Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

10 причин почати вести блог

 1. 10. Ви зможете ділитися своїми знаннями та інтересами
 2. 9. Ви можете його просувати
 3. 8. Ви можете заробляти гроші
 4. 7. Чи можете писати про те, що вам дійсно подобається
 5. 6. Скажіть нудьгу немає!
 6. 5. Чи знайдете друзів за інтересами
 7. 4. Стати знаменитими за один день
 8. 3. Ділитися чимось новим
 9. 2. Потенційне працевлаштування
 10. 1. Це дійсно весело

На цьому сайті я пишу вже досить давно і отримую безліч коментарів. Зустрічалося мені і безліч досить грубих і невтішних коментарів після моїх статей. На жаль, не завжди зустрічаються люди, які по-справжньому позитивно до вас налаштовані. Отже, створіть і почніть вести блог сьогодні, і ось чому.

створіть і почніть вести блог

10. Ви зможете ділитися своїми знаннями та інтересами

По-моєму, це дуже весело - ділитися з друзями своїми знаннями і враженнями. У цьому вам допоможе блог. Він дасть вам можливість поділитися з іншими всім, чим вам захочеться.

9. Ви можете його просувати

Мені подобається створювати сайт, а на ньому вести свій блог. Розкрутка сайту за допомогою блогу - серйозний маркетинговий інструмент. Ви були б здивовані, скільки трафіку може приносити блог . Ви можете залучати компанії, щоб рекламувати їх продукцію і послуги у себе. Це дуже вигідно.

8. Ви можете заробляти гроші

Ви знаєте, що можете заробляти на цьому реальні гроші? Якщо у вас є які-небудь серйозні партнери на прикметі, сміливо залучайте їх до співпраці. Це не займає багато часу, але з цього ви можете мати реальний дохід .

7. Чи можете писати про те, що вам дійсно подобається

У мене є клієнти, які видають мені конкретні теми і часом навіть слова, які я повинна надрукувати. Але мій блог - це тільки мій блог. Тому там багато інформації про красу, про здоров'я, про сімейне життя або про домашніх тварин.

6. Скажіть нудьгу немає!

Якщо вам нема чим зайнятися, напишіть про що-небудь в блозі. Там обов'язково добереться потрібна компанія і вам буде, що разом обговорити.

5. Чи знайдете друзів за інтересами

Ви завжди знайдете друзів, з якими зможете обговорити сучасні проблеми. Поділіться своїми переживаннями з іншими людьми.

4. Стати знаменитими за один день

Ви реально можете стати знаменитим за один день! Як багато, наприклад, стали знаменитими на Youtube . Я не маю на увазі Голлівуд, ви станете відомим серед Інтернет-користувачів! Продвигайте, пропонуйте, рекламуйте свій блог!

3. Ділитися чимось новим

У кожної людини є якась тема, в якій він дуже погано розбирається. Підвищивши свою обізнаність в якому-небудь справі, поділіться цим зі своїми друзями там.

2. Потенційне працевлаштування

Коли у мене є якісь роботодавці на прикметі, я обов'язково згадаю про них в своєму блозі. Це приверне їхню увагу до мене, і дасть мені перевагу в їх очах. Якщо ви - копірайтер, то блог вам просто необхідний для залучення замовників.

1. Це дійсно весело

Насправді - це найголовніша причина для мене. Я займаюся улюбленою справою і по-справжньому развлекаюсь при цьому. Дуже здорово ділитися своїми знаннями і отримувати за це гроші.

Додаткові поради для початківців Блогерша від SEOblondinok:

Ось перед вами 10 причин, щоб почати вести свій блог саме сьогодні. Ну що, ви вже надумали, тоді спробуйте вести блог на цьому сайті, або на будь-якому іншому!

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно