Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

12 тем для WordPress з чуйним дизайном

 1. 1. Anew
 2. 2. Point
 3. 3. WallPress
 4. 4. Magazine Style
 5. 5. Siren
 6. 6. zeeDynamic
 7. 7. Omega
 8. 8. Best
 9. 9. Something Fishy
 10. 10. Ignite
 11. 11. MesoColumn
 12. 12. Diary
 • Karina
 • https://plus.google.com/+KarinaIndigo

Якщо у вас є сайт на WordPress і ви бажаєте, щоб його сторінки виглядали красиво на моніторах різних розмірів, будь-то екран комп'ютера, планшета або телефону, то сьогоднішня добірка повинна вам сподобатися. Ми вибрали 12 тем для WordPress з чуйним дизайном, які були високо оцінені користувачами і добре зарекомендували себе.

1. Anew

Дана тема продумана до найменших деталей. Її головні переваги - сучасний дизайн і дуже гнучка настройка. І, звичайно ж, вона здатна коректно відображатися на будь-якому моніторі. Також Anew може похвалитися наявністю таких функцій:

 • шаблони сторінок;
 • конвертер зображень;
 • модулі соціальних кнопок;
 • можливість вибрати шрифт з Google Fonts, в тому числі і кириличний;
 • придатність для SEO;
 • вбудовані віджети;
 • кроссбраузерность;
 • переклад на інші мови.
Демо: demo.alxmedia.se/anew

2. Point

Point відмінно підійде для ресурсу на будь-яку тематику. Тут можна вибрати один з декількох макетів сайту, а також налаштувати колірну схему і бічну панель. Ця тема сумісна з основними браузерами, легко перекладається, є підтримка RTL мов, підходить для SEO.

Демо: demo.mythemeshop.com/point

3. WallPress

Відмінна тема з каскадним макетом по типу Pinterest підійде для портфоліо, новинного сайту або блога. Прекрасно пристосовується під різні розміри екранів. Змінити розташування бічній панелі можна без проблем.

Демо: demo.designwall.com/wallpress

4. Magazine Style

Дана тема буде актуальна для багатьох сайтів, найкраще підійде для новинного ресурсу або блога. Magazine Style володіє багатьма різними функціями, а також дружня до SEO.

Демо: vdreamz.com

5. Siren

Красива тема з широким редагованим слайдером в верхній частині сторінки. Є безліч налаштувань, вбудовані віджети, плагін LiveChat, 10 різних колірних схем, можливість перекладу з підтримкою .po / .mo файлів, галерея з функцією завантаження декількох зображень одночасно, плагін SEO та багато іншого.

Демо: demo.fabthemes.com/siren

6. zeeDynamic

Якісна тема, яка якнайкраще підійде для блогу, новинного сайту або журналу з великою кількістю контенту. На екрані будь-якого пристрою чуйна zeeDynamic виглядає добре. Можна самостійно налаштувати меню користувача, бічну панель, фон та інші параметри.

Демо: preview.themezee.com/zeedynamic

7. Omega

Акуратний шаблон з мінімалістичним дизайном, відмінний варіант для тих, кому на сайті не потрібно безліч наворотів в оформленні. Білий бекграунд не відволікає увагу від контенту. Розташування бічній панелі можна змінити, також є налаштування для SEO.

Демо: themehall.com/preview/omega

8. Best

Дуже красива тема з широкими можливостями налаштування дизайну, при створенні якої використовувалися новітні методи HTML5 та CSS3. Чуйний шаблон, який гідно виглядає на екрані будь-якого пристрою.

Демо: best.bloggingexperiment.com

9. Something Fishy

Забавна анімована тема, яка підійде для сайту про риболовлю чи для іншого ресурсу, присвяченого рибам. При прокручуванні сторінки вниз зліва з'являється рибальський гачок з наживкою (якщо ширина вікна браузера перевищує 985 px). Клацніть по ньому, і він відправить вас в верхню частину сторінки.

Демо: wp-themes.com/something-fishy

10. Ignite

Відмінна гумова тема з лаконічним і продуманим дизайном для блогу. Є можливість помістити бічну панель праворуч або ліворуч, встановити свій колір для фону, вибрати шрифт.

Демо: competethemes.com/ignite-live-demo

11. MesoColumn

Шикарна тема з безліччю налаштувань, ідеальний варіант для новинного сайту, блога. Є можливість вибрати шрифт для тексту і заголовків, налаштувати колірну схему. Також доступні:

 • сторінки-шаблони;
 • настроюється слайдер;
 • підтримка магазину (плагіни Jigoshop і WooCommerce);
 • віджети (останні коментарі, найбільш обговорювані записи, обрані рубрики).
Демо: demo.dezzain.com/?wptheme=mesocolumn

12. Diary

Незвичайна тема для особистого блога з досить широким вибором функцій. Колірна схема і фон налаштовуються, підтримуються кириличні шрифти від Google Fonts, переведена на російську мову, є ряд вбудованих віджетів.

Демо: demo.mythemeshop.com/diaryCom/?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно