Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

11 прикладів карткового дизайну корпоративних блогів

 1. 1. Help Scout
 2. 2. Sprout Social
 3. 3. Sigstr
 4. 4. InVision
 5. 5. Buffer App
 6. 6. Chase
 7. 7. Draft
 8. 8. Marketo
 9. 9. Hootsuite
 10. 10. Etsy
 11. 11. Slack

У цій статті розглядаються переваги сучасного дизайну корпоративного блогу з картковим інтерфейсом. Контент надзвичайно важливий при проведенні маркетингової кампанії, тому корпоративному блогу часто відводять ключову роль. Добре оформлений блог компанії, в будь-якому випадку послужить фундаментом і справа не тільки в динамічному контенті або наборі SEO характеристик. User eXperience сьогодні головна складова успіху в Мережі. Сучасні призначені для користувача очікування припускають використання зв'язно згрупованих матеріалів, лаконічно представляють суть справи.

Грамотно обраний стиль оформлення блогу залишить потрібне враження від всього веб-ресурсу і самої компанії. Сьогодні актуально створювати орієнтований на відвідувача дизайн сайту або блогу, коли в центрі уваги призначений для користувача інтерфейс. Картковий дизайн з успіхом застосовується в різнотематичних порталах і ділової ніші - майже плоский Metro стиль, блоки і плитки добре впорядковують інформацію. Помічено, що дизайн з картками збільшує глибину перегляду преміум-контенту на сайті компанії.

Однак, дизайн з картками може бути як ефективним, так найневдалішим. Далі, 10 прикладів хорошого дизайну корпоративних блогів з описами виграшною суті карткового стилю.

1. Help Scout

Приклад 3-х колоночного корпоративного блогу з помітним дизайном в плоскому стилі .

Flat-ілюстрації яскраво представляють матеріали блогу. При структурі дизайну з 3 колонками максимально охоплюється поглядом прокручуваний контент. Великі картки не відволікають, а навпаки посилюють ефектність мультяшних картинок. Розмітка постів тут дає текстам «дихати» і преміум контент не виглядає агресивною рекламою.

2. Sprout Social

Тип лейаута можна назвати комбінованим з картками «по всій ширині». Таке оформлення витісняє інші блоки, але їм не доводиться конкурувати за призначене для користувача увагу.

Розмітка блогу спонукає до Скролл або свайпа (зрушенню пальцем), але заголовки при цьому залишаються в центрі уваги. Досить м'який зелений відтінок робить інтерфейс приємним, а заклики до дії максимально помітними. Ієрархія шрифтів і чистий дизайн дозволяють ковзати поглядом по сторінці поста, легко засвоювати вміст. Для шрифтів використовується темний, але не повністю чорний колір, що поліпшує читабельність.

3. Sigstr

Компанія розробляє електронні підписи застосовує картковий стиль дизайну для кейсів і блогу. Двох-стовпчик структура спрощує засвоєння контенту і дозволяє уникнути надлишку меседжів на одному екрані сторінки. Для CTA, UI і заголовків, ефективно використовуються контрасти білого кольору на тлі зеленої шапки.

Використання роз'яснюють зображень, що виражають або доповнюють сенс заголовка , Спонукає до прокручування з метою ознайомлення. Чого бракує, так це довжини анонсів статей. Їх хороша читабельність пояснюється правильно підібраною висотою рядка. Розтягнуті рядки створять напруженість при читанні, занадто стислі приведуть до нерозбірливості текcт в злитих шматках абзаців. Так, візуальна привабливість висоти текстових рядків утримує призначене для користувача увагу.

4. InVision

В оформленні корпоративного блогу компанії можна розглянути чимало цікавих деталей. Великий плюс дає складання описових заголовків, які позбавляють від необхідності виведення анонсів. Це вдало обіграно з використанням широкоформатного слайдера.

Три-колонки і вільний простір навколо карток - відмінний спосіб звернути увагу відвідувача сайту компанії на блогові статті. Оригінальне рішення в дизайні постів: при прокручуванні спливаюча знизу панель з соціальними кнопками і основним CTA-закликом .

5. Buffer App

У корпоративному блозі американської компанії розробила сервіс постинга в соцмережах, налічується понад 900 разнотематічних статей.

Різноманітність в застосуванні дизайн-елементів допомагає адаптувати контент для задач. Під блогові пости заведено два типи лейаута: орієнтований на статті-поради і використовує розмітку в магазинному стилі з повноекранним фотобекграундом (під топові записи).

6. Chase

На сайті американського банку, корпоративний блог зроблений як треба - дизайн лаконічний і узгоджений.

Під блог відведена окрема секція на головній сторінці , Оскільки банку важливо компактно проінформувати клієнтів про свої плюси. Заради цього застосовується картковий дизайн з фіксованою хедером і висувається панеллю меню. Багаторівнева навігація з 6-ю фільтрами допомагає зорієнтуватися, а оригінальна і стильна графіка в постах - захопити відвідувача.

7. Draft

Сайт японської компанії по дизайну інтер'єру: популярна зараз нестандартна розмітка передбачає перетин контент-блоків і текстів з картками.

Веб-сторінки оформлені в стилі наймодніших сучасних трендів і привертають мікро-ітераціями з ефектними переходами. Дизайн блогу у вигляді карток.

8. Marketo

Сучасний стильний блог компанії по автоматизації маркетингу.

Блог оформлений в бузкових тонах з блоками по 9 карток, широкоформатними превью і заголовками на напівпрозорих підкладках. Прев'ю-картинки прикрашені ефектами освітлення, боке, накладення бузкового фільтра, подвійний експозиції.

9. Hootsuite

Компанія займається маркетингом в соціальних мережах, стильно і оригінально використовує картковий дизайн для корпоративного блогу. Цікавий приклад, навіть серед кращих блогів.

В постах вони діляться нематеріальними цінностями, які важко висловити словами. І тут, як не можна до речі, застосовуються картки. Картковий інтерфейс - це перш за все зрозумілість і доступність. Розширюючи горизонти соціальних медіа, роблячи поглиблені оцінки при великих обсягах, блог компанії просто потребує ефективного UI. Демонструючи мінімалістичний, естетично привабливий дизайн, Hootsuite застосовує картки і всередині постів, об'єднуючи фото або відео з соціальними іконками, значками і CTA-закликом .

10. Etsy

Etsy пропонує аж 8 унікальних блогів для залучення уваги глобальної аудиторії. Від розповіді про пряниковий будиночок, до шопінг-історій або керівництва онлайн-покупця - потроху кожному.

Характерно, пости Etsy мають високий рівень залученості, деякі з сотнями коментарів. Компанія регулярно поповнює блог спокусливими фотографіями і арт-творами. Не дивно, що візуальне оформлення тут на висоті.

11. Slack

Slack

Slack - корпоративний месенджер, альтернатива Skype і внутрішньо-корпоративної електронної пошти. Запам'ятовується ефектним плоским дизайном, флет-графікою та ілюстраціями. Прес-центр компанії на окремому домені. Красиво поєднуючи плитки з картками / плоский і матеріальний стиль дизайну / анімацію і hover-ефекти, корпоративний блог не виглядає нудним.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно