Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

15 інструментів для створення сайту «з нуля»

 1. Carrd
 2. Template Stash
 3. Bubble
 4. HTML to WordPress
 5. Tilda Publishing
 6. XPRS
 7. Grav
 8. Pivot
 9. Hype 3.0
 10. OnePager
 11. Webydo 2.0
 12. Bootstrap Studio
 13. Evolero 2.0
 14. Cloudpress
 15. Picnic

Так багато ідей - і так мало часу. Запуск нового сайту для стартапу, блогу, портфоліо або чого-небудь ще може виявитися досить дорогим і трудомістким процесом. У ProductHunt підібрали 15 інструментів, які допоможуть створити і запустити сайт, навіть якщо у вас недостатньо (або зовсім немає) досвіду в дизайні, верстці і розробці.

15 інструментів, які допоможуть створити і запустити сайт,

Carrd

Безкоштовний сервіс для створення та хостингу простих, адаптивних, односторінкових сайтів, які підходять для все і вся. Існує ще безліч інших схожих сервісів, але Carrd виділяється серед них простотою і легкістю у використанні, що, при цьому, не позначається на можливості створювати функціональні і красиво оформлені веб-ресурси.

Template Stash

Відбірна колекція кращих безкоштовних тим і шаблонів для сайтів. Кожен з обраних примірників оцінюється по візуальної привабливості, легкості в настройках і функціональності. Опція пошуку дозволяє шукати за категоріями, ключовими словами і по імені автора, що збільшує шанс знайти саме те, що ви шукаєте. Бонус: тут також є колекції, присвячені певним трендам в дизайні: пошук по словосполученням «material design» або «modern portfolio» піднесуть вам чимало приємних сюрпризів.

Bubble

Цей інструмент допоможе створити веб або мобільний додаток, не вимагаючи абсолютно ніяких знань в програмуванні. Інтуїтивний конструктор з drag & drop-механікою дозволяє додавати такі елементи, як текст, відео, карти, іконки, зображення, кнопки. Всі ці та інші параметри настроюється (включаючи колір шрифту, іконки і видимість різних елементів, в залежності від того, для чого призначений ваш сайт).

HTML to WordPress

Цей інструмент перетворює статичні HTML-сторінки в сайти для движка WordPress. Якщо ви хочете «перевести» свій сайт на нову платформу, він допоможе автоматизувати велику частину ручної роботи. Просто завантажте сайт - і вже через кілька секунд ви отримаєте багатофункціональну, високоякісну, активовану і встановлену WordPress-тему.

Tilda Publishing

Платформа для створення сайтів, спрямована на контент-орієнтовані проекти. Тут ви знайдете більш 170 заздалегідь розроблених блоків, за допомогою яких можна створити повністю настроюється сайт. Всі сторінки, що створюються за допомогою цього інструменту, відмінно виглядають на всіх пристроях, що особливо важливо, якщо ви - не програміст і не верстальник. Tilda Publishing - відмінний варіант для тих, хто хоче створити блог, лукбук, звіт про захід.

XPRS

Якщо вам уже доводилося стикатися з проблемами під час створення сайту через складність і дорожнечу цього процесу, цей сервіс істотно спростить завдання. Використовуйте колекцію преміум веб-дизайнів, надійний хостинг і легкі інструменти редагування для того, щоб створити новий проект у найкоротші терміни. Відмінною рисою цього інструменту є «polydoms» - розумні контент-блоки, що дозволяють створювати сайт. А сам процес нагадує гру в цифрове Lego.

Grav

Інструмент складніше і підійде для розробників, у яких вже є досвід. Суть роботи полягає в наступному: за допомогою статичних HTML-сторінок неможливо робити що-небудь динамічне - а Grav, «що обробляється під час виконання», дозволяє здійснювати ті ж операції, які ви могли робити з Drupal, Joomla або WordPress. Серед незліченних функцій можна виділити наскрізну і посторінкову маршрутизацію і перенаправлення, WYSIWG-панель, багатомовну підтримку і ряд інших можливостей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Pivot

Цей шаблон, заснований на блоках HTML5, дозволяє вибрати з 70+ унікально оформлених блоків для верстки контенту. Ви зможете створювати онлайн-сторінки в лічені хвилини і організовувати навігацію по сайту, слайдери, зображення, текст, карти, колірні схеми і багато іншого. Дуже добре підходить для багаторазового використання - як для запуску продукту, так і для сайтів-портфоліо.

Hype 3.0

Інструмент, який дозволить «оживити» контент. Просто натисніть «Запис», і Hype буде стежити за кожним вашим рухом і створювати ключові кадри в міру необхідності. Крім цього, можна додавати, видаляти і реорганізовувати ключові кадри вручну. Якщо ви хочете анімувати що-небудь, починаючи з веб-сторінок і інфографіки та закінчуючи електронними книгами і презентаціями, то залишитеся задоволені цим інструментом.

OnePager

За допомогою цього інструменту можна легко створити адаптивний SEO-сумісний сайт з вбудованими встановленими опціями. Практично все настроюється, що дозволяє адаптувати зовнішній вигляд сайту до ваших потреб і підійде для тих, кому важлива швидкість роботи ресурсу.

Webydo 2.0

Цей продукт призначений для того, щоб дизайнери, і ті, у кого немає ніякого досвіду в розробці сайтів, могли створювати проекти з адаптивним дизайном. Сьогодні можна знайти безліч аналогічних інструментів, але варто відзначити, що у Webydo 2.0 є B2B-інструменти, зручна панель управління для роботи з декількома клієнтськими сайтами і власна CMS.

Bootstrap Studio

Допоможе в створенні адаптивних сайтів з використанням фреймворку Bootstrap. Завдяки лаконічному і інтуїтивному інтерфейсу можна створювати красиві сайти простим «перетягуванням» елементів. Платформа інтуїтивна сама по собі, а велика колекція компонентів дозволяє адаптувати навіть саму незначну деталь на вашому сайті.

Evolero 2.0

Ця платформа націлена на професійних організаторів заходів, які хочуть створити свій сайт. Evolero 2.0 - універсальний інструмент для івент-менеджменту: від продажу квитків до створення окремої спільноти. Підходить як для окремих, так і для повторюваних заходів. Незалежно від того чи плануєте ви корпоратив, некомерційне торжество, великий семінар або майстер-клас для вузького кола запрошених, цей інструмент вам сподобається.

Cloudpress

Ця платформа допомагає створювати унікальні, адаптивні WordPress-сайти без навичок веб-розробки. Тут вже є більше 80 заздалегідь встановлених блогів, створених командою дизайнерів для того, щоб ви могли створити прототип сторінки за лічені хвилини. Cloudpress дає можливість контролювати кожну деталь на сайті: розміри, типографіка, шрифти, фони і ефекти. Якщо ви хочете створювати сторінки на платформі WordPress, цей варіант буде оптимальним.

Picnic

Іноді управління сайтами неабияк грає на нервах, але зовсім необов'язково, щоб цей процес був складним і дорогим кожен раз, коли ви реєструєте новий домен і «прикручуєте» сайт до нього. Picnic максимально спрощує процедуру реєстрації домену та налаштування нового односторінкового сайту.

джерело: ProductHunt on Medium

Новости