Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Партнерська програма Адмітад - як заробити на партнерці Аdmitad.com в 2019 році

 1. Заробіток з admitad
 2. Партнери Аdmitad.com
 3. Крок 1 - введення особистих даних
 4. Крок 2 - дані про застосовуваних інструментах для роботи
 5. Крок 3 - оповіщення про завершення реєстрації
 6. Крок 4 - підтвердження електронної пошти
 7. Як працювати з нуля на Аdmitad.com
 8. Як заробити на Адмітад
 9. Оффер на Admitad
 10. Admitad Expert 2019
 11. Плагін Admitad Goods
 12. Фонд Admitad Invest
 13. академія Admitad
 14. Блог і форум Admitad GmbH
#

Бізнес на партнерських програмах Бізнес на партнерських програмах

Заробіток з admitad

Прибуток найуспішніших вебмайстрів, які співпрацюють з admitad, може досягати шістнадцяти мільйонів рублів в день.

 • Партнери Аdmitad.com
 • Реєстрація в Адмітад
 • Як працювати з нуля на Аdmitad.com
 • Як заробити на Адмітад
 • Оффер на Admitad
 • Admitad Expert 2019
 • Плагін Admitad Goods
 • Фонд Admitad Invest
 • академія Admitad
 • Блог і форум Admitad GmbH
 • Офіційний сайт Admitad Widgets

Admitad.com (перше місце в рейтингу CPA-мереж ) Вважається, і по праву, кращої партнерської мережею не тільки в Російській Федерації, а й на всьому пострадянському просторі. Сума обороту, досягнута рекламодавцями завдяки співпраці з цим агрегатором, обчислюється мільярдами рублів.

Широкі можливості, що надаються учасникам в плані проведення масштабних кампаній, обумовлені величезним числом залучених до процесу просування веб-майстрів (близько 460 тисяч). Станом на 2019 рік кількість партнерок «Адмітада» перевищила цифру 1000. Ці вражаючі результати досягнуті за період з 2010 року, тобто в досить короткий термін. Діяльність і принципи роботи цієї найбільшої компанії, що спеціалізується на просуванні різних комерційних продуктів в інтернеті, заслуговує докладного опису.

Діяльність і принципи роботи цієї найбільшої компанії, що спеціалізується на просуванні різних комерційних продуктів в інтернеті, заслуговує докладного опису

Перейти на admitad.com

Партнери Аdmitad.com

Для початку про те, що таке admitad.com. Суть діяльності будь-якої партнерки полягає в організації зв'язку між рекламодавцем, зацікавленій в розширенні збуту продукту, і різними інтернет-ресурсами, які найбільшою мірою придатними для розміщення просувають матеріалів.

Для додання цій співпраці максимальної ефективності, посередник, в даному випадку Аdmitad, забезпечує виконавців ефективними інструментами, комфортними умовами і надає будь-яке можливе сприяння в справі досягнення поставленої мети. Головна сторінка сайту містить схему, яка ілюструє принцип роботи партнерської мережі. За нею зрозуміла роль кожного учасника партнерської системи:

 • Замовник хоче розширення збуту;
 • Вебмастера реалізують це бажання за допомогою використання власних джерел трафіку (свій сайт або арбітражна система ), І їм за це платять;
 • Admitad бере на себе організацію цього взаємодії і забезпечує його успіх доступними йому засобами.

Замовник хоче розширення збуту;  Вебмастера реалізують це бажання за допомогою використання власних джерел трафіку (свій сайт або  арбітражна система  ), І їм за це платять;  Admitad бере на себе організацію цього взаємодії і забезпечує його успіх доступними йому засобами

Щоб стати партнером Аdmitad, потрібно просто підтвердити бажання заробляти за допомогою цього ресурсу, що виражається в натисканні яскравою жовтою кнопки, розміщеної на головній сторінці сайту. Після цього відкривається форма реєстрації вебмастера (ім'я, прізвище, статус, країна і ін.), Яку слід заповнити обов'язково латинським шрифтом, а також погодитися з умовами програми.

Стає доступною наступна сторінка, на якій необхідно вибрати тип майданчика (пропонуються варіанти контекстної реклами, власного сайту, соціальної мережі і ін.), Регіон і категорія (що саме майбутній учасник збирається просувати на ринку: наприклад, товари інтернет-магазинів). Тепер настає черга графи, яку потрібно заповнити своїми словами, під заголовком: «Як ви будете рекламувати партнерську програму». Що написати в ній, кожен вирішує сам (справа творча), але бажано, по-перше, бути переконливим, а по-друге, правдивим. Вінчає процес привітання від сайту з успішною реєстрацією. Після активації підтверджує посилання, відкривається вхід в особистий кабінет.

Наочно процес реєстрації представлений картинками і вміщує в собі 4 кроку.

Крок 1 - введення особистих даних

Крок 1 - введення особистих даних

Крок 2 - дані про застосовуваних інструментах для роботи

Крок 2 - дані про застосовуваних інструментах для роботи

Крок 3 - оповіщення про завершення реєстрації

Крок 3 - оповіщення про завершення реєстрації

Крок 4 - підтвердження електронної пошти

Крок 4 - підтвердження електронної пошти

Як працювати з нуля на Аdmitad.com

Перш ніж почати комерційну діяльність на Аdmitad.com, бажано розібратися в тому, як не в теорії, а на практиці працює партнерська мережа. Відразу після реєстрації слід приступити до додавання майданчиків, під якими маються на увазі ресурси для розміщення офферов. Для цього потрібно зайти в розділ налаштувань, знайти опцію майданчиків і натиснути кнопку «додати нову». Можна використовувати власний сайт, якщо він є. В іншому випадку починати можна з власної сторінки в соціальних мережах (серед пропонованих варіантів такий рядок є).

Подальші дії в основному досить прості і складаються в проходженні заданим алгоритмом, але є і нюанси. У стовпці регіонів вибирається країна (допускається кілька), потім правіше - категорії (можна все відразу). З приводу «назви програми»: якщо майданчиком служить особиста сторінка, наприклад, в ВК, то їм буде ім'я користувача, а посиланням - URL-адресу профілю в соцмережі. Ці ж правила стосуються груп, якщо вони, знову ж таки, є. Питання іноді виникають і з приводу опису, але це нескладно - потрібно просто викласти, що, де і як партнер збирається рекламувати. У разі наявності власного сайту в такому ж порядку вносяться його реквізити, а також додається інформація про цільову спрямованість ресурсу.

У разі наявності власного сайту в такому ж порядку вносяться його реквізити, а також додається інформація про цільову спрямованість ресурсу

Отже, одна площадка є, втім, їх може бути і декілька. У деяких випадках доводиться дочекатися модерації або підтвердити володіння ресурсом.

Настав час вибору партнерської програми . Для цього є каталог з фільтруючим рубрикатором в лівій частині сторінки. Вгорі зліва можна відкрити список доступних (раніше введених) майданчиків. Про критерії вибору оффера вже написано вище, тому залишаються тільки технічні питання. По-перше, слід ознайомитися з просуваються продуктом, по-друге - з дозволеними видами трафіку, а по-третє - з доступними рекламними матеріалами. Наступний крок - отримання коду прямого посилання, яка буде «вести, але не відводити» ймовірних покупців.

Наступний крок - отримання коду прямого посилання, яка буде «вести, але не відводити» ймовірних покупців

Розібратися в тому, як вести статистику, нескладно, скоріше мова йде про її відстеження. Інформація про відвідуваність, кількості переходів і покупках надається автоматично в графічному і цифровому вигляді.

Не варто боятися участі в програмах - в цьому питанні помилитися неможливо. Якщо партнерка не дає доходу, від неї завжди можна позбутися, відписавшись, або навіть просто нічого не робити.

Як заробити на Адмітад

Досвідчених користувачів вчити не треба - вони самі знають, як отримувати дохід зі своєї діяльності на Аdmitad, а ось новачкам завжди починати важко. Заробіток передбачений за скоєні відвідувачами дії, а на якому майданчику можна розмістити рекламу для того, щоб їх досягти? І який оффер вибрати, адже не всі заявки схвалюються їх власниками?

У цей період досвідчені партнери рекомендують працювати з іграми. По-перше, серед геймінг-партнерок є оффер, які не потребують модерації - бери і користуйся. По-друге, якісь п'ять-десять рублів кожна реєстрація принесе - відомо, що eCPC в цьому напрямку досить високий. По-третє, є шанс знайти потенційних клієнтів в спільнотах, якимось чином пов'язаних з спрямованістю гри (на групах і сайтах любителів авіації або бронетехніки, наприклад). По-четверте, кейси або посилання можна поширювати по електронній розсилці (мова не про спам, а про пропозицію реального цікавого продукту). Однак робота з іграми хороша лише на початку - великих грошей вона не приносить.

Є й інший загальнодоступний варіант - товарні партнерки , Наприклад, з AliExpress . Схема проста: спочатку знаходиться товар, який ймовірно, відвідувачі захочуть придбати (благо вибір широкий), спорудити для нього пост (по формі не рекламний, а по суті саме такий) і розмістити його в якості новини на своїй сторінці соціальної мережі. Загалом, варіантів багато, і завжди можна придумати якийсь власний спосіб зацікавити аудиторію обраним для просування продуктом.

Оффер на Admitad

Як вже говорилося, на сайті admitad.com представлено понад тисячу офферов. Серед них є цікаві і відомі компанії і товари. Одні з найцікавіших:

ОфферУмови для партнерів

Альфа-Банк Виплата за залученого клієнта від 1140 рублів Lamoda Виплата 12% від суми замовлення Мегафон Виплата від 2 до 8% від замовлення Aliexpress Виплата від 3 до 69% від замовлення Спортмастер 5% від суми замовлення Зв'язковий Від 1 до 10 % від суми замовлення Юлмарт 1-7% від суми замовлення World of Tanks $ 3.18 за кожного активного гравця Тінькофф Банк 1500 рублів за кожну видану кредитну карту CarPrice 11500 рублів з кожного проданого автомобіля

Перейти на сайт

Admitad Expert 2019

Щорічно в Москві проводиться конференція «Адмітад Експерт» за участю фахівців з CPA-маркетингу, рекламодавців і представників партнерських програм. Учасники цього закритого заходу мають можливість в приємній обстановці поспілкуватися один з одним і командою admitad на власні очі, що сприяє встановленню більш тісних ділових зв'язків.

Головний, яке хвилює всіх - цільовий трафік і його залучення.

Захід AdmitadExpert - 2019, шосте за рахунком, пройде 30 березня. Участь в конференції передбачає попередню реєстрацію і схвалення оргкомітету.

Плагін Admitad Goods

1 вересня 2017 року група програмістів, що створювали плагін AdmitadGoods, через Адмітад Гудс блог (https://blog.admitadgoods.ru/) повідомила вебмастерам про призупинення робіт з розвитку, модернізації, доповнення функціоналу та інших заходів вдосконалення свого продукту. Припинено також:

 • Додавання нових офферов;
 • Підтримка тікетів і пошти.

Втім, за останні півроку обіцяна штатна робота сервера в режимі завантаження та оновлення товарів.

Група розробників плагіна висловила жаль з приводу ситуації, що склалася. У їхніх повідомленнях дається пояснення того, що замовлений програмний продукт виявився недостатньо якісним і не виправдав очікувань користувачів. Причина, за словами авторів, криється в дуже вузьких рамках технічного завдання, що сковували їх ініціативу.

Разом з тим, про створений під WordPress плагін Admitad Goods у використовували його вебмайстрів склалося досить високої думки. Модуль користується популярністю (скачати і встановити його все ще можна) і призначений для швидкого додавання товарів на віртуальні прилавки інтернет-магазинів, розміщених на профільних сайтах. Крім цього, плагін дозволяє вставляти посилання на торгові позиції прямо в тексти просувають матеріалів. Написавши статтю про конкретний комерційний продукт, веб-майстер може в його рамках:

 • Провести огляд брендового вибірки;
 • Порівняти ціни на подібні товари в різних магазинах;
 • Підібрати «модні луки» (особливо на жіночих сайтах) і супроводити їх рекомендаціями складових іміджу (наприклад, окуляри такий-то марки, взуття іншого відомого бренду і т.п.);

Але головною перевагою плагіна однозначно визнана простота його використання і зручність інтерфейсу.

Подальші перспективи Admitad Goods поки що туманні, але поки учасники партнерок «Адмітада» продовжують його застосовувати.

Фонд Admitad Invest

Не всім відомо, що мережа Адмітад займається інвестуванням грошових коштів в перспективні стартапи.

Ще менше людей знають про критерії відбору претендентів на отримання коштів з метою розвитку нових проектів. Їх небагато, і вони прості:

 • Інвестиції мають шанс отримати ті, у кого вже є досвід успішної роботи в комерційному інтернеті (не менше двох років);
 • Проект характеризується прибутковістю, а його власники постійно докладають зусиль до його розвитку;
 • Спрямованість інтернет-бізнесу на CPA, SaaS, ентерпрайс, маркетплейс тощо.

