Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

10 кращих компонентів для Joomla

Здрастуйте дорогі друзі і шанувальники Joomla. Сьогодні я хочу вам розповісти про те які 10 кращих компонентів для Joomla є на мою думку. Так як я щільно з Joomla працюю вже не перші роки, я перепробував багато компонентів для різних цілей, то за весь час я виділив для себе кращі компоненти, які я використовую в різних проектах і стежу за їхніми оновленнями. І так, я вам представляю

1) Першим компонентом який я хочу вам представити є VirtueMart. Даний компонент є найкращим розширенням для Joomla за допомогою якого можна організувати інтернет-магазин. На даний час компонент VirtueMart був викачаний більше 2.5 мільйона разів. Інтерфейс компонента інтуїтивно зрозумілий, так що розібратися з настройками компонента легко, тим більше існує російська локалізація для компонента. Завантажити компонент VirtueMart можна на офіційному сайті розробників тут , Також раджу почитати мій пост Інтернет магазин на Joomla + VirtueMart .

Завантажити компонент VirtueMart можна на офіційному сайті розробників   тут   , Також раджу почитати мій пост   Інтернет магазин на Joomla + VirtueMart

Кращий компонент інтернет-магазину для Joomla

2) Наступним відмінним компонентом для joomla є Community Builder. За допомогою компонента Community Builder можна організувати соціальну мережу по інтересам і не тільки. Для даного компонента розроблено більше 120 плагінів, так що структура і можливості вашої соціальної мережі залежать тільки від вашої фантазії. У цьому компоненті дуже багато можливостей, так що якщо ви вирішили створити сайт соціальної мережі, тоді вам на сайт розробників за компонентів сюди .

кращий компонент соціальної мережі для Joomla

3) Черговим відмінним компонентом для joomla є компонент візуального редактора JCE. За замовчуванням в Joomla призначений візуальний редактор TinyMCE. Функціональності в цьому редакторі не багато, тому завжди встановлюю компонент JCE. Дизайн в компонента візуального редактора JCE схожий на дизайн Microsoft Word 2000 років, так що зрозуміти що до чого не складно. Завантажити компонент JCE можна звичайно ж на сайті розробників тут .

кращий компонент візуального редактора для Joomla

4) Черговим відмінним компонентом для Joomla є компонент фотогалереї Phoca Gallery. Про це компоненті я вже розповідав в статті Фотогалерея для Joomla (компонент Phoca Gallery) , Тому розповідати не буду, лінь :-).

кращий компонент фотогалереї для Joomla

5) Наступним найкращим компонентом для Joomla є компонент форуму Kunena. Компонент, як ви напевно здогадалися, призначений для створення на базі Joomla форуму. Всі зареєстровані користувачі Joomla є також зареєстрованими користувачами форуму і заходять під своїми логіном і паролем. Компонент має купу налаштувань, він дуже гнучкий і його налаштувати можна без особливих труднощів. Також для компонента Kunena є шаблони, за допомогою яких можна змінити вигляд форуму. Але особисто я мало зустрічав шаблонів для Kunena і доводилося самому переробляти шаблон який призначений за замовчуванням. Також можете почитати і цю статейку і цю Завантажити компонент форуму Kunena для Joomla 1.5 і Joomla 1.6 . Завантажити компонент форуму Kunena можна з офіційного сайту тут .

кращий компонент форуму для Joomla

На цьому перша частина закінчена. Якщо вона вам сподобалася, підписуємося на оновлення блогу і тоді ви точно не пропустите 2 частина. Побачимося.

Nauca - навчися працювати з Joomla

Схожі статті про розширення для Joomla:

Новости