Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

12 причин завести блокнот або записну книжку

 1. 1. Контакти
 2. 2. Список справ
 3. 3. Важливо!
 4. 4. Ідеї
 5. 5. Інтереси
 6. 6. Малюнки
 7. 7. Стильно
 8. 8. Рецепти
 9. 9. Листочки
 10. 10. Цілі
 11. 11. Досягнення
 12. 12. Позитивне притягує позитивне

Колись в дитинстві я любила робити блокноти сама. Просто нарізала листочки паперу і зшивала їх. Зараз же ринок канцелярії пропонує нам величезний вибір блокнотів, щоденників і записників, що практично кожен другий має їх у своєму арсеналі. Якщо ви не належите до їх числа, ця стаття як раз для вас! Навіщо вам це потрібно? Я обов'язково розповім про це в наступних 12 причинах завести блокнот або записну книжку!

Я обов'язково розповім про це в наступних 12 причинах завести блокнот або записну книжку

1. Контакти

Номери телефонів, адреси, поштові та електронні, дні народження членів сім'ї, друзів, знайомих і партнерів обов'язково повинні зберігатися в досяжному і зручному місці! І блокнот дуже навіть підійде для такої справи. Він завжди під рукою, в ньому не сяде батарейка і завжди знайдеться місце для нової важливої ​​інформації.

2. Список справ

Якщо ви, так само, як і я благополучно забуваєте про заплановані важливих моментах свого дня - блокнот вам в помощь! З вечора складіть список справ, які ви повинні виконати на наступний день. По завершенню кожного з них, відзначте це і приступайте до наступного пункту. Заведіть собі як би паперового "секретаря", і, я вас запевняю, ви почнете встигати виконувати в кілька разів більше справ, ніж зазвичай .

3. Важливо!

Пам'ятайте, в школі у всіх у нас були щоденники? Там ми записували домашні завдання і інші дуже важливі моменти, що потрібно здати гроші, принести цукерки на чаювання або підготувати стінгазету. Ми всі були раді позбутися від них, тому як оцінки там теж виставляли. Але мені іноді так не вистачає чогось, куди б я могла записати свої важливі справи. Ось, наприклад, мені призначили зустріч через два тижні, я ж про неї обов'язково забуду! А ось щоденник цього не допустить! Записуйте туди всі свої "важливості", нехай навіть самі дрібниці, і всі навколишні незабаром вразяться вашої уважності і відповідальності!

4. Ідеї

Буває, ідеї наздоганяють вас раптово, поривами, і так не хочеться втратити їх, а записати нікуди ... Як на мене, тут і без зайвих слів зрозуміло, що це відмінна причина завести блокнот або записну книжку!

5. Інтереси

Деяким блокнот необхідний для ділових моментів, іноді ж цей паперовий друг може просто стати для вас віддушиною. Записуйте в нього свої улюблені пісні, вірші (а то і самі складайте), афоризми. Створіть свій куточок творчості, куди буде доступ тільки вам. А як приємно буде згодом перегортати його! Фіксуйте там свої улюблені моменти, добрі слова від оточуючих, милі фотографії, так, в кінці кінців, нехай він стане міні-гербарієм з пелюсток квітів, які дарував вам коханий!

6. Малюнки

Буває таке, що сидите, чекаєте кого-небудь, а руки подіти нікуди. І починається ... Хтось в нігтях колупається, хтось і зовсім їх гризе, відриває все, що погано приклеєне та інше, інше ... Я вам раджу - заведіть блокнотик, і коли нема чого робити - порисуйте в ньому! Хто знає, може у вас талант, а ви його в землю заривати!

7. Стильно

Коли я заходжу в книгарню, у мене голова кружляти починає від того, яке там все красиве! Щоденники вже давно перестали бути просто атрибутом канцелярії, судячи з їх обкладинці і оформлення. М'які, тверді, пухнасті, а то і шкіряні палітурки доповнять ваш образ ділової жінки, кокетки або захопленої студентки. А як приємно в ньому буде писати ...

8. Рецепти

У ресторанах, кафе, а часом і телепередачах повз нас пролітають чудові рецепти, які так і просяться до нас на стіл. А все чому? Тому що не встигаємо записати, а якщо і записуємо - все втрачається! Відмінна причина завести блокнот або записну книжку! Тримайте все смакоту під рукою!

9. Листочки

Ось бувало таке, що терміново потрібно дати свій номер телефону або адресу, а візитки з собою немає? А як би добре було, якби під рукою лежав блокнотик, а там заповітний листок, на якому це все можна було б без проблем записати!

Це були причини, що стосуються практичності. Але є деякі функції, які виконує записна книжка.

10. Цілі

Записування своїх цілей, як найближчих, так і з довгою перспективою, допоможе вам візуалізувати свої бажання. Так ви зможете відзначати для себе просування в напрямку досягнення тієї чи іншої мрії, бажання, завдання. Тим самим ви спростите та впорядку своє життя і свої дії.

11. Досягнення

Записуйте всі свої перемоги, вони зміцнюють впевненість в собі, самооцінку. Якщо раптом настануть важкі часи, часи невизначеності, розгубленості і невпевненості в своїх силах, - відкрийте блокнот і прочитайте список своїх перемог. Запевняю вас, список буде складатися як з простих, так і складних перемог над собою і над невдачами. Це надихне вас, допоможе зібратися і подолати ще один життєвий бар'єр.

12. Позитивне притягує позитивне

Закон тяжіння працює у всіх сферах людського життя. Ваші роздуми про позитивний, про благополуччя притягнутий ці речі в ваше життя.

Загалом, я сподіваюся, що я вас переконала! Та й куди в нашому житті без блокнотів? Я розумію, що практично все вже комп'ютеризовано, однак, наші паперові друзі завжди залишаються найбільш відданими і зручними. Ніяким злодіям вони не потрібні, тоді, як вам вони з радістю допоможуть. Тільки не забудьте носити з собою ручку, інакше буде трохи прикро :)
А як ви ставитеся до паперових носіїв інформації? Чи є у вас щоденник, блокнот або записна книжка? Обов'язково поділіться з нами!

Навіщо вам це потрібно?
Пам'ятайте, в школі у всіх у нас були щоденники?
А все чому?
Та й куди в нашому житті без блокнотів?
Чи є у вас щоденник, блокнот або записна книжка?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,