Суть діяльності інвестфонду Admitad Invest полягає в наданні сприяння проектам, яким для більш успішного розвитку не вистачає тільки фінансів. Претендентові потрібно надати наступну інформацію:

 • Короткі відомості про себе, досвід роботи і своїх вже реалізовані проекти;
 • Суть пропонованого або діючого проекту, що потребує фінансового підживлення;
 • Сума запитуваних коштів і статті їх цільового використання;
 • Додаткові види можливої ​​допомоги (консультації, поради чи інше сприяння).

Суми інвестицій обмежені двадцятьма мільйонами рублів. Можливе надання офісу в столицях Росії, Білорусі або України (на вибір).

У своїх коментарях керівництво Admitad Invest застерігає можливих претендентів від ряду помилок, зокрема:

 • Створення аналогів існуючих соціальних мереж;
 • месенджерів;
 • Сервісів таксі і доставки фастфуду.

Такі стратап не мають шансів на інвестування фондом. Інтерес викликають проекти, безпосередньо пов'язані з діяльністю мережі Admitad, а перевагами користуються її досвідчені партнери.

При подачі заявок на залучення інвестиції від Admitad Invest деякі автори проектів побоюються крадіжки їх ідей. Боятися «витоку важливої ​​інформації» керівники фонду не радять. По-перше, світлих думок у них самих вистачає, на відміну від часу, а по-друге, не знаючи суті і задуму проекту, грошей ніхто, ніколи і нікому не дасть.

академія Admitad

CPA-мережу робить все можливе для підвищення доходу як досвідчених, так і нових вебмайстрів. З цією метою створено проект Admitad Academy. На сайті регулярно публікуються корисні матеріали з аналітикою, кейсами, інструкціями. Для новачків кожна з публікованих статей несе велику цінність. Досвідчені автори діляться своїм досвідом, розповідають, на який оффер лити трафік в той чи інший період. Також тут є докладні інструкції по створенню сайтів, основам арбітражу і роботою з соцмережами.

Блог і форум Admitad GmbH

Цілком природно, що Адмітад має свій блог, в якому висвітлюється вся актуальна інформація про діяльність компанії, а також публікуються відгуки, розклад заходів, фото і відеоматеріали, тематичні статті та багато іншої цікавої і корисної інформації. Адреса ресурсу - blog.admitad.com.

На сторінці forum.admitad.com/ розміщені теми обговорень з рубриками «для вебмайстрів», DuMedia, «марафон», API (рекомендації, побажання, відомості про помилки та неполадки і ін.), «Бізнес-моделі», а також теми, хвилюючі рекламодавців і загальна категорія (включаючи гумор). Брати участь у форумі можуть всі зареєстровані партнери.

Віджети є невеликими програми, призначені для розміщення рекламних банерів на різних сайтах. Інформація про товар, що включає його зображення, коротку характеристику та ціну (в порівнянні з пропозиціями конкурентів) забезпечує високу конверсію, а тому кожен клік, зроблений відвідувачем ресурсу-Лендінзі, при використанні цього інструменту оплачується вище звичайного оффера. На сторінці widgets кожен учасник партнерки може ознайомитися з можливостями цього конструктора:

 • У чотирьох варіантах: товарному, пошуковому і двох типах віджетів з порівнянням цін (компактного і з блоком рекомендованих товарів).
 • Налаштування під власні потреби по категорії товарів, розміром блоку, кількості полів, а також стилю і кольору.
 • Розстановки акцентів для рекламування обраних товарів або показу найбільшої кількості пропозицій.

Іншими словами, віджет можна швидко сформувати, користуючись функцією предпросмотра при мінімумі налаштувань за допомогою інтуїтивного інтерфейсу.

Admitad Widgets - інструмент просування товарів, розроблений Адмітадом у співпраці з Товари.Mail.ru і Яндекс.Маркет. Він найбільшою мірою придатний для використання на інформаційних і новинних ресурсах, які передбачають оплату за кількість кліків в розмірі від 1,30 до 50 рублів за кожен (тариф залежить від місцезнаходження користувача).

Він найбільшою мірою придатний для використання на інформаційних і новинних ресурсах, які передбачають оплату за кількість кліків в розмірі від 1,30 до 50 рублів за кожен (тариф залежить від місцезнаходження користувача)

Загальний висновок, що напрошується з вищевказаного документа, полягає в тому, що партнерська мережа Admitad - динамічно розвивається компанія, яка успішно працює на ринку, що має проблеми, але бореться з ними.

Реєстрація

Додати коментар

Вам сподобається

Заробіток передбачений за скоєні відвідувачами дії, а на якому майданчику можна розмістити рекламу для того, щоб їх досягти?
І який оффер вибрати, адже не всі заявки схвалюються їх власниками?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают