Режим модема» і включіть її. Якщо хочете підключитися за допомогою Wi-Fi - знайдіть на вашому Mac Wi-Fi-мережу, створену вашим айфоном, виділіть її та введіть пароль, який буде показаний на екрані вашого телефону.

Щоб підключитися через USB, підключіть iPhone до вашого Mac, після чого на екран буде виведено розділ «Мережа» з «Системних параметрів». У цьому розділі ви можете вибрати iPhone, до мережі якого хочете підключитися.

Для Bluetooth-з'єднання включите Bluetooth на обох пристроях і підключіть їх один до одного. Вікно з параметрами з'єднання можна знайти в розділі «Системні налаштування»> «Мережа».

15. Друк на найближчому доступному принтері

Іноді може вкрай дратувати ситуація, коли ви поспішаєте, а вам доводиться терпляче чекати, поки хтось роздрукує величезний документ. Тому, якщо у вас є доступ до більш ніж одного принтера - для мінімізації витраченого часу створіть Пул принтерів (Printer Pool). Для цього треба зайти в «Системні налаштування» і натисніть «Друк і факс» (або «Принтери і Сканери» для останніх версій OS X).

Після цього ви можете вибрати створений Пул як пріоритетний варіант замість якогось певного принтера, і якщо один з принтерів, включених в Пул, буде використовуватися в той момент, коли вам потрібно буде щось роздрукувати, то ваш Mac автоматично пошле документ на найближчий вільний принтер.

15 порад для роботи на Mac, які полегшують життя. Частина 2

За чудовим гірським пейзажем, встановленим за замовчуванням в якості заставки на робочому столі вашого Mac, криється операційна система, оснащена зручним призначеним для користувача інтерфейсом. Розібратися в ній набагато простіше, ніж ви думаєте. Сподіваємося, наступні 15 рад дозволять вам по-справжньому «подружитися» з Mac від Apple.

1. Отримання віддаленого доступу до чиєї-небудь екрану

Один з найпростіших способів отримати доступ до чийогось екрану або навіть проконтролювати чийсь Mac за допомогою інтернету (дуже корисно в разі, коли ви намагаєтеся допомогти комусь із родичів розібратися в девайсе або полагодити його) - це знайти за допомогою Spotlight опцію «Загальний екран», після чого ввести в поле Apple ID ту людину, до чиєї екрану планується отримати доступ.

Якщо раптом з якоїсь причини вам це не вдається, то попросіть власника девайса, щоб він знайшов «Системні налаштування» на панелі iCloud і включив доступ до функції «Загальний екран». Після цього йому буде запропоновано надати вам дозвіл на перегляд його екрану. Ця людина також може надати вам можливість дистанційно керувати своєю мишею і клавіатурою, клацнувши по значку «Загальний доступ» в рядку меню.

Ця людина також може надати вам можливість дистанційно керувати своєю мишею і клавіатурою, клацнувши по значку «Загальний доступ» в рядку меню

2. Перейменування групи з декількох файлів

У попередніх Yosemite версіях для того, щоб перейменувати групу файлів, необхідно було або завантажувати додаткове програмне забезпечення, або використовувати скрипт, генерований в Automator або AppleScript. Тепер же ви можете просто відзначити необхідну групу файлів, після чого вибрати «Перейменувати», клацнувши правою кнопкою миші для виведення контекстного меню, або ж здійснити перейменування за допомогою кнопки «Параметри».

Після цього ви можете додати, перемістити текст або змінити формат файлу.

3. Відправлення та отримання SMS-повідомлень на Mac

Коли хтось відправляє на ваш iPhone SMS-ку, під якою ми розуміємо текстове повідомлення, що пересилається з одного телефону на інший, то це повідомлення з'являється в зеленому спливаючому вікні (а не в синьому, як у випадку з iMessage). До виходу Yosemite відповідь на таке повідомлення можна було відправити тільки з iPhone. Тепер же текстові повідомлення можна налаштувати таким чином, щоб вони приходили також і на ваш Mac, і при цьому з нього ж можна було відповідати на SMS-повідомлення.

Для цього на вашому iPhone повинна бути встановлена ​​iOS 8.1 і повинен бути виконаний вхід з використанням того ж ідентифікатора Apple ID. Також до вашого ідентифікатора повинен бути прив'язаний номер телефону, з якого ви хочете переадресовувати повідомлення. При наявності всіх цих умов виберіть «Налаштування» в меню «Повідомлення», а потім натисніть «Облікові записи», після чого виберіть обліковий запис вашого телефону.

4. Використання Mac в якості бездротової точки доступу

Завдяки функції «Загальний доступ» ви можете не тільки надати комусь можливість віддалено бачити ваш екран, а й поділитися своїм мережевим підключенням з іншими людьми, що знаходяться недалеко від вас. Якщо у вас з якихось причин немає бездротового маршрутизатора, але ваш Mac підключений до локальної мережі через Ethernet - відмінним рішенням для вас стане опція «Загальний доступ до Інтернету для кількох девайсів».

Для цього вам необхідно перейти в розділ «Налаштування», після чого вибрати опцію «Загальний доступ», а потім перейти до відкривається списку «Поділитися своїм підключенням з: ...», де слід зазначити джерело мережевого підключення, яке ви плануєте розділити. Далі виберіть «Для комп'ютерів з використанням Wi-Fi» у відповідному меню.

Далі виберіть «Для комп'ютерів з використанням Wi-Fi» у відповідному меню

5. Присвоєння імені груповим чатах

Якщо вам доводиться використовувати в iMessage кілька груп для обміну повідомленнями, то в них можна з легкістю заплутатися - особливо в тому випадку, якщо вам часто доводиться брати участь в декількох бесідах, що стосуються як особистих, так і робочих справ. Але з виходом ОС Yosemite у вас з'явилася можливість присвоїти ім'я групового чату. Для цього виберіть груповий діалог і натисніть «Деталі» в правому верхньому кутку, після чого введіть в верхню частину панелі ім'я групи.

Можливо, ви будете використовувати подібні групові бесіди для виняткових випадків, наприклад, «Фінал Кубка на цих вихідних» або «Обговорення промо-кампанії для випуску нового продукту». Або ж станете сприймати створену групу як стара-доброї чат-кімнати, в яку ви і ваші друзі будете заходити регулярно, щоб просто поговорити.

6. Запис зображення з екрану пристрою iPhone і iPad

У новій операційній системі Yosemite ви можете записувати все, що відбувається на екрані вашого iPhone, iPad або iPod touch. Це вкрай зручно не тільки для розробників, які можуть демонструвати розроблені ними програми та ігри, а й для пересічних користувачів, які можуть записати посібники або навіть зберегти будь-якої баг, що допоможе компанії або розробнику його виправити.

Щоб використовувати цю функцію, вам потрібно просто підключити iOS-пристрій через кабель до вашого Mac, після чого запустити QuickTime Player. Потім слід вибрати «Новий відеозапис» в рядку меню Apple. У новому вікні натисніть на значок поруч з кнопкою запису і в розділі «Камера» виберіть ваш iOS-девайс. В цьому ж меню ви можете вибрати запис звуку за допомогою вбудованого або зовнішнього мікрофона, або ж включити запис тих звуків, які відтворює саме iOS-пристрій. Для початку запису натисніть на червону кнопку, для припинення - на чорну.

7. Спільні покупки всією сім'єю

За допомогою функції «Сімейні покупки» (можна включити максимум шість чоловік), доступною в рамках опції «Сімейний доступ», ви можете розділити всі вчинені покупки з іншими членами сім'ї. Організатор оплачує всі покупки, йому ж приходять повідомлення, якщо хтось із членів сім'ї вирішив зробити покупку за допомогою його карти. При цьому організатор може, само собою, як підтвердити покупку, так і відмовити в ній. Крім цього, можна побачити місце розташування інших членів сім'ї, а також створити сімейний альбом.

Включити «Сімейний доступ» вкрай просто. Перейдіть на вкладку «Системні налаштування», увімкнітьАрхів «Сімейний доступ» і слідуйте подальшим вказівкам.

8. Перейменування, копіювання і відновлення файлів

В OS X Lion компанія Apple представила кілька нових функцій для роботи з файлами, а також нове меню, в якому ці функції заховані. Щоб отримати до нього доступ, відкрийте документ і наведіть курсор на його ім'я, після чого дочекайтеся появи маленької чорної стрілочки в правому куті.

Натискання на цю стрілочку і відкриє меню з новими функціями. До речі, найбільш корисними з них будуть перейменування і копіювання файлів. Ви також можете захистити файл від подальшого редагування, перемістити або змінити його налаштування таким чином, щоб він зберігався не тільки на вашому жорсткому диску, але і на iCloud.

Одна з найцікавіших функцій - це можливість повернутися до попередньої версії файлу. Для цього ви можете вибрати більш стару версію зі списку або натиснути «Переглянути всі версії». У другому випадку минулі версії файлу будуть представлені відповідно до часу їх редагування, так що ви зможете перегорнути всі доступні версії і порівняти їх з нинішніми файлом.

9. Перемикання між різними джерелами звуку прямо з рядка меню

Якщо у вас є підключення до вашого Mac навушники або динаміки, а також встановлена ​​гарнітуру або мікрофон, то вам, можливо, захочеться з легкістю перемикатися між різними аудіовходами і виходами. Для цього зовсім необов'язково кожен раз переходити в «Системні налаштування».

Утримуючи кнопку «Option», натисніть на кнопку гучності в рядку меню. Вам буде виведений список з усіма доступними аудіовходами і виходами, з якого ви можете вибрати необхідний. Однак варто враховувати, що одночасно буде показуватися не надто велика кількість варіантів.

10. Збереження будь-яких файлів в iCloud Drive

Раніше зберігати файли в iCloud можна було тільки за допомогою спеціальних додатків, таких як, наприклад, додаток iWork від компанії Apple. Але в macOS Sierra ми отримали покращений iCloud Drive.

Тепер ми можемо помістити будь-які файли на Робочий стіл або в папку «Документи», а ці файли і папки будуть автоматично синхронізовані. Ви можете продовжувати і далі використовувати сторонні додатки, які будуть створювати власні папки для синхронізації, і одночасно з цим абсолютно простим чином переносити файли відразу в iCloud Drive з Робочого столу або «Документів».

Для подібного виду синхронізації з вашим Maс на ньому повинен бути здійснений вхід в ваш Apple ID і включений доступ до функції iCloud Drive. Ваші файли також будуть доступні у вашому акаунті на сайті icloud.com.

11. Швидкий пошук на сайтах

Після виходу Yosemite в Safari з'явилася відмінна, але чомусь недооцінена функція: тепер ви можете здійснювати швидкий пошук на певних сайтах прямо з пошукового рядка Safari.

Ось як це працює: скажімо, ви переходите на amazon.com і вводите в пошуковий рядок запит «MacBook». Далі ваш запит перенаправляється на новий URL-адресу, який виглядає наступним чином: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Daps&field-keywords=macbook.

Тепер, коли Safari бачить цей URL-адресу, вона - також, як і ми з вами - розуміє, що це пошуковий запит. І якщо в цей раз ви захочете пошукати на тому ж сайті «iMac» замість «MacBook», то замість того, щоб перенаправити вас очікувати, поки завантажиться домашня сторінка amazon.com, пошукова система Safari відразу ж перешле вас: http: // www .amazon.com / s / ref = nb_sb_noss_2? url = search-alias% 3Daps & field-keywords = imac.

Помітили, що змінилося останнє слово в URL-адресу? Все, що вам потрібно зробити для цього, це ввести «amazon iMac» в пошуковий рядок Safari, після чого одним з готових варіантів переходу вам буде запропоновано «Шукати imac на amazon.com». Клікнувши на даний варіант, ви будете перенаправлені прямо до результатів пошуку товару на Amazon.

Однак, щоб дана функція працювала, а Safari дізнавалася запит для певного сайту, перед цим вам необхідно хоча б раз зробити пошук на цьому сайті. Якщо після цього ви зайдете в «Налаштування Safari», то побачите цей сайт в розділі «Пошук».

Навіть можете ввести тільки частину назви бажаного сайту. Так, наприклад, якщо ви хоча б раз шукали щось на «Вікіпедії» - введіть «Вікі apple» і побачите готовий запит, який перенаправляє вас на сторінку «Вікіпедії» для пошуку інформації про «apple».

12. Закрити вкладки, які залишилися відкритими на інших пристроях

Іноді трапляється так, що ви даєте колезі свій iPad, на якому може бути відкрита вкладка з вашою особистою інформацією. Або ж вам набагато простіше відкрити ваш Mac і вже на ньому закрити величезна кількість вкладок, ніж намагатися це зробити на своєму iOS-девайс. В такому випадку ми хочемо нагадати вам, що після виходу Yosemite ви можете закривати вкладки, відкриті на будь-якому пристрої, який підключено до вашого Apple ID, в браузері Safari.

Клацніть на значок двох перетинають один одного квадратів в браузері Safari (або виберіть «Показати всі вкладки» в меню «Вид»), і ви побачите всі відкриті вкладки на всіх ваших пристроях. Наведіть покажчик миші на будь-яку з вкладок, і ви побачите кнопку закриття, по якій можна клікнути. Це також працює, якщо закривати вкладки, відкриті на Mac, з iOS-девайса: проведіть по екрану справа наліво на вкладці «Хмара» і натисніть «Видалити», після чого ця вкладка буде закрита на Mac.

13. Поділитися контактами або їх певними деталями

Ви можете без жодних проблем послати кому-то свої контактні дані декількома способами. Наприклад, можна по-старому перетягнути картку контакту з папки «Контакти» і прикріпити її до посилається електронного листа. Або, наприклад, після виходу Yosemite це можна зробити за допомогою команди «Поділитися». Правда, з цією командою можуть виникнути деякі проблеми, якщо в контактній картці є якась особиста інформація, якою ви б не хотіли ділитися при пересиланні.

Так, припустимо, на своєму iPhone ви визначили один з контактів, як вашу дружину, тому можете просто сказати телефону «Пішли повідомлення моїй дружині» без спеціального уточнення імені контакту.

Так, припустимо, на своєму iPhone ви визначили один з контактів, як вашу дружину, тому можете просто сказати телефону «Пішли повідомлення моїй дружині» без спеціального уточнення імені контакту

Тепер ви хочете переслати контакти вашої дружини комусь, але при цьому частина особистої інформації з міркувань безпеки хочете зберегти в таємниці. Зробити це стало вкрай просто. Перейдіть в «Налаштування контактів», клікніть по панелі «vCard», після чого встановіть прапорець на опції «Дозволити редагування моєї картки». Тепер, коли ви перейдете в «Налаштування моєї картки» в «Контактах» і натиснете «Редагувати», вам буде виведена вся інформація з рядом прапорців, якими ви можете відзначити бажані для відправки пункти.

14. Підключення до інтернету за допомогою iPhone

Одна з доступних в iPhone функцій - це роздача широкосмугового мобільного 3G- або 4G-інтернету інших пристроїв (за наявності дозволу на те оператора вашої мережі), що дозволяє вам отримати доступ до інтернету для вашого Mac, де б ви не знаходилися. Існує три способи підключити Mac до інтернет-роздачі з вашого iPhone: Wi-Fi, Bluetooth і USB.

Для початку перейдіть в меню «Налаштування iPhone», виберіть функцію «Режим модема» і включіть її. Якщо хочете підключитися за допомогою Wi-Fi - знайдіть на вашому Mac Wi-Fi-мережу, створену вашим айфоном, виділіть її та введіть пароль, який буде показаний на екрані вашого телефону.

Щоб підключитися через USB, підключіть iPhone до вашого Mac, після чого на екран буде виведено розділ «Мережа» з «Системних параметрів». У цьому розділі ви можете вибрати iPhone, до мережі якого хочете підключитися.

Для Bluetooth-з'єднання включите Bluetooth на обох пристроях і підключіть їх один до одного. Вікно з параметрами з'єднання можна знайти в розділі «Системні налаштування»> «Мережа».

15. Друк на найближчому доступному принтері

Іноді може вкрай дратувати ситуація, коли ви поспішаєте, а вам доводиться терпляче чекати, поки хтось роздрукує величезний документ. Тому, якщо у вас є доступ до більш ніж одного принтера - для мінімізації витраченого часу створіть Пул принтерів (Printer Pool). Для цього треба зайти в «Системні налаштування» і натисніть «Друк і факс» (або «Принтери і Сканери» для останніх версій OS X).

Після цього ви можете вибрати створений Пул як пріоритетний варіант замість якогось певного принтера, і якщо один з принтерів, включених в Пул, буде використовуватися в той момент, коли вам потрібно буде щось роздрукувати, то ваш Mac автоматично пошле документ на найближчий вільний принтер.

Com/s/ref=nb_sb_noss_2?
Com / s / ref = nb_sb_noss_2?
Помітили, що змінилося останнє слово в URL-адресу?
Com/s/ref=nb_sb_noss_2?
Com / s / ref = nb_sb_noss_2?
Помітили, що змінилося останнє слово в URL-адресу?
Com/s/ref=nb_sb_noss_2?
Com / s / ref = nb_sb_noss_2?
Помітили, що змінилося останнє слово в URL-адресу?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,