Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

10 способів захистити текст свого сайту від копіювання - Devaka SEO Блог

 1. 10 способів захистити текст свого сайту від копіювання Неунікальний контент на сайті може привести...
 2. 2. Заборона виділення тексту в CSS-стиль
 3. 3. Використання назви компанії в тексті
 4. 4. Використання методу Бурундук
 5. 5. Соціальні сигнали
 6. 6. Вставляти в тексті статті посилання на свій сайт
 7. 7. Використовувати авторство Google
 8. 8. Оригінальні тексти Яндекса
 9. 9. Використання пінгаторов
 10. 10. Кросспостінг анонсів
 11. 10 способів захистити текст свого сайту від копіювання
 12. 1. Використання скрипта для заборони копіювання
 13. 2. Заборона виділення тексту в CSS-стиль
 14. 3. Використання назви компанії в тексті
 15. 4. Використання методу Бурундук
 16. 5. Соціальні сигнали
 17. 6. Вставляти в тексті статті посилання на свій сайт
 18. 7. Використовувати авторство Google
 19. 8. Оригінальні тексти Яндекса
 20. 9. Використання пінгаторов
 21. 10. Кросспостінг анонсів
 22. 10 способів захистити текст свого сайту від копіювання
 23. 1. Використання скрипта для заборони копіювання
 24. 2. Заборона виділення тексту в CSS-стиль
 25. 3. Використання назви компанії в тексті
 26. 4. Використання методу Бурундук
 27. 5. Соціальні сигнали
 28. 6. Вставляти в тексті статті посилання на свій сайт
 29. 7. Використовувати авторство Google
 30. 8. Оригінальні тексти Яндекса
 31. 9. Використання пінгаторов
 32. 10. Кросспостінг анонсів

10 способів захистити текст свого сайту від копіювання

Неунікальний контент на сайті може привести до поганої індексації сторінок або поганому їх ранжирування (оригінал може показуватися нижче, ніж сторінки конкурента зі скопійованих контентом, або зовсім - в додаткових результатах пошуку). Остерігаючись залишитися другорядним джерелом контенту з усіма наслідками, що випливають в плані SEO, власники сайтів часто задаються питанням - "як захистити свій текст від копіювання?".

Нижче пропонується 10 методів, які допоможуть підвищити захист контента. Але перш, ніж до них перейти, варто для себе прояснити, який контент необхідно захистити: публікуються авторські статті, описовий текст на сторінках послуг компанії або опису на картках товару в інтернет-магазині? Так як не всі методи універсальні і вибрати варто лише відповідні.

Захист тексту на головній сторінці або на сторінках розділів

Контент на цих сторінках копіюють, в основному, вручну. Тому, тут застосовані наступні методи.

1. Використання скрипта для заборони копіювання

На сторінці можна додати скрипт, який не дозволить користувачеві вручну виділити і скопіювати текст ( см. приклад ).

<Script type = "text / javascript">
document .ondragstart = noselect;
// заборона на перетягування
document .onselectstart = noselect;
// заборона на виділення елементів сторінки
document .oncontextmenu = noselect;
// заборона на виведення контекстного меню
function noselect () {return false; }
</ Script>

Наведений вище скрипт забороняє виділення частини тексту, а також відключає контекстне меню у всьому документі, якщо зловмисник захоче відкрити код сторінки.

Мінус даного способу в тому, що користувачі іноді переходять за посиланнями, клацаючи правою клавішею миші. Подібними скриптами можна створити ряд незручностей і знизити кількість переглядів сторінок свого сайту, і відповідно, конверсію в цільові дії.

Цей метод легко обійти, відкривши джерело сторінки через головне меню браузера, або відключивши в браузері скрипти і копіюючи необхідне без всяких заборон. Однак, ймовірність крадіжки тексту недосвідченим "копірайтером" істотно знизиться.

2. Заборона виділення тексту в CSS-стиль

Аналогічний попередньому методу, але можна вже не використовувати скрипт, а прописати окремий стиль (наприклад, клас "noselect"), в якому забороняється виділяти текст ( см. приклад ).

<Style type = "text / css">
/ * Відключення можливості виділення в тезі DIV * /
.noselect {
-moz-user-select: none;
-webkit-user-select: none;
-ms-user-select: none;
-o-user-select: none;
user-select: none;
}
</ Style>

Цей метод має вже трохи менше недоліків: за допомогою відключення скриптів можливості виділення тексту все одно не буде, а відключити стилі в браузері складніше, однак, цей метод все також легко обійти, якщо відкрити HTML-код сторінки.

3. Використання назви компанії в тексті

Для таких сторінок, де описуються послуги, можна органічно вставляти в текст назва компанії (сайту), щоб при його копіюванні редактору довелося робити рерайт, це знизить ймовірність корисності такого тексту для конкурентів і його використання.

4. Використання методу Бурундук

Російський аналітик Олексій Жуков (Бурундук) запропонував такий метод, коли текст розбивається на унікальні пропозиції, довжиною до 100 символів. Ці пропозиції можна використовувати як анкор посилань, розміщуючи їх на недорогих майданчиках. Залежно від довжини тексту, цих посилань може бути декілька десятків. Таким чином, посилальні сигнали (текст анкор-листа) підкріплюють текст сторінки за різними унікальним пропозицій і з максимальною вірогідністю пошуковик визначить цей текст за оригінал (звичайно ж, якщо він вже давно не визначив його як за другорядне джерело).

Недоліки цього методу в тому, що використовуються постійні витрати на посилання, при зміні тексту доведеться проробляти велику роботу по зміні посилань, такий метод є неприйнятним використовувати для сайтів з дуже великим числом сторінок, так як витрати на придбання посилань можуть виявитися недоцільними.

Захист контенту на картках товару в інтернет-магазині

Опис товарів в деяких інтернет-магазинах робиться унікальним, щоб ці картки краще ранжувались по НЧ-запитах. Вручну опису вже крадуть рідко, а пишуть для цього спеціальні парсери. Звичайно ж, можна застерегтися і від ручних копіпастеров вищеописаними методами, або використовувати додаткові кошти.

5. Соціальні сигнали

Пошукові системи визначають першоджерело контенту за датою його індексації та авторитету сайту. Соціальні сигнали можуть додати трохи авторитету сторінок, а якщо сторінки нові - допомогти їм швидше проіндексувати. Тому, добре на картках товару пропонувати відвідувачам лайкать і твітити ці сторінки, а також іноді самим проводити ці операції. Для реклами в соціальних мережах можна використовувати такі інструменти, як:

- http://www.twite.ru
- http://www.prospero.ru
- http://forumok.com

Для карток товару складно ще щось придумати. Тут потрібно знайти методи підвищення авторитету всього сайту.

Захист від копіювання статей / новин

Статті або новини це окремий контент, який в більшості відсотків випадків копіюють автоматичними парсером. Часто через RSS -стрічка, іноді роблячи мінімальні обробки. Також цей контент вже більш великий (в плані обсягу). Тут можна використовувати такі методи.

6. Вставляти в тексті статті посилання на свій сайт

Часто роботи копіюють статтю "як є", тому, якщо в ній будуть присутні посилання, що ведуть на потрібний сайт, то пошукові системи правильно визначать першоджерело контенту, плюс можна отримати безкоштовні зворотні посилання. Можна вставляти їх як на оригінал новини, так і на інші публікації ресурсу (використовуючи контекстну перелинковку).

Недолік цього методу в тому, що все ж програмісти видаляють (вирізують) посилання або змінюють їх на свої. Тому, крім посилань можна вставляти ще назву компанії (як в першому методі) або своє ім'я, як автора публікації. Навіть незважаючи на те, що посилань не буде, то завжди (в разі проблем) можна пред'явити претензію до служби підтримки Яндекса або Google.

7. Використовувати авторство Google

Google може пов'язувати документи зі своїм профілем в Google+ . Крім того, що в результатах пошуку буде з'являтися аватарка автора, це ще може допомогти у визначенні авторства контенту (за заявами представників Google).

Тут рада писати статті або новини не під ім'ям "admin", а підписувати їх своїми реальними ім'ям-прізвищем.

Щоб привласнити статті авторство і відобразити аватарку в Google, необхідно на всіх авторських сторінках послатися на свій профіль в Google+, а в налаштуваннях профілю вказати посилання на сайт або окремі статті. Детальніше про те, як це зробити технічно, написано тут і тут (а також тут ).

Не завжди зв'язування контенту з профілем Google+ допомагає, але як додатковий сигнал рекомендується використовувати.

8. Оригінальні тексти Яндекса

Яндекс для власників контенту пропонує свій інструмент під назвою "Оригінальні тексти", який можна знайти в панелі для вебмайстрів . Яндекс обіцяє використовувати цей текст для настройки пошукових алгоритмів (правда, як і Google, нічого не гарантує).

Для текстів, що відправляються в Яндекс, є обмеження за обсягом - від 2000 до 32000 символів, а сайт повинен мати мінімум тИЦ 10.

9. Використання пінгаторов

Так як час появи статті в індексі істотно для визначення першоджерела, важливо пошуковику повідомити якомога раніше про те, що контент на сайті з'явився. Це можна робити різними способами. Один з них це так звана посилка пінгів.

- FeedBurner PingShot. Якщо на сайті використовується FeedBurner, то активуйте функцію PingShot у вкладці "Публікуй".

Якщо на сайті використовується FeedBurner, то активуйте функцію PingShot у вкладці Публікуй

Активація PingShot дозволить моментально повідомляти Google про появу нових статей в RSS. У зв'язці з Твіттером це дає також хороший ефект . Правда метод пінгаціі підходить лише для нових статей.

- PubSubHubbub. Страшне слово, що означає протокол в розподіленої комунікації publish / subscribe. Загалом, він перехоплює фіди (RSS -стрічка) і повідомляє про це необхідні хаби (сервіси).

Без послуг програміста тут не обійтися 🙂 Але якщо у вас WordPress, то можете використовувати для цього спеціальний плагін .

До речі, додавання нової сторінки в адурілку теж можна назвати одним із способів пинга, однак, в цьому випадку, робот може на сайт зайти трохи пізніше, ніж при використанні перерахованих вище варіантів.

10. Кросспостінг анонсів

Розміщення анонсів статті або новини на сторонніх ресурсах допомагає пошуковому боту швидше дізнатися про новий контенті, ще до того, як його можуть поцупити зловмисники. Це можна робити як вручну, наприклад, використовуючи такі сервіси, як:

- http://news2.ru
- http://grabr.ru
- http://vott.ru
- І інші, в залежності від тематики сайту (їх потрібно знайти самостійно).

Або можна спробувати автоматизувати кросспостінг анонса статті на блог-платформи, такі як LiveJournal, Ya.ru, LiveInternet.ru, Blogspot (Blogger), та інші. Тут не обійтися без таких сервісів, як "Пістон Постер" або "Best Persons" .

Якщо підсумувати, то що не захищай контент, але якщо у вас дуже класний матеріал, люди знайдуть спосіб розмістити його у себе. 🙂 Бажано використовувати комплексні методи і намагатися працювати в двох напрямках - швидше повідомляти пошук про наявність нової сторінки з унікальним контентом, щоб роботи їх швидше додавали в індекс, а також вирощувати авторитет ресурсу всілякими методами.

Можливо, існують і інші методи захисту текстів.
Діліться своїми ідеями в коментарях.

10 способів захистити текст свого сайту від копіювання

Неунікальний контент на сайті може привести до поганої індексації сторінок або поганому їх ранжирування (оригінал може показуватися нижче, ніж сторінки конкурента зі скопійованих контентом, або зовсім - в додаткових результатах пошуку). Остерігаючись залишитися другорядним джерелом контенту з усіма наслідками, що випливають в плані SEO, власники сайтів часто задаються питанням - "як захистити свій текст від копіювання?".

Нижче пропонується 10 методів, які допоможуть підвищити захист контента. Але перш, ніж до них перейти, варто для себе прояснити, який контент необхідно захистити: публікуються авторські статті, описовий текст на сторінках послуг компанії або опису на картках товару в інтернет-магазині? Так як не всі методи універсальні і вибрати варто лише відповідні.

Захист тексту на головній сторінці або на сторінках розділів

Контент на цих сторінках копіюють, в основному, вручну. Тому, тут застосовані наступні методи.

1. Використання скрипта для заборони копіювання

На сторінці можна додати скрипт, який не дозволить користувачеві вручну виділити і скопіювати текст ( см. приклад ).

<Script type = "text / javascript">
document .ondragstart = noselect;
// заборона на перетягування
document .onselectstart = noselect;
// заборона на виділення елементів сторінки
document .oncontextmenu = noselect;
// заборона на виведення контекстного меню
function noselect () {return false; }
</ Script>

Наведений вище скрипт забороняє виділення частини тексту, а також відключає контекстне меню у всьому документі, якщо зловмисник захоче відкрити код сторінки.

Мінус даного способу в тому, що користувачі іноді переходять за посиланнями, клацаючи правою клавішею миші. Подібними скриптами можна створити ряд незручностей і знизити кількість переглядів сторінок свого сайту, і відповідно, конверсію в цільові дії.

Цей метод легко обійти, відкривши джерело сторінки через головне меню браузера, або відключивши в браузері скрипти і копіюючи необхідне без всяких заборон. Однак, ймовірність крадіжки тексту недосвідченим "копірайтером" істотно знизиться.

2. Заборона виділення тексту в CSS-стиль

Аналогічний попередньому методу, але можна вже не використовувати скрипт, а прописати окремий стиль (наприклад, клас "noselect"), в якому забороняється виділяти текст ( см. приклад ).

<Style type = "text / css">
/ * Відключення можливості виділення в тезі DIV * /
.noselect {
-moz-user-select: none;
-webkit-user-select: none;
-ms-user-select: none;
-o-user-select: none;
user-select: none;
}
</ Style>

Цей метод має вже трохи менше недоліків: за допомогою відключення скриптів можливості виділення тексту все одно не буде, а відключити стилі в браузері складніше, однак, цей метод все також легко обійти, якщо відкрити HTML-код сторінки.

3. Використання назви компанії в тексті

Для таких сторінок, де описуються послуги, можна органічно вставляти в текст назва компанії (сайту), щоб при його копіюванні редактору довелося робити рерайт, це знизить ймовірність корисності такого тексту для конкурентів і його використання.

4. Використання методу Бурундук

Російський аналітик Олексій Жуков (Бурундук) запропонував такий метод, коли текст розбивається на унікальні пропозиції, довжиною до 100 символів. Ці пропозиції можна використовувати як анкор посилань, розміщуючи їх на недорогих майданчиках. Залежно від довжини тексту, цих посилань може бути декілька десятків. Таким чином, посилальні сигнали (текст анкор-листа) підкріплюють текст сторінки за різними унікальним пропозицій і з максимальною вірогідністю пошуковик визначить цей текст за оригінал (звичайно ж, якщо він вже давно не визначив його як за другорядне джерело).

Недоліки цього методу в тому, що використовуються постійні витрати на посилання, при зміні тексту доведеться проробляти велику роботу по зміні посилань, такий метод є неприйнятним використовувати для сайтів з дуже великим числом сторінок, так як витрати на придбання посилань можуть виявитися недоцільними.

Захист контенту на картках товару в інтернет-магазині

Опис товарів в деяких інтернет-магазинах робиться унікальним, щоб ці картки краще ранжувались по НЧ-запитах. Вручну опису вже крадуть рідко, а пишуть для цього спеціальні парсери. Звичайно ж, можна застерегтися і від ручних копіпастеров вищеописаними методами, або використовувати додаткові кошти.

5. Соціальні сигнали

Пошукові системи визначають першоджерело контенту за датою його індексації та авторитету сайту. Соціальні сигнали можуть додати трохи авторитету сторінок, а якщо сторінки нові - допомогти їм швидше проіндексувати. Тому, добре на картках товару пропонувати відвідувачам лайкать і твітити ці сторінки, а також іноді самим проводити ці операції. Для реклами в соціальних мережах можна використовувати такі інструменти, як:

- http://www.twite.ru
- http://www.prospero.ru
- http://forumok.com

Для карток товару складно ще щось придумати. Тут потрібно знайти методи підвищення авторитету всього сайту.

Захист від копіювання статей / новин

Статті або новини це окремий контент, який в більшості відсотків випадків копіюють автоматичними парсером. Часто через RSS -стрічка, іноді роблячи мінімальні обробки. Також цей контент вже більш великий (в плані обсягу). Тут можна використовувати такі методи.

6. Вставляти в тексті статті посилання на свій сайт

Часто роботи копіюють статтю "як є", тому, якщо в ній будуть присутні посилання, що ведуть на потрібний сайт, то пошукові системи правильно визначать першоджерело контенту, плюс можна отримати безкоштовні зворотні посилання. Можна вставляти їх як на оригінал новини, так і на інші публікації ресурсу (використовуючи контекстну перелинковку).

Недолік цього методу в тому, що все ж програмісти видаляють (вирізують) посилання або змінюють їх на свої. Тому, крім посилань можна вставляти ще назву компанії (як в першому методі) або своє ім'я, як автора публікації. Навіть незважаючи на те, що посилань не буде, то завжди (в разі проблем) можна пред'явити претензію до служби підтримки Яндекса або Google.

7. Використовувати авторство Google

Google може пов'язувати документи зі своїм профілем в Google+ . Крім того, що в результатах пошуку буде з'являтися аватарка автора, це ще може допомогти у визначенні авторства контенту (за заявами представників Google).

Тут рада писати статті або новини не під ім'ям "admin", а підписувати їх своїми реальними ім'ям-прізвищем.

Щоб привласнити статті авторство і відобразити аватарку в Google, необхідно на всіх авторських сторінках послатися на свій профіль в Google+, а в налаштуваннях профілю вказати посилання на сайт або окремі статті. Детальніше про те, як це зробити технічно, написано тут і тут (а також тут ).

Не завжди зв'язування контенту з профілем Google+ допомагає, але як додатковий сигнал рекомендується використовувати.

8. Оригінальні тексти Яндекса

Яндекс для власників контенту пропонує свій інструмент під назвою "Оригінальні тексти", який можна знайти в панелі для вебмайстрів . Яндекс обіцяє використовувати цей текст для настройки пошукових алгоритмів (правда, як і Google, нічого не гарантує).

Для текстів, що відправляються в Яндекс, є обмеження за обсягом - від 2000 до 32000 символів, а сайт повинен мати мінімум тИЦ 10.

9. Використання пінгаторов

Так як час появи статті в індексі істотно для визначення першоджерела, важливо пошуковику повідомити якомога раніше про те, що контент на сайті з'явився. Це можна робити різними способами. Один з них це так звана посилка пінгів.

- FeedBurner PingShot. Якщо на сайті використовується FeedBurner, то активуйте функцію PingShot у вкладці "Публікуй".

Якщо на сайті використовується FeedBurner, то активуйте функцію PingShot у вкладці Публікуй

Активація PingShot дозволить моментально повідомляти Google про появу нових статей в RSS. У зв'язці з Твіттером це дає також хороший ефект . Правда метод пінгаціі підходить лише для нових статей.

- PubSubHubbub. Страшне слово, що означає протокол в розподіленої комунікації publish / subscribe. Загалом, він перехоплює фіди (RSS -стрічка) і повідомляє про це необхідні хаби (сервіси).

Без послуг програміста тут не обійтися 🙂 Але якщо у вас WordPress, то можете використовувати для цього спеціальний плагін .

До речі, додавання нової сторінки в адурілку теж можна назвати одним із способів пинга, однак, в цьому випадку, робот може на сайт зайти трохи пізніше, ніж при використанні перерахованих вище варіантів.

10. Кросспостінг анонсів

Розміщення анонсів статті або новини на сторонніх ресурсах допомагає пошуковому боту швидше дізнатися про новий контенті, ще до того, як його можуть поцупити зловмисники. Це можна робити як вручну, наприклад, використовуючи такі сервіси, як:

- http://news2.ru
- http://grabr.ru
- http://vott.ru
- І інші, в залежності від тематики сайту (їх потрібно знайти самостійно).

Або можна спробувати автоматизувати кросспостінг анонса статті на блог-платформи, такі як LiveJournal, Ya.ru, LiveInternet.ru, Blogspot (Blogger), та інші. Тут не обійтися без таких сервісів, як "Пістон Постер" або "Best Persons" .

Якщо підсумувати, то що не захищай контент, але якщо у вас дуже класний матеріал, люди знайдуть спосіб розмістити його у себе. 🙂 Бажано використовувати комплексні методи і намагатися працювати в двох напрямках - швидше повідомляти пошук про наявність нової сторінки з унікальним контентом, щоб роботи їх швидше додавали в індекс, а також вирощувати авторитет ресурсу всілякими методами.

Можливо, існують і інші методи захисту текстів.
Діліться своїми ідеями в коментарях.

10 способів захистити текст свого сайту від копіювання

Неунікальний контент на сайті може привести до поганої індексації сторінок або поганому їх ранжирування (оригінал може показуватися нижче, ніж сторінки конкурента зі скопійованих контентом, або зовсім - в додаткових результатах пошуку). Остерігаючись залишитися другорядним джерелом контенту з усіма наслідками, що випливають в плані SEO, власники сайтів часто задаються питанням - "як захистити свій текст від копіювання?".

Нижче пропонується 10 методів, які допоможуть підвищити захист контента. Але перш, ніж до них перейти, варто для себе прояснити, який контент необхідно захистити: публікуються авторські статті, описовий текст на сторінках послуг компанії або опису на картках товару в інтернет-магазині? Так як не всі методи універсальні і вибрати варто лише відповідні.

Захист тексту на головній сторінці або на сторінках розділів

Контент на цих сторінках копіюють, в основному, вручну. Тому, тут застосовані наступні методи.

1. Використання скрипта для заборони копіювання

На сторінці можна додати скрипт, який не дозволить користувачеві вручну виділити і скопіювати текст ( см. приклад ).

<Script type = "text / javascript">
document .ondragstart = noselect;
// заборона на перетягування
document .onselectstart = noselect;
// заборона на виділення елементів сторінки
document .oncontextmenu = noselect;
// заборона на виведення контекстного меню
function noselect () {return false; }
</ Script>

Наведений вище скрипт забороняє виділення частини тексту, а також відключає контекстне меню у всьому документі, якщо зловмисник захоче відкрити код сторінки.

Мінус даного способу в тому, що користувачі іноді переходять за посиланнями, клацаючи правою клавішею миші. Подібними скриптами можна створити ряд незручностей і знизити кількість переглядів сторінок свого сайту, і відповідно, конверсію в цільові дії.

Цей метод легко обійти, відкривши джерело сторінки через головне меню браузера, або відключивши в браузері скрипти і копіюючи необхідне без всяких заборон. Однак, ймовірність крадіжки тексту недосвідченим "копірайтером" істотно знизиться.

2. Заборона виділення тексту в CSS-стиль

Аналогічний попередньому методу, але можна вже не використовувати скрипт, а прописати окремий стиль (наприклад, клас "noselect"), в якому забороняється виділяти текст ( см. приклад ).

<Style type = "text / css">
/ * Відключення можливості виділення в тезі DIV * /
.noselect {
-moz-user-select: none;
-webkit-user-select: none;
-ms-user-select: none;
-o-user-select: none;
user-select: none;
}
</ Style>

Цей метод має вже трохи менше недоліків: за допомогою відключення скриптів можливості виділення тексту все одно не буде, а відключити стилі в браузері складніше, однак, цей метод все також легко обійти, якщо відкрити HTML-код сторінки.

3. Використання назви компанії в тексті

Для таких сторінок, де описуються послуги, можна органічно вставляти в текст назва компанії (сайту), щоб при його копіюванні редактору довелося робити рерайт, це знизить ймовірність корисності такого тексту для конкурентів і його використання.

4. Використання методу Бурундук

Російський аналітик Олексій Жуков (Бурундук) запропонував такий метод, коли текст розбивається на унікальні пропозиції, довжиною до 100 символів. Ці пропозиції можна використовувати як анкор посилань, розміщуючи їх на недорогих майданчиках. Залежно від довжини тексту, цих посилань може бути декілька десятків. Таким чином, посилальні сигнали (текст анкор-листа) підкріплюють текст сторінки за різними унікальним пропозицій і з максимальною вірогідністю пошуковик визначить цей текст за оригінал (звичайно ж, якщо він вже давно не визначив його як за другорядне джерело).

Недоліки цього методу в тому, що використовуються постійні витрати на посилання, при зміні тексту доведеться проробляти велику роботу по зміні посилань, такий метод є неприйнятним використовувати для сайтів з дуже великим числом сторінок, так як витрати на придбання посилань можуть виявитися недоцільними.

Захист контенту на картках товару в інтернет-магазині

Опис товарів в деяких інтернет-магазинах робиться унікальним, щоб ці картки краще ранжувались по НЧ-запитах. Вручну опису вже крадуть рідко, а пишуть для цього спеціальні парсери. Звичайно ж, можна застерегтися і від ручних копіпастеров вищеописаними методами, або використовувати додаткові кошти.

5. Соціальні сигнали

Пошукові системи визначають першоджерело контенту за датою його індексації та авторитету сайту. Соціальні сигнали можуть додати трохи авторитету сторінок, а якщо сторінки нові - допомогти їм швидше проіндексувати. Тому, добре на картках товару пропонувати відвідувачам лайкать і твітити ці сторінки, а також іноді самим проводити ці операції. Для реклами в соціальних мережах можна використовувати такі інструменти, як:

- http://www.twite.ru
- http://www.prospero.ru
- http://forumok.com

Для карток товару складно ще щось придумати. Тут потрібно знайти методи підвищення авторитету всього сайту.

Захист від копіювання статей / новин

Статті або новини це окремий контент, який в більшості відсотків випадків копіюють автоматичними парсером. Часто через RSS -стрічка, іноді роблячи мінімальні обробки. Також цей контент вже більш великий (в плані обсягу). Тут можна використовувати такі методи.

6. Вставляти в тексті статті посилання на свій сайт

Часто роботи копіюють статтю "як є", тому, якщо в ній будуть присутні посилання, що ведуть на потрібний сайт, то пошукові системи правильно визначать першоджерело контенту, плюс можна отримати безкоштовні зворотні посилання. Можна вставляти їх як на оригінал новини, так і на інші публікації ресурсу (використовуючи контекстну перелинковку).

Недолік цього методу в тому, що все ж програмісти видаляють (вирізують) посилання або змінюють їх на свої. Тому, крім посилань можна вставляти ще назву компанії (як в першому методі) або своє ім'я, як автора публікації. Навіть незважаючи на те, що посилань не буде, то завжди (в разі проблем) можна пред'явити претензію до служби підтримки Яндекса або Google.

7. Використовувати авторство Google

Google може пов'язувати документи зі своїм профілем в Google+ . Крім того, що в результатах пошуку буде з'являтися аватарка автора, це ще може допомогти у визначенні авторства контенту (за заявами представників Google).

Тут рада писати статті або новини не під ім'ям "admin", а підписувати їх своїми реальними ім'ям-прізвищем.

Щоб привласнити статті авторство і відобразити аватарку в Google, необхідно на всіх авторських сторінках послатися на свій профіль в Google+, а в налаштуваннях профілю вказати посилання на сайт або окремі статті. Детальніше про те, як це зробити технічно, написано тут і тут (а також тут ).

Не завжди зв'язування контенту з профілем Google+ допомагає, але як додатковий сигнал рекомендується використовувати.

8. Оригінальні тексти Яндекса

Яндекс для власників контенту пропонує свій інструмент під назвою "Оригінальні тексти", який можна знайти в панелі для вебмайстрів . Яндекс обіцяє використовувати цей текст для настройки пошукових алгоритмів (правда, як і Google, нічого не гарантує).

Для текстів, що відправляються в Яндекс, є обмеження за обсягом - від 2000 до 32000 символів, а сайт повинен мати мінімум тИЦ 10.

9. Використання пінгаторов

Так як час появи статті в індексі істотно для визначення першоджерела, важливо пошуковику повідомити якомога раніше про те, що контент на сайті з'явився. Це можна робити різними способами. Один з них це так звана посилка пінгів.

- FeedBurner PingShot. Якщо на сайті використовується FeedBurner, то активуйте функцію PingShot у вкладці "Публікуй".

Якщо на сайті використовується FeedBurner, то активуйте функцію PingShot у вкладці Публікуй

Активація PingShot дозволить моментально повідомляти Google про появу нових статей в RSS. У зв'язці з Твіттером це дає також хороший ефект . Правда метод пінгаціі підходить лише для нових статей.

- PubSubHubbub. Страшне слово, що означає протокол в розподіленої комунікації publish / subscribe. Загалом, він перехоплює фіди (RSS -стрічка) і повідомляє про це необхідні хаби (сервіси).

Без послуг програміста тут не обійтися 🙂 Але якщо у вас WordPress, то можете використовувати для цього спеціальний плагін .

До речі, додавання нової сторінки в адурілку теж можна назвати одним із способів пинга, однак, в цьому випадку, робот може на сайт зайти трохи пізніше, ніж при використанні перерахованих вище варіантів.

10. Кросспостінг анонсів

Розміщення анонсів статті або новини на сторонніх ресурсах допомагає пошуковому боту швидше дізнатися про новий контенті, ще до того, як його можуть поцупити зловмисники. Це можна робити як вручну, наприклад, використовуючи такі сервіси, як:

- http://news2.ru
- http://grabr.ru
- http://vott.ru
- І інші, в залежності від тематики сайту (їх потрібно знайти самостійно).

Або можна спробувати автоматизувати кросспостінг анонса статті на блог-платформи, такі як LiveJournal, Ya.ru, LiveInternet.ru, Blogspot (Blogger), та інші. Тут не обійтися без таких сервісів, як "Пістон Постер" або "Best Persons" .

Якщо підсумувати, то що не захищай контент, але якщо у вас дуже класний матеріал, люди знайдуть спосіб розмістити його у себе. 🙂 Бажано використовувати комплексні методи і намагатися працювати в двох напрямках - швидше повідомляти пошук про наявність нової сторінки з унікальним контентом, щоб роботи їх швидше додавали в індекс, а також вирощувати авторитет ресурсу всілякими методами.

Можливо, існують і інші методи захисту текстів.
Діліться своїми ідеями в коментарях.

Остерігаючись залишитися другорядним джерелом контенту з усіма наслідками, що випливають в плані SEO, власники сайтів часто задаються питанням - "як захистити свій текст від копіювання?
Остерігаючись залишитися другорядним джерелом контенту з усіма наслідками, що випливають в плані SEO, власники сайтів часто задаються питанням - "як захистити свій текст від копіювання?
Остерігаючись залишитися другорядним джерелом контенту з усіма наслідками, що випливають в плані SEO, власники сайтів часто задаються питанням - "як захистити свій текст від копіювання?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают