Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

10 кращих платформ для онлайн магазинів з відкритим кодом 2018

 1. Як вибрати платформу з вихідним кодом для онлайн магазину?
 2. висновки
 3. Чим команда Dinarys може вам допомогти?

Головна / Блог / 10 кращих платформ для онлайн магазинів з відкритим кодом в 2019

Якщо ви хочете залишатися конкурентно здатними в сучасному світі, то вам необхідний інтернет магазин. Це стосується як невеликих, так і середніх компаній. Однак перед тим як зв'язатися з командою розробників, вам потрібно вибрати правильну платформу, яка буде підходити вимогам вашої сфери бізнесу. Важливо розуміти, що у всіх компаній різні процеси і цільова аудиторія.

У цій статті ми розглянемо кращі eCommerce платформи, а також проведемо порівняння цих платформ з відкритим вихідним кодом. Спираючись на цю інформацію, ви отримаєте повну картину того, які зараз бувають платформи для онлайн торгівлі з відкритим вихідним кодом.

Але спочатку вам варто визначитися, чи підходить вашому бізнесу платформи з відкритим вихідним кодом . Для цього, вам потрібно відповісти на такі питання:

 • Чи необхідні моєму онлайн магазину нестандартні функції?
 • Чи є у мене достатньо бюджету, щоб найняти команду розробників?
 • Чи важливий для мого сайту персоналізований дизайн?

Якщо ви відповіли «Так» на всі питання, то вам дійсно підходять платформи з відкритим вихідним кодом.

Також прочитайте: Як запустити онлайн магазин: чекліст

Також прочитайте:  Як запустити онлайн магазин: чекліст

Які платформи з відкритим вихідним кодом краще вибрати в 2018 році?

Сьогодні існує багато пропозицій серед платформ такого типу. Їх основні переваги:

 • Більшість з них є безкоштовними
 • Платформи дають бізнесу безмежні можливості кастомізації сайту
 • Ви можете розширювати онлайн магазин в будь-який час
 • Більшість платформ з відкритим вихідним кодом володіють суспільством розробників

У цій статті ми проведемо порівняння платформ з відкритим вихідним кодом, щоб ви більше дізналися про їх переваги та недоліки.

1. Magento Community Edition

Більшість власників онлайн магазинів вважають платформу Magento кращою платформою з відкритим вихідним кодом для торгівлі онлайн. Чому? Тому що близько 26% всіх онлайн магазинів розроблені саме на Magento, що завдяки чому вона і є лідером. При цьому, ця платформа підходить далеко не кожній компанії. На приклад, Magento Enterprise Edition , Яка використовується великими компаніями, варто 16.000 доларів в рік. При цьому у Magento є план, який підходить і невеликим компаніям. використовуючи Community Edition , Власники онлайн магазинів можуть створити онлайн магазин безкоштовно. Найпопулярніші функції - це підтримка різних валют і мов, управління декількома онлайн магазинами через одну панель адміністратора і кастомниє модулі.

Ще одна перевага Magento це великий вибір плагінів і доповнень. Завдяки цьому платформа володіє безмежними можливостями додавання нових функцій і розширення онлайн магазину.

Також прочитайте: Як найняти кращого Magento розробника для вашого проекту

У той же час, платформа облаем і деякими недоліками. Перше, оскільки спільнота розробників досить велике, буває нелегко знайти рішення проблеми в форумах. У більшості випадків, навіть якщо власник онлайн магазину володіє навиками програмування, він швидше за звернеться до команди розробників, щоб зробити необхідні зміни на сайті.

Також прочитайте: Magento vs Shopify: Порівняння платформ для онлайн магазинів

Вам не потрібно платити за користування платформою, але, якщо ви хочете доповнити функціонал онлайн магазину або розробити унікальний дизайн, вам доведеться купувати доповнення, плагіни і шаблони окремо.

Вам не потрібно платити за користування платформою, але, якщо ви хочете доповнити функціонал онлайн магазину або розробити унікальний дизайн, вам доведеться  купувати  доповнення, плагіни і шаблони окремо

2. osCommerce

Якщо ви шукайте просту в роботі платформу, то osCommerce - буде ідеальним вибором. Ця стара і надійна платформа вже довгий час популярна серед власників онлайн бізнесу. Щоб зробити ваш магазин унікальним і додати нові функції, ви можете скористатися готовими розширеннями , Яких вже зараз близько 7000.

Спільнота розробників osCommerce налічує близько 26000 чоловік. Якщо у вас виникнуть будь-які труднощі, то ви завжди можете розраховувати на технічну підтримку з боку членів спільноти.

Якщо ви вважаєте, що ця платформа ідеально підходить вашим бізнес-цілям, то зверніть увагу і на недоліки платформи. Платформа сама по собі досить стара. Тому не чекайте від неї таких же функцій і швидкості, як від сучасних праформ. Крім того, можуть виникнути труднощі з розширенням онлайн магазину на osCommerce.

3. OpenCart

Це ідеальна платформа для власників невеликих компаній з мінімальними знаннями програмування. Розгорнути магазин на OpenCart дуже просто. Крім того, вам доступні базові функції онлайн магазину. Але, з іншого боку, це може бути і недостатній, якщо ви плануєте вести маркетингові кампанії.

На найперших стадіях вам все ж буде потрібна допомога команди розробників для базової установки. Щоб додати нові функції і зробити онлайн магазин більш гнучким, ви можете використовувати додаткові платини.

Недолік OpenCart в тому, що може виникнути конфлікт при використанні різних плагінів. Дотого ж, деякі оновлення можуть бути недоступні. Якщо ви готові довірити ваш бізнес розробникам плагінів, то це рішення вам підійде.

Якщо ви готові довірити ваш бізнес розробникам плагінів, то це рішення вам підійде

4. Spree Commerce

Це одна з кращих платформ з відкритим вихідним кодом розроблена за допомогою Ruby on Rails. Спільнота власників онлайн магазинів на цій платформі стрімко зростає. чому Spree Commerce так популярна? Користувачі в першу чергу відзначають, що панель адміністратора проста у використанні і має великий якістю функцій.

Крім того, ви можете вибрати потрібне розширення з великої кількості вже існуючих, тому вам не потрібна допомога сторонніх розробників.

Основні переваги Spree Commerce - це гнучкість і необмежені можливості розширення. Власники онлайн магазинів можуть додати необмежену кількість кастомних функцій в онлайн магазин. Ці переваги роблять Spree Commerce однією з кращих платформ для онлайн магазинів з відкритим вихідним кодом.

Ці переваги роблять Spree Commerce однією з кращих платформ для онлайн магазинів з відкритим вихідним кодом

5. PrestaShop

Це ще одна популярна платформа серед власників онлайн магазинів. З цієї причини ми вирішили додати PrestaShop в наш огляд-порівняння кращих платформ з відкритим вихідним кодом для онлайн торгівлі.

Платформа PrestaShop має простий адмін панеллю. Користувачі самостійно можуть налаштувати онлайн магазин. Платформа дає користувачеві на вибір кілька рівнів технічного контролю. Обидва варіанти є безкоштовними.

При цьому, у платформи PrestaShop Еть і свої слабкі сторони. А саме, обмежені можливості для персоналізації онлайн магазину. Якщо ви шукайте платформу, яка дозволить вам створити унікальний дизайн і безліч графічних елементів, вам потрібно пошукати щось інше.

Щоб персоналізувати дизайн сайту на PrestaShop, вам буде потрібно купити додаткові теми.

6. Zen Cart

платформа Zen Cart має безліч користувачів і добре розвинене співтовариство розробників. Якщо для вас головне - розширені функції управління товарами, то ця платформа вам підійде. Ця платформа з відкритим вихідним кодом має понад 150000 членів в співтоваристві розробників.

Які можливості дасть вам ця платформа? Основна перевага, як ми вже говорили, це просунуті можливості управління товарами. Користувачі можуть створювати знижки, спеціальні пропозиції та контролювати наявність товарів на складі.

Однак врахуйте, що у платформи є і недоліки. Якщо ви додати занадто багато товарів в каталог, то це помітно знизить швидкість роботи сайту. Якщо це не відповідає вашим очікуванням, варто вибрати іншу платформу.

Крім того, платформа Zen Cart спочатку не володіє привабливим дизайном для онлайн магазину. Щоб зробити e-commerce сайт на це платформі привабливим, то вам потрібно купити одну з тих чи зв'язатися з командою розробників.

7. WooCommerce

Якщо вам подобається платформа WordPress, і ви хочете створити онлайн магазин, то в цьому випадку ми можемо надати вам відразу кілька варіантів. Але в цій частині статті ми зупинимося на WooCommerce. Це e-commerce плагін для сайтів на WordPress. У цього рішення для онлайн торгівлі також розвинене суспільство користувачів. Одна з переваг цього плагіна - ви можете створити і налаштувати онлайн магазин, навіть якщо у вас немає знань в програмуванні. Саме це робить плагін WooCommerce таким популярним серед користувачів.

Також прочитайте: Як створити онлайн магазин на платформі WordPress?

Ця платформа добре адаптується під мобільні пристрої. Завдяки цьому, ваші клієнти можуть робити замовлення використовуючи мобільні телефони або планшети. В результаті, ви отримуєте більше замовлень. Більш того, використовуючи один з плагінів, ви можете створити мобільний додаток з каталогом товарів.

Також зверніть увагу, що WooCommerce працює тільки з сайтами на WordPress, що не завжди підходить деяким компаніям. Але якщо у вас вже є сайт на цій платформі, то WooCommerce - це відмінний варіант. Щоб додати більше функцій в онлайн магазин, вам потрібно придбати додаткові розширення і шаблони.

Щоб додати більше функцій в онлайн магазин, вам потрібно придбати додаткові розширення і шаблони

8. JigoShop

Це ще один варіант для фанатів WordPress. Також, як і WooCommerce, це рішення легко встановлюється в панель адміністратора. Якщо ви хочете зробити онлайн магазин більш зручним і ефективним, ви можете докупити необхідні розширення, плагіни і теми.

основний недолік Jigoshop в тому, що вам буде потрібно більше часу, щоб створити весь перелік товарів. Наприклад, якщо ви продаєте товар певного кольору і різних розмірів, то вам доведеться створити сторінку для кожного розміру товару цього кольору.

Спочатку Jigoshop володіє тільки основними функціями онлайн магазину. Але ви можете розширити їх, купивши потрібні розширення.

Але ви можете розширити їх, купивши потрібні розширення

9. Drupal Commerce

Якщо ви вже користувалися платформою Dupal і знайомі з адмін панеллю, то Dupal Commerce буде правильним вибором для вашого онлайн магазину. Ця платформа з відкритим вихідним кодом більш дружня до SEO і досить гнучка. Не варто забувати і про зручність в управлінні сайту, просунутим модулів оплати, навіть у формі передплати.

Як ви вже зрозуміли, цей плагін працює тільки з сайтами на платформі Dupal. Плагін надає користувачам тільки базові функції. Але ви можете розшити функції сайту за допомогою Commerce Kickstart . Він складається з найпопулярніших функцій для онлайн магазину, що вже непоганий старт для вашого сайту.

Ви можете розглядати це варіант в тому випадку, якщо вам потрібен онлайн магазин з базовими функціями, а в подальшому ви плануєте їх розширити за допомогою додаткових розширень.

Ви можете розглядати це варіант в тому випадку, якщо вам потрібен онлайн магазин з базовими функціями, а в подальшому ви плануєте їх розширити за допомогою додаткових розширень

10. VirtueMart

VirtueMart - це e-commerce розширення для сайтів на платформі Joomla. Це рішення допоможе вам створити і налаштувати онлайн магазин без допомоги сторонніх розробників. Особливо якщо ви плануєте продавати ваші товари в інші країни, оскільки розширення підтримує безліч мов.

Це розширення популярно також через розширених SEO налаштувань, завдяки яким онлайн магазини отримують більше органічного трафіку. Серед особливих функцій VirtueMart варто відзначити управління товарами і можливості висилати рахунки.

Як вибрати платформу з вихідним кодом для онлайн магазину?

Оскільки ви тепер знайомі з найпопулярнішими рішеннями, ви можете зробити правильний вибір в залежність від особливостей вашого бізнесу. Далі в таблиці ми розповімо ще трохи про самим популярних рішеннях і вартості розробки доповнень.

Magento WooCommerce Opencart osCommerce Dupal Commerce Кількість онлайн магазинів 216,548 396,171 179,100 80,141 13,989% відсоток від топ 100,000 eCommerce сайтів, які використовують ці технології 58.2 Дані не доступні 6.0 11.1 7.2 Кількість розширень і плагінів Велике Велике Середнє Середнє Середнє Доступність експертів для розробки і підтримки сайту Легко знайти легко знайти Складно знайти Складно знайти легко знайти Загальна вартість розробки і підтримки сайту Низька Низька Висока Висока Середня

У цій таблиці ми поділимося порівнянням достоїнств і недоліків топ платформ з відкритим вихідним кодом для e-commerce.

Назва E-commerce платформи Вартість від (в місяць) Переваги Недоліки Shopify $ 9 Простота у використанні, велика кількість функцій, можливості для розширення, адаптивність під мобільні пристрої, хороша технічна підтримка

Складнощі в просунутій персоналізації, висока вартість, немає можливості вести блог

BigCommerce $ 29.95 Простота у використанні, безліч функцій, просунуті можливості для дизайну, SEO та маркетинг, вбудовані платіжні модулі, технічна підтримка Складні призначені для користувача плани, висока вартість Magento $ 5 Велика розмаїтість функцій, інтеграція зі сторонніми додатками, можливості розширення магазину, кастомизация, можливості для проведення маркетингових компаній, велика спільнота розробників Не підходить для новачків, можуть виникнути труднощі при пошуку хорошого розробника, висока вартість для великих до паній WooCommerce $ 0 Економія, простота в установці використанні, велика кількість функцій, можливості для персоналізації, SEO та маркетинг Потрібні просунуті навички програмування, підходить тільки для сайтів на WordPress, складно вирахувати реальну вартість

висновки

Без розуміння розмірів вашого бізнесу, специфіки індустрії і вимог неможливо сказати, яка з перерахованих вище платформ підійде саме вам.

Якщо вам потрібен онлайн магазин з базовими функціями, то вам не потрібно платити за модулі і расшіренія.І з іншого боку, якщо ви хочете додати вашій онлайн магазину індивідуальний вид, кастомниє функції і у вас для цього достатньо бюджету, то вам підходять більш просунуті платформи . Ми сподіваємося, що це порівняння кращих платформ з відкритим вихідним кодом для e-commerce допомогло вам зробити правильний вибір.

Чим команда Dinarys може вам допомогти?

Ми маємо експертизу в роботі з найпопулярнішими платформами. Наші проекти були розроблені на таких платформах, як Magento, Shopify, WooCommerce, Opencart.

Ми можемо запропонувати кращі рішення для разраотчік онлайн магазину грунтуючись на вашому бюджеті і вимог бізнесу.

якщо:

 • У вас вже є онлайн магазин, але у вас мало продажів
 • Ви хочете поліпшити дизайн
 • Ви хочете розширити онлайн магазин або перенести його на іншу платформу
 • Хочете розробити мобільний додаток для вашого бізнесу
 • Шукайте команду, яка створить кастомниє модулі

просто заповніть форму , І ми зв'яжемося з вами!

Як вибрати платформу з вихідним кодом для онлайн магазину?
Чи є у мене достатньо бюджету, щоб найняти команду розробників?
Чи важливий для мого сайту персоналізований дизайн?
Чому?
Які можливості дасть вам ця платформа?
Як вибрати платформу з вихідним кодом для онлайн магазину?
Чим команда Dinarys може вам допомогти?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